ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 30 июня 2020

Хто вміє, допоможіть розшифрувати аналіз сечі

А то видали мені комп´ютерний підрахунок, я нічого тут нерозумію. Буду вдячна
Аналіз чоловіка 33 року
Советчицы тоже плачут• 30 июня 2020
Слизь незначительно, эпителий переходной незначительно, лейкоциты норма, эритроциты 1 в поле зрения. Вообще все ок, но может песочек идёт, поэтому эретроциты 0-1, в идеале из не должно быть.
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 30 июня 2020
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Тобто треба на УЗД, щоб знати чи є пісок чи камінчик?
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 30 июня 2020
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
А що означає еритроцити 0-1, що їх або нема або 1? Чи як?
Советчицы тоже плачут• 30 июня 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
На каком-то объеме мочи из вообще нет, а на каком-то 1 эретроцит.
Советчицы тоже плачут• 30 июня 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Я бы с такими показателями на УЗИ не пошла, просто больше начала пить. Рекомендую моршинскую без газа для этого.
Но если что-то беспокоит, то пусть сходит, за одно УЗИ простаты пусть сделает
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 30 июня 2020
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
П´є 2 літри точно
Рожайтретьего• 30 июня 2020
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
+ за узі
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 30 июня 2020
Ответ дляРожайтретьего
+ за узі
А забула 2 тижні тому була ниркова коліка, ( геть вилетіло з голови) на УЗД був камінчик 3 мм казав чоловік.
Але наступне варто робити зараз чи зачекати. ? Каже що лікар казав зробити через місяць після першого.
Советчицы тоже плачут• 30 июня 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Да, лучше посмотреть вышел он или нет, может больше стал.