Топтунша• 27 октября 2017
Гостья из Западной Украины сказала, что они не едят, то что мы едим, супы-борщи
и прочее. Девочки из ЗУ, а что вы едите/готовите?
Сестрица Алёнушка• 27 октября 2017
Ответ дляRawinka
Давайте ще правила орфографії згадаємо - це ж теж принципово. А у Вас з цим проблеми.
орфографія не вимова
Ненька наша• 27 октября 2017
Ответ дляМамзелькин
Ееее, нормально, оскільки слово ’жопки’ тут не використовують.
Порядні галичани кажуть ’ дупки ´ або ’ гузиці ’
Сестрица Алёнушка• 27 октября 2017
Ответ дляНенька наша
Дивно так занудствувати з самого ранку, але ми вільні люди і можемо робити та казати все, що завгодно на будь якому діалекті.
П.С. мене теж піддратовують вирази дівчат , до прикладу ’ спросила ЗА ... ( а не ’ про’), в декрете ЗА первим ( вторим), але ж не чіпляюся з виправленням
А ВИ ЧІПЛЯЙТЕСЯ!!! і з кожним днем і роком все начитаннішими люди будуть та освідченими!!! чи треба підтримувати безграмотність? То ЛІКБЕЗ повернеться через декілька десятиліть
Статус Ква• 27 октября 2017
Ответ дляgloriya8305
от семьи зависит, если у них польские корни и все около того, запросто -такое не едят, а мы не едим, что они
но в целом на западной вкусно готовят и борщи и прочая укр кулинария процветает, особенно в тур зонах, кто рабоатет в сфере общепита. колорит нужен. а как тут без борща
Сім’я з польським корінням - без супу і день не проходить. Більше того - друг-поляк готовий кожен день борщ їсти))
А хто там про баранину і банош писав - то ви хіба що тільки в колибах в Карпатах були. Банош просто не люблю (та і взагалі не готує такого ніхто, тільки в Верховині коли в гості заїжджаю, то там вгощають), а баранину на запах не переношу.
Про налисники - так, часто готую дітям з яблуками, сиром. Для гостей на свято - з м’ясом. Гостей так годувати цілком можуть, бо то гості, а собі на щодень готують страви значно простіші, типу суп/м’ясо/гарнір/салат.
Ра ру ра ру ра• 27 октября 2017
Ответ дляСестрица Алёнушка
освіДченими? почніть з себе
Статус Ква• 27 октября 2017
Ответ дляШмоточницаца
А бограч? Это больше венгерское блюдо, но во Львове почти в каждом кафе есть. Вкусненько.
То теж для туристів, вдома такого ніхто не готує. Мені здається, бограч більш звичний для Закарпаття.
pollyteika• 27 октября 2017
Ответ дляБелая и пушистая
з сала чи підчеревини?
З під черевики, у нас такі, лише тітка покійна робила. Багато років не їла вже.
ОченьПриятно-Царь• 27 октября 2017
Намекните гостье, что в чужой монастырь со своим уставом....У нас ТАК!
Сестрица Алёнушка• 27 октября 2017
Ответ дляМамзелькин
діалект і суржик - це різні речі, ваш КО
я не казала що ПРОТИ діалекту! Я казала що треба його використовувати там де ВСІ його розуміють, а на загальних ресурсах писати літературною мовою
Ви навіть не змогли зрозуміти написане, з ким я сперечаюся?
gloriya8305• 27 октября 2017
Ответ дляСтатус Ква
может быть дело в том, что у вас в семье по вкусу укр кухня.. в польше - не наши супы, а борща и в помине не найдешь, разве что какую то бурду в паке продают
Ответ дляromantica
Тоже слышала, что в Польше борщ не едят. Хотя... смотря где, наверное.
едят, и еще как!! нельзя съесть например блины с грибами без борща, дурной тон. все блины (называются еще крокеты) ед\т только с борщом.
и свят вечер не проходит без него. Другое дело, что он выглядит совсем не так, как наш. Зато называется украинский
Сестрица Алёнушка• 27 октября 2017
Ответ дляЯ Главная
Дуже схоже) Тільки в нас однією констукцією з мангалом, побудоване із цегли, обкладене декоравтиним каменем, але верх - такий.
хочу.... тільки у нас важко гарного пічника найти.... треба в ваших місцевостях шукать
Сестрица Алёнушка• 27 октября 2017
Ответ дляНенька наша
Шкода, що досвідчених стає все менше та менше... Отак і помирає літературна мова...
знаєте чому? бо НЕ соромно зараз бути тупим, всі змовчать і ще й вкажуть місце якщо звернути їхню увагу на ось таку дешеву мову.....
МойНеТакой• 27 октября 2017
Ответ дляСнежка1
або огузки :)
а непорядні напевно кажуть ’@рака’)))
Ра ру ра ру ра• 27 октября 2017
Ответ дляRawinka
Люди, хто знає, як готується “пляцок”? Такий, у якого коржі з твердого тіста, з кремом, схожим на масляний крем для наполеону?
пляцки - це вся випічка, по типу солодких пирогів і тортів))
Покажіть фото того пляцка, що вас цікавить
Сестрица Алёнушка• 27 октября 2017
Ответ дляМамзелькин
суржик - це не діалект, навіщо навмисне підміняти ці поняття?
перечитайте ще раз , Ви не розумієте написане
Ра ру ра ру ра• 27 октября 2017
Ответ дляСнежка1
что вы такое пишете?? вы в какой Польше живете?
реально как из другой какой-то Польши
gloriya8305• 27 октября 2017
Ответ дляСнежка1
подозреваю, что это уже ближе к украине по локации, нигде в общепите нет борща, того, что все таки Борщ в кулинарии, а не суп с похожим составом, даже по виду что то подобное сложно натйи, не то что по вкусу
gloriya8305• 27 октября 2017
Ответ дляСнежка1
реально как из другой какой-то Польши
ну , конечно, из другой))) вы вместо того, что бы нападть, лучше бы описали , что вы назвали Борщ. где вы его встречали, кто готовил, а так же в каком городе.
Чу Ча• 27 октября 2017
Ответ дляСестрица Алёнушка
Цікаво, а слово юшка, викликало б таке ж обурення? Чи це тільки ’зупа’ тут як червона шмата.
Ра ру ра ру ра• 27 октября 2017
ОФФТОП.
Раз тут багато західняків
, спитаю про наболіле - де можна купити / замовити хороший, дорогий, якісний килим в дитячу? Дитина постійно на підлозі щось складає, зараз все холодніше там сидіти. Вибору ніде не бачу хорошого((
Раз тут багато західняків
Ответ дляРа ру ра ру ра
Нема фото. Пекла родичка, рецепт пішов разом із нею( Тісто було не шарове, а якесь або пісочне, або взагалі звичайне. І потім крем. Воно мало добре відстоюватися, і тоді ставало м’яким. Може, хтось таке пам’ятає, чи знає.
Те, що знаходила в інтернеті, схоже більше на сметанник.
Головная• 27 октября 2017
Ответ дляХи хи, ну ну
А как готовите суп-пюре из кабачка7 Сама обожаю кабачок)
ви серйозно незнаєте?
ви думаєте що цей суп пюре лише ми готуєм?
Домашка• 27 октября 2017
Ответ дляГербария
По одной знакомой вы судите всю западную у. У меня бульйоны, супы, борщи, капустняки, солянки, суп пюре из кабачка вообще всегда присутствует, так как я его обожаю.
а можно рецепт супа-пюре из кабачка в студию?