Квартиранти не хотять виселятись

Суть питання , сімʼя живе 5 років в моєму житлі , кожен раз перед підняттям аренди до ринкової , торги і вмовляння цього не робити , але розумію що беру з нього мало ..В цей раз не витримала , сказала , я піднімаю і точка . Він сказав в мене 2 малих дітей не маєте право виселити . В квартиру не пускає , придумує причини, щоб я не приходила . Живе 5 років платить вчасно
показать весь текст
Как_б_не_так 17 апреля в 14:27
Ответ дляАленький носочек

Короче, мне надоело здесь говорить с людьми у которых нет даже элементарных знаний в юридических вопросах. Не хочу опускаться до их уровня. Даже не хочу больше ничего никому отвечать на их бред.
У меня в отличие от вас есть реальный опыт выселения таких проблемных жильцов. А у вас только выдумки, не имеющие ничего общего с реальностью.
Посмотрела бы я, как бы вы с такими говорили о юридических вопросах когда вам отказываются платить, посылают и угрожают
5 2 1
Покорительная 17 апреля в 14:31
Ответ дляЗупка_цем
Троль ? Ви цікавий , чого тут нереального такого . Хіба мало таких нахаб ? Повірте вони існують! Завтра їду до нього , буде вирішувати це питання . Для себе вирішила підніму аренду на 2 якщо не погодиться , дам строк 1 місяць на виселення , здам квартиру дорожче , мені то краще
Автор, відпишіться, як пройшла зустріч з квартирантами. В мене була трохи схожа ситуація з вартістю оренди. Але не такі нахабні люди, слава Богу. Погодились на підвищення теж на 2000, але стільки негативу було. Хоча з розумінням ставилась і 2 роки була ціна за 3-кімнатну квартиру, як за 1-кімнатну, бо війна і шкода людей. А в цьому місяці попередила, що піднімаю вартість на 2000, то була прикро вражена їхньою реакцією. Хоча в нашому місті реально було підняти вартість на 4-5 тисяч. І на сьогоднішній день ця ціна теж є меншою, ніж ринкова. Ще раз впевнилась, що ніхто не оцінить ні розуміння, ні співчуття. Не роби добра, не отримаєш зла, в даному випадку дуже підходить цей вислів.
11 2
автор Зупка_цем 17 апреля в 15:29
Ответ длядамаАмстердама
Что-то вы путаете. Квартиру вы сдаете за 10 выше писали, пост 56. А здесь пишете, что 8.
Я постійно змінювала ціну , почала з 10 потім війна , було і 5 , було і безкоштовно , потім 8 довго . В продовж 5 років ціна і палала і піднімалась , не придирайтесь і не шукайте по двох
3 1
ЯблокоРаздора 17 апреля в 15:40
Ответ дляЗупка_цем
Я постійно змінювала ціну , почала з 10 потім війна , було і 5 , було і безкоштовно , потім 8 довго . В продовж 5 років ціна і палала і піднімалась , не придирайтесь і не шукайте по двох
автор, яке місто це?
Девальвация 17 апреля в 15:44
Мы переселенцы и лишились своего дома. Заселились в бомжатню без преувеличения. Никаких условий для жизни и сплошная грязь. Прифронтовой город. Прожили всего 2 месяца и нам на 1000 сразу повысили аренду. Это при аренде 2500 грн! Ничего не оставалось как платить((( Даже не думала, что такая ситуация как у автора вообще возможна
Не будь КакСвета 17 апреля в 16:06
Ответ дляЗупка_цем
Нема договору , вже загубили десь
Викликаєте поліцію і кажете що не можете попасти до себе додому, ви зочете там жити вам нема де жити ось тільки там. Ви там прописані?
Доль Чекомбана 17 апреля в 16:09
Вам тут дело советуют прекратить поставку воды ,света, А ещё можно затеять ремонт в своей квартире с заменой сантехники и унитаза )
Доль Чекомбана 17 апреля в 16:14
Ответ дляКак_б_не_так
У меня в отличие от вас есть реальный опыт выселения таких проблемных жильцов. А у вас только выдумки, не имеющие ничего общего с реальностью.
Посмотрела бы я, как бы вы с такими говорили о юридических вопросах когда вам отказываются платить, посылают и угрожают
И я высылала, правда перед днём Х отправила письмо заказное , с описанием, предупреждением и уведомлением о получении. После этого выдала месяц и естественно никто и не пошевелился съехать, пока дети были в школе , а родители на работе я пришла в свою квартиру, за 2 часа с грузчиками собрала и упаковала все их вещи , загрузили это все в машину, я оставила грузчикам номер бывшего квартиросъёмщик они набрали и спросили куда везти вещи. Да я тварь оставила детей на улице, но мне было уже насрать и на них и на их родителей.
Ухахайкина 17 апреля в 16:20
вам давно було пора виселити. ви що???берете поліцію і виселяєте. це щоб якісь квартиранти мене не пускали і диктували що я маю робити? нонсенс! на майбутнє вам порада- як тільки починаються вмовляння,прирікання- виселяти.
вам правильно написали- виселяйте з поліцією і ТЦК.
ви показали що слабка і тепер вони з вас будуть вірьовки вити..я здаю 5 квартир))це нонсенс,щоб мене не пускали. ви маєте право на все!ви власник.
стосовно податкової) не бійтесь. щоб податкова щось почала робити- одної заяви його мало))я вже дізнавалася))тому - виселяйтеся. бо вони і квартиру ще відберуть, а ви будете соплі на кулак мотати
7 2
Svs19 17 апреля в 16:28
Ответ дляМорковку дай
Она права.
Договор между физлицами можно без нотариуса.
До 3 лет.
Почитайте
Без нотариуса но с налоговой? Вот если договор краткосрочной аренды без нотариуса и без налоговой он имеет силу ?как по мне то это просто бумажка.

И еще, кто оплачивает усоуги нотариуса?
2 2
lith_oops 17 апреля в 16:29
Ответ дляРекламама
если кума риэлтор, то можно. а так- зачем им гемор? мне так прямо и заявили, связываться с этим они не будут, выселите- обращайтесь, сдадим. все.
О, все дуже просто. Спочатку ріелтор працює на репутацію, тоді репутація працює на ріелтора.
Моя ріелторка криштально чесна людина, і я це знаю. Вона мені продавала й покупала квартиру. Як вирішу знову продавати - знову в неї буде ексклюзив. Коли я поїхала, а квартиру треба було прийняти й здати - це робила вона, мене там навіть не було. Вона прибрала і перевезла меблі.
Тобто вона робить всі операції з моєю нерухомістю вже дванадцять років.
І таких, як я, в неї навіть вже не десятки - сотні.
Тож має сенс і вселяти, і виселяти, бо вся моя нерухомість - її потенційний прибуток. Аби вона здала і забула, я б шукала когось іншого. А так я навіть її не прошу. Бо, навіть коли все добре, вона завжди приходить на виселення.
Svs19 17 апреля в 16:29
Ответ дляПокорительная
Автор, відпишіться, як пройшла зустріч з квартирантами. В мене була трохи схожа ситуація з вартістю оренди. Але не такі нахабні люди, слава Богу. Погодились на підвищення теж на 2000, але стільки негативу було. Хоча з розумінням ставилась і 2 роки була ціна за 3-кімнатну квартиру, як за 1-кімнатну, бо війна і шкода людей. А в цьому місяці попередила, що піднімаю вартість на 2000, то була прикро вражена їхньою реакцією. Хоча в нашому місті реально було підняти вартість на 4-5 тисяч. І на сьогоднішній день ця ціна теж є меншою, ніж ринкова. Ще раз впевнилась, що ніхто не оцінить ні розуміння, ні співчуття. Не роби добра, не отримаєш зла, в даному випадку дуже підходить цей вислів.
Ну так на выход .
Конотопська відьма 17 апреля в 16:30
Ответ дляАнгел-предохранитель
Сразу видно съемщиков😀
Я сдаю жильё заграницей и выселить людей не имею права, только через суд
Svs19 17 апреля в 16:31
Ответ дляlith_oops
О, все дуже просто. Спочатку ріелтор працює на репутацію, тоді репутація працює на ріелтора.
Моя ріелторка криштально чесна людина, і я це знаю. Вона мені продавала й покупала квартиру. Як вирішу знову продавати - знову в неї буде ексклюзив. Коли я поїхала, а квартиру треба було прийняти й здати - це робила вона, мене там навіть не було. Вона прибрала і перевезла меблі.
Тобто вона робить всі операції з моєю нерухомістю вже дванадцять років.
І таких, як я, в неї навіть вже не десятки - сотні.
Тож має сенс і вселяти, і виселяти, бо вся моя нерухомість - її потенційний прибуток. Аби вона здала і забула, я б шукала когось іншого. А так я навіть її не прошу. Бо, навіть коли все добре, вона завжди приходить на виселення.
Можете по суммам рассказать сколько и за какие услуги берет ?
Svs19 17 апреля в 16:31
Ответ дляКонотопська відьма
Я сдаю жильё заграницей и выселить людей не имею права, только через суд
Даже если не платят?
Svs19 17 апреля в 16:32
Ответ дляЗупка_цем
Я постійно змінювала ціну , почала з 10 потім війна , було і 5 , було і безкоштовно , потім 8 довго . В продовж 5 років ціна і палала і піднімалась , не придирайтесь і не шукайте по двох
Вы вообще в квартиру заходили все это время? У меня ощущение что там срачельник и все сломано.
lith_oops 17 апреля в 16:34
Ответ дляКак_б_не_так
Ни один риелтор не будет заниматься выселением. Они получают свои проценты и дальше полный игнор. Выкидывать только самим
Відповіла вище.
Це те, чому ми не любимо ріелторів. Тому що вони погано працюють. Нормальний ріелтор виселить хоча б тому, що наступних він заселить на ексклюзиві - а це гроші.
Я теж думала, що вони всі такі довбануті. Але ні, є класні. Просто дуже мало. Мені повезло з моєю ріелторкою.
Тобто розумієте, от завдяки тому, що вона така професійна, я зараз їй пишу: можливо, буду продавати. Які варіанти по валюті, яка вартість? Тобто я не буду ніде давати об´яву, я не буду нікому нічого казати, я просто віддам їй ключі, а вона знайде покупців і організує мені суму у валюті у підсумку - бо гривні мені не потрібні. Вона вже перевірена часом і практикою багато років, тож я не буду шукати щось інше.
По факту вона мені три чи чотири рази за цей час виселяла квартирантів. Але ж і нових заселяла теж вона. І відсоток теж бере і з оренди, і візьме з продажу. Це вигідно. Тільки не з мене, я платила за її послуги тільки коли купляла квартиру.
lith_oops 17 апреля в 16:35
Ответ дляSvs19
Можете по суммам рассказать сколько и за какие услуги берет ?
Купляла я давно, вже не пам´ятаю. Якщо буду продавати, відсоток сплатить покупець.
Щодо оренди - це теж не моя проблема, бо я ж здаю, не знімаю. Щось бере з орендаторів, це мене не обходить.
Svs19 17 апреля в 16:36
Ответ дляlith_oops
Купляла я давно, вже не пам´ятаю. Якщо буду продавати, відсоток сплатить покупець.
Щодо оренди - це теж не моя проблема, бо я ж здаю, не знімаю. Щось бере з орендаторів, це мене не обходить.
Ну т.е ваша сумма за оренщу идет вам а себе она выше накручивает?
Svs19 17 апреля в 16:38
Ответ дляlith_oops
Купляла я давно, вже не пам´ятаю. Якщо буду продавати, відсоток сплатить покупець.
Щодо оренди - це теж не моя проблема, бо я ж здаю, не знімаю. Щось бере з орендаторів, це мене не обходить.
При продаже покупатель будет платить вашему риелтору? Почему?
Или вы имеете в виду что у нее экслюзивные права и покупатель по обьявлению выйдет на вашего риелтора ?
lith_oops 17 апреля в 16:40
Ответ дляSvs19
Ну т.е ваша сумма за оренщу идет вам а себе она выше накручивает?
Так, все правильно. Ріелтор і бере з орендатора, так завжди було. Різниця в моєму випадку тільки в тому, що в неї ексклюзив. Тобто я даю їй ключі, вона сама шукає, сама показує. Якщо людей влаштовує і вона вважає, що вони більш-менш в адекваті, то я іду підписувати договір. Або, як було після початку війни, то здала заочно, просто я показала документи і себе, вони з дівчиною орендатором підписали договір. Вже майже два роки дівчина живе, все в порядку. Я навіть ціну не піднімала, я ж кажу, я хороша хазяйка. )))
Ми тут знімали в Словаччині, платили ріелтору. В нашому випадку і хазяйка платила, але це рідко, в нас тут теж хазяйка золота, просто сонечко. Я вже думала, що то мені може карма за те, що я завжди теж була досить непоганою хазяйкою.
Міні-бікіні 17 апреля в 16:41
Ответ дляКонотопська відьма
Я сдаю жильё заграницей и выселить людей не имею права, только через суд
У нас тоже только через суд, если договор действующий, но приходится людям прибегать к крайним мерам, если квартирант недобросовестный. Хотя тут как повезет, если квартирант хитрый попадется и кто-то будет постоянно дома и если квартирант сменил самовольно замки ( а скажет, что согласовано, его слово против слова хозяев)
Вызовут полицию, покажут действующий договор аренды и все- полиция уедет со словами хозяину- обращайтесь в суд. Полиция не будет изучать предмет договора, факт наличия оплат и т.д..
Svs19 17 апреля в 16:41
Ответ дляlith_oops
Так, все правильно. Ріелтор і бере з орендатора, так завжди було. Різниця в моєму випадку тільки в тому, що в неї ексклюзив. Тобто я даю їй ключі, вона сама шукає, сама показує. Якщо людей влаштовує і вона вважає, що вони більш-менш в адекваті, то я іду підписувати договір. Або, як було після початку війни, то здала заочно, просто я показала документи і себе, вони з дівчиною орендатором підписали договір. Вже майже два роки дівчина живе, все в порядку. Я навіть ціну не піднімала, я ж кажу, я хороша хазяйка. )))
Ми тут знімали в Словаччині, платили ріелтору. В нашому випадку і хазяйка платила, але це рідко, в нас тут теж хазяйка золота, просто сонечко. Я вже думала, що то мені може карма за те, що я завжди теж була досить непоганою хазяйкою.
А в каком городе ваша риелтор?
lith_oops 17 апреля в 16:42
Ответ дляSvs19
А в каком городе ваша риелтор?
Київ. Наче передмістя також, але тільки продаж і купівля там, за оренду, звісно, ніхто не поїде.
Але вона очевидно не допомагаю шукати житло в оренду, вона тільки здає, якщо працює з хазяїном.
Svs19 17 апреля в 16:42
Ответ дляlith_oops
Київ. Наче передмістя також, але тільки продаж і купівля там, за оренду, звісно, ніхто не поїде.
Але вона очевидно не допомагаю шукати житло в оренду, вона тільки здає, якщо працює з хазяїном.
Оо, можете мне написать в личку ее контакты
lith_oops 17 апреля в 16:42
Ответ дляSvs19
При продаже покупатель будет платить вашему риелтору? Почему?
Или вы имеете в виду что у нее экслюзивные права и покупатель по обьявлению выйдет на вашего риелтора ?
Так, все правильно. Я завжди даю їй ексклюзив. Точніше, коли тільки познайомились, то я її перевіряла, звісно. Але вона всі перевірки пройшла, і не тільки в мене. Мені ж її теж друзі порадили, і я її багато кому радила.
У випадку продажу мене навіть не буде цікавити, що там за люди. Вона просто знайде того, кого влаштує сума. Ну і зараз будуть нюанси по валюті, як я розумію.
Брюнеточка_Я 17 апреля в 16:43
Ответ дляlith_oops
Київ. Наче передмістя також, але тільки продаж і купівля там, за оренду, звісно, ніхто не поїде.
Але вона очевидно не допомагаю шукати житло в оренду, вона тільки здає, якщо працює з хазяїном.
Напишите в личку контакт, пожалуйста
Морковку дай 17 апреля в 16:45
Ответ дляSvs19
Без нотариуса но с налоговой? Вот если договор краткосрочной аренды без нотариуса и без налоговой он имеет силу ?как по мне то это просто бумажка.

И еще, кто оплачивает усоуги нотариуса?
Да. Без нотариуса.
По идее вы добровольно своими ногами должны пойти в налоговую и за декларировать эти прибыля. От сдачи в аренду. Раз в год.
Если нет ФОПа, с кодом квед соответствующим.
И такая бумажка легальна в суде, если вдруг разборки какие.
Нотариуса оплачивает как договорятся.
Но обычно все издержки на квартирантах.
Как и риелтор. Почти всегда все издержки на квартирантах(
Svs19 17 апреля в 16:44
Ответ дляМорковку дай
Да. Без нотариуса.
По идее вы добровольно своими ногами должны пойти в налоговую и за декларировать эти прибыля. От сдачи в аренду. Раз в год.
Если нет ФОПа, с кодом квед соответствующим.
И такая бумажка легальна в суде, если вдруг разборки какие.
Нотариуса оплачивает как договорятся.
Но обычно все издержки на квартирантах.
Как и риелтор. Почти всегда все издержки на квартирантах(
Гитара это что ?т9 Нотариус ?
Морковку дай 17 апреля в 16:44
Ответ дляSvs19
Гитара это что ?т9 Нотариус ?
Пардон.
Да. Нотариус)