09 декабря 2022

Як відправити посилку в Польщу?

Хочу віддячити полякам, які приймали нас з дитиною і привітати з Різдвом.
Вже купила набір солодощів з Львівської майстерні шоколаду (там пару коробок з цукерками і дві скляні баночки з карамеллю і горіховою пастою).
Хотіла відправити Новою поштою в місто Жешув,
Так як маю тільки ім´я, прізвище і номер телефону отримувача.
Але сьогодні прийшла відділення і мені відмовили, мовляв не можна відправляти продукти, таможня заверне.

Будь ласка, порадьте, що можна зробити, як відправити таку посилку.
Дякую.
ТигрЛьвович 09 декабря 2022
Автобусом? Через водителей.
автор Сыро_Ежка 09 декабря 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Автобусом? Через водителей.
В місті, де яживу, не ходять автобуси на Польщу.
Ашотакоя 09 декабря 2022
Новая почта
ТигрЛьвович 09 декабря 2022
Ответ дляАшотакоя
Новая почта
Автор же пишет, что НП отказала.
ТигрЛьвович 09 декабря 2022
Ответ дляСыро_Ежка
В місті, де яживу, не ходять автобуси на Польщу.
Ну тогда придумать другой подарок.
Крошка Енот 09 декабря 2022
Укрпоштою. Довго, але цукерки вони приймають
Попипиповна 09 декабря 2022
Ответ дляСыро_Ежка
В місті, де яживу, не ходять автобуси на Польщу.
І не треба. Находите перевізника, який їде в потрібне місто і відправляєте йому новою поштою
автор Сыро_Ежка 09 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
І не треба. Находите перевізника, який їде в потрібне місто і відправляєте йому новою поштою
Це варіант, але не хочеться, щоб отримувач був змушений йти шукати чекати потрібний автобус.