13 марта в 15:32

Невеличке опитування для себе про електронні /паперові книги

Читаєте художню літературу? Скільки за рік приблизно? Переважно з паперового носія чи переважає електронний? З якого вам зручніше? Можливо ви читаєте електронні книжки, але з телефона, планшета, ноутбука.
А може ви надаєте перевагу аудіокнижкам?
Робочу літературу, підручники, статті з інтернету, форуми та вікіпедію враховувати не будемо)) тільки художня або може саморозвиток, популярна наука для загального розвитку та інтересу :)
Результат:
вже голосів: 75
25 (33.33%) паперові книги
23 (30.67%) електронна книга
20 (26.67%) телефон, планшет, ноут
7 (9.33%) аудіокниги
Курочка-чубаточка 13 марта в 15:33
читаю много, в основном с телефона.
иногда - бумажные книги. электронную книгу продала.
Фляшка на трьох 13 марта в 15:34
Не рахую кількість прочитаних книг. Читаю з телефону, мені так зручніше. Бо книгу в паперовому вигляді важко носити з собою щодня.
Дівчина заглядєніє 13 марта в 15:34
Читаю з телефону.
Десь 12 книжок на рік.
Мало((
Скромняшка 13 марта в 15:35
Аудиокниги. Много, прям очень много - 8-12 часов в день слушаю ежедневно. Тематика разная, читать глазами я не могу, мысли разбегаются, я зеваю. Аудиокниги моё спасение
Якось так і живу 13 марта в 15:37
Для отдыха лишь эл книгу.
Но в инете часто со смарта- новости и т.д.
УжеВотДа 13 марта в 15:38
Читаю только бумажные книги. Не знаю сколько. В прошлом году прочитала 5 книг о Гарри Поттере и 2 книги Агаты Кристи
Но так получается, что могу 10 книг прочитать за неделю, а потом весь год не читать 🤷🏻‍♀️
автор Усміхайлик 13 марта в 15:39
Ответ дляСкромняшка
Аудиокниги. Много, прям очень много - 8-12 часов в день слушаю ежедневно. Тематика разная, читать глазами я не могу, мысли разбегаются, я зеваю. Аудиокниги моё спасение
дивно) а в мене навпаки) аудіо то не моє зовсім) тільки музику-кіно можу слухати)
Як_наготую... 13 марта в 15:40
Читаю всі книжки - і електронні, і паперові. Художня та навчальна література. Обожнюю паперові. Коли є можливість, купляю та читаю їх. Коли нема, купую електронні.
Як_наготую... 13 марта в 15:41
Читаю багато, бо це моє хоббі; а ось запускати з грошима в книжковий магазин мене не можна, бо книжковий шопінг моя слабкість:-)
Незламна 13 марта в 15:46
Зараз тільки паперові, в цьому році, на жаль , тільки оддну прочитала
Скользкая 13 марта в 15:49
Читаю много, в эл.формате, с PocketBook. Если на бегу, то обязательно аудиокнига в ухе. Если интересная книга и есть время то могу и за день прочесть.
Злюка-закусюка 13 марта в 16:00
книги глотаю, бумажных не накупишься, поэтому все с тел.
Бабця в мештах 13 марта в 16:07
Читаю з телефону, загалом в транспорті по дорозі додому, книжку не хочу в сумці тягати
Домовенок Кузя 13 марта в 16:40
До появления интернета я читала бумажные книги запоем много лет. Больше так много не читаю(( Предпочитаю и сейчас бумажные книги, но моя библиотека осталась дома, поэтому изредка скачиваю из интернета любимые книги и читаю, либо иногда перед сном включаю аудиокниги.
Додаю напруги 13 марта в 16:44
Тільки паперові. 5-6 книг в місяць
Майструю крила 13 марта в 16:44
читаю эл.книжку, причина довольно проста нет места хранить бумажные книги, но конечно с бумажной не сравнить.
Надежда-8877 13 марта в 17:14
Ответ дляСкромняшка
Аудиокниги. Много, прям очень много - 8-12 часов в день слушаю ежедневно. Тематика разная, читать глазами я не могу, мысли разбегаются, я зеваю. Аудиокниги моё спасение
Які саме додатки використовуєте для прослуховування?
Зоя Жорівна 13 марта в 17:29
З айпаду читаю, щось качаю що хочу зберегти інше он-лайн. Бумажні відійшли. Читаю дуже багато, відкрито завжди декілька книжок. На телефоні мені не зручно.
Снегопадка 13 марта в 20:23
Читаю 100+ книг в год. В этом году с электронной книги и телефона, раньше (последних 15 лет) с планшета и телефона. Бумажные книги детям.
3@йk@ 13 марта в 21:25
Тільки паперові
Швендяю містами 14 марта в 06:15
Читаю з юності багато. Але були роки коли зовсім не читала. Зараз знову читаю. 5-10 книг у місяць . Паперові або в телефоні .
Будьте так ласкаві 14 марта в 13:10
Виключна електронна книжка вже років 5, до цього було і то і то. Читаю книжок 10 в місяць, тому папарові не варіант.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 17 марта в 20:42
Читаю багато. Зараз в основному з телефону.