У кого такое было• 25 февраля 2015
підкажіть що можна зробити з їжі на день народження вкусного?
скоро в дитини день народження, з такими цінами в барі вийде ціна шикарна, вирішили робити дома, підкажіть хто які робить салати, що можна із мяса зробити, що можна для дітей із солодкого зробити, торт буде, що ще можна? я не памятаю коли щось робила дома для великої кількості людей.
якщо у вас гості на якесь свято, яке у вас меню,що ви робите?
Бутербродница• 25 февраля 2015
буженина
салат с киви
салат цезарь
печеночный тортик
жульен
картошка с грибами
рыба по-фермерски
бутеры
сырное раффаэло
салат с киви
салат цезарь
печеночный тортик
жульен
картошка с грибами
рыба по-фермерски
бутеры
сырное раффаэло
Кыся-брыся• 25 февраля 2015
Я была на правильном дне рождения. Картошечка, мясо тушеное и салатик, дети поели и играть, им вообще не до еды. А на сладкое - торт, мороженое, зефир, мармелад. Просто и все счастливы.
У кого такое было
• 25 февраля 2015
Ответ дляКыся-брыся
у нас дитині рочок буде, но діток буде 3-4, а решта дорослі, то мені для дорослих потрібно щось)
У кого такое было
• 25 февраля 2015
Ответ дляБутербродница
буженина
салат с киви
салат цезарь
печеночный тортик
жульен
картошка с грибами
рыба по-фермерски
бутеры
сырное раффаэло
салат с киви
салат цезарь
печеночный тортик
жульен
картошка с грибами
рыба по-фермерски
бутеры
сырное раффаэло
а як робите салат з ківі?
Моль Молливна• 25 февраля 2015
Ответ дляУ кого такое было
Я теж вдома рік робила.важко,але можливо.
Меню : ковбаса,сир,балик.
М´ясний рулет
Салат овочевий ( листя салату,перець,огірок,помідор,маслини.зверху викладаються маленькі кульки з творог+майонез+часник,заправка італійські трави+ оливкова олія)
Салат ’Людмила’ ( шарами маринованаицибуля кільцями,м´яса,сира морква на дрібну терку,яйця кільцями)
Горбуша солена
Котлети з грибами
Качка з апельсинами
Салат з мідіями ( шарами кукурудза,огірок свіжий,мідії,сир,оливки)
М´ясо по-французьки.
Ну звичайно картопля)
На солодке торт,морозиво,фрукти,налисники зсиро.
Все згадати не можу відразу.
Меню : ковбаса,сир,балик.
М´ясний рулет
Горбуша солена
Котлети з грибами
Качка з апельсинами
М´ясо по-французьки.
Ну звичайно картопля)
Все згадати не можу відразу.
Моль Молливна• 25 февраля 2015
Ще закуска на зубочистку шматочками балик,моцарела чері,оливка чи лимон.
Ще голубці були.
Бутербродница• 25 февраля 2015
Салат ’Изумрудная россыпь’
#салаты@just__cook
Ингредиенты:
Куриное мясо - 400 г.
Лук репчатый - 1 шт.
Сыр - 100 г.
Помидоры - 2 шт.
Яйца - 4 шт.
Киви - 3 шт.
Майонез - 300 г.
Соль, перец - по вкусу.
Приготовление:
Куриное мясо отварить в подсоленной воде до готовности. Остудить и нарезать маленькими кусочками.Лук мелко порезать.Сыр натереть на крупной терке.Помидоры нарезать мелкими кубиками.Яйца отварить в крутую, остудить в холодной воде, очистить от скорлупы и натереть на крупной терке.Киви очистить от кожуры и нарезать кусочками.Салат выложить слоями: куриное мясо, лук, смазать майонез, затем сыр, свежие помидоры, лук, смазать майонезом, яйца, майонез. Сверху выложить киви.
#салаты@just__cook
Ингредиенты:
Куриное мясо - 400 г.
Лук репчатый - 1 шт.
Сыр - 100 г.
Помидоры - 2 шт.
Яйца - 4 шт.
Киви - 3 шт.
Майонез - 300 г.
Соль, перец - по вкусу.
Приготовление:
У кого такое было
• 26 февраля 2015
Ответ дляБутербродница
Салат ’Изумрудная россыпь’
#салаты@just__cook
Ингредиенты:
Куриное мясо - 400 г.
Лук репчатый - 1 шт.
Сыр - 100 г.
Помидоры - 2 шт.
Яйца - 4 шт.
Киви - 3 шт.
Майонез - 300 г.
Соль, перец - по вкусу.
Приготовление:
#салаты@just__cook
Ингредиенты:
Куриное мясо - 400 г.
Лук репчатый - 1 шт.
Сыр - 100 г.
Помидоры - 2 шт.
Яйца - 4 шт.
Киви - 3 шт.
Майонез - 300 г.
Соль, перец - по вкусу.
Приготовление:
дякую)попробую)
У кого такое было
• 26 февраля 2015
Ответ дляМоль Молливна
Меню : ковбаса,сир,балик.
М´ясний рулет
Горбуша солена
Котлети з грибами
Качка з апельсинами
М´ясо по-французьки.
Ну звичайно картопля)
Все згадати не можу відразу.
Меню : ковбаса,сир,балик.
М´ясний рулет
Горбуша солена
Котлети з грибами
Качка з апельсинами
М´ясо по-французьки.
Ну звичайно картопля)
Все згадати не можу відразу.
а як ви робили качку з апельсином)
Моль Молливна• 26 февраля 2015
Ответ дляУ кого такое было
а як ви робили качку з апельсином)
Як у всих рецептах,перед запіканням напхати всередину апеельсин різаний дольками нечищений.
Додаю сік одного апельсина в маринад разом з приправами(які вам подобаються). Маринується довгенько.можна на ніч поставити.
Хвилин за 20 до готовності наколоти качку апельсиновим фрешем.тільки треба голку з крапельниці взяти,там діаметр великий.шприц будь-який.