завтра я іду на співбесіду в поліцію!!! як пройти співбесіду?

Боже як розхвилювалась що вже я щось за все забула. Завжди хотіла працювати в поліції, але здоров"я не дозволяє нажаль, так ось натрапила на вакансію оператору кол центру, приймати звернення на лінії.
набрав чоловічок з таким голосом, наче він сам розміром із самосвал принаймні...низький пренизький голос. і серйозний. одного разу мені вже довелось було поспілкуватись із військовими при виконанні ...
ох, це хвилююче!!!
8 2 1
dulenok 25 апреля в 16:36
удачи!
Кусачая Я 25 апреля в 16:37
Удачи вам, ничего страшного нет, у вас только собеседование, пфл не будет?
Миллениалка 25 апреля в 16:37
Разговаривать вы на работе будете не с ним, а с истеричным, зачастую пьяным и неадекватным населением, которое будет орать в трубку ’милиция, мне нужна милиция! Тут нарушают!’
13 5
миссДавеча 25 апреля в 16:38
Ответ дляМиллениалка
Разговаривать вы на работе будете не с ним, а с истеричным, зачастую пьяным и неадекватным населением, которое будет орать в трубку ’милиция, мне нужна милиция! Тут нарушают!’
Ага, ’тут мужик мертвый в виде бобра’
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:38
Ответ дляКусачая Я
Удачи вам, ничего страшного нет, у вас только собеседование, пфл не будет?
ні, тільки співбесіда. що таке пфл?
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:38
Ответ дляМиллениалка
Разговаривать вы на работе будете не с ним, а с истеричным, зачастую пьяным и неадекватным населением, которое будет орать в трубку ’милиция, мне нужна милиция! Тут нарушают!’
але там повний відділок здоровенних сексуальних чоловіків, і сподіваюсь що симпатичних)))
15 1
Кусачая Я 25 апреля в 16:39
Ответ дляТримаю свічку
ні, тільки співбесіда. що таке пфл?
Тесты
Миллениалка 25 апреля в 16:39
Ответ дляТримаю свічку
але там повний відділок здоровенних сексуальних чоловіків, і сподіваюсь що симпатичних)))
Вы сериалов пересмотрели? За здоровенными и сексуальными вам в стрипбар надо
Кусачая Я 25 апреля в 16:40
Главное чувствуете и ведите себя уверенно, нервничать нельзя
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:40
Ответ дляКусачая Я
Тесты
може бути, він нічого за це не казав. ви в темі щодо цього? можна детальніше?
dulenok 25 апреля в 16:40
Ответ дляТримаю свічку
але там повний відділок здоровенних сексуальних чоловіків, і сподіваюсь що симпатичних)))
пуздрень до колен и три подбородка, ....верх сексуальности
Гигиенишвили 25 апреля в 16:41
Ответ дляТримаю свічку
але там повний відділок здоровенних сексуальних чоловіків, і сподіваюсь що симпатичних)))
Ооо.
Весна?
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:41
Ответ дляdulenok
пуздрень до колен и три подбородка, ....верх сексуальности
оперативний відділ! вони мають бути в спортивній формі щоб бігати за порушниками
Капуста Маша 25 апреля в 16:41
Ответ дляТримаю свічку
але там повний відділок здоровенних сексуальних чоловіків, і сподіваюсь що симпатичних)))
Аааа, он чого ви туди йдете )))
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:41
Ответ дляГигиенишвили
Ооо.
Весна?
я серіали дивилась із самого дитинства про них))
Карусель-весель 25 апреля в 16:41
кукуха у вас того.. печаль
11 2
Гигиенишвили 25 апреля в 16:41
Ответ дляТримаю свічку
я серіали дивилась із самого дитинства про них))
Незаміжня?
Миллениалка 25 апреля в 16:42
Ответ длямиссДавеча
Ага, ’тут мужик мертвый в виде бобра’
Мы хотели его зашить😆😆😆
dulenok 25 апреля в 16:42
Ответ дляТримаю свічку
оперативний відділ! вони мають бути в спортивній формі щоб бігати за порушниками
хочу это видеть...она за порушниками...ви за ними. Агонь!!!
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:42
Ответ дляКапуста Маша
Аааа, он чого ви туди йдете )))
а також я на боці чесності, справедливості.
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:42
Ответ дляГигиенишвили
Незаміжня?
нє) молода і гарна))
Гигиенишвили 25 апреля в 16:43
Ответ дляТримаю свічку
нє) молода і гарна))
Цицьки 4 розміру?
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:43
Ответ дляdulenok
хочу это видеть...она за порушниками...ви за ними. Агонь!!!
Сунуся в чужі справи 25 апреля в 16:43
Ответ дляТримаю свічку
оперативний відділ! вони мають бути в спортивній формі щоб бігати за порушниками
Так автор,оперативний відділ не має відношення до колл-центру.Це різні служби
5 2
миссДавеча 25 апреля в 16:43
Ответ дляМиллениалка
Мы хотели его зашить😆😆😆
Не звоните мне больше, девушка!
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:44
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так автор,оперативний відділ не має відношення до колл-центру.Це різні служби
я сподіваюсь що вони всі в одному відділку сидять і ходять одними коридорами))
2 1
Помилуйте мадам 25 апреля в 16:45
Ответ дляТримаю свічку
але там повний відділок здоровенних сексуальних чоловіків, і сподіваюсь що симпатичних)))
Умгу, вонючих и дерганных после суточного дежурства)))
dulenok 25 апреля в 16:46
Ответ дляТримаю свічку
я сподіваюсь що вони всі в одному відділку сидять і ходять одними коридорами))
предлагаю вам пойти в ’наблюдение’. там берут и женщин. Вот тут вы будете сидеть с ’молодыми, сИксуальными ’ оперативниками в раскаленных машинах и шнырять с ними злачными темными местами...Романтик!
Виннипуховна 25 апреля в 16:46
Ответ дляТримаю свічку
але там повний відділок здоровенних сексуальних чоловіків, і сподіваюсь що симпатичних)))
Здається, нікуди ви завтра не йдете. Ви взагалі далека від того, кого і як беруть працювати в поліцію))
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:47
Ответ дляПомилуйте мадам
Умгу, вонючих и дерганных после суточного дежурства)))
ну ніііііі.....