Печенюшка• 29 апреля 2021

А ваш муж , когда вы в ссоре тоже так делает

Мой муж, когда мы поскандалим демонстративно не ест все то, что наготовила, оно пропадает и я все выворачиваю в мусорку. Еще зубную щетку достает из стакана и кладет отдельно от наших с детьми.
Так это все уже задолбало...
Аноним_Русалка• 30 апреля 2021
Ответ дляПупуговка
...на всю голову.

Какой-то протест. Должна быть причина.
причина завжди та ж сама - недоотримання емоцій з власною матір’ю, проблемна сепарація від мами і тд
Аноним_Русалка• 30 апреля 2021
Ответ дляМизимец
Некоторые люди активно из себя строят совсем других людей, потому что они настоящие не нужны никому.
+++
вони відчувають підсвідомо, що нікому не потрібні такі як вони. Тому завжди спершу маска
Аноним_Русалка• 30 апреля 2021
Ответ дляКастрюлька
Так а по сколько вы можете быть в ссоре? Я если честно в шоке. Наверное больше нескольких часов я не выдержу такой обстановки. Решать вопросы нужно сразу, а не неделями дутся, моему браку 12 лет, хотя было разное. Но таких причуд нет.
очевидно, ваш чоловік здоровий психічно.

на жаль., є аб’юзери, для яких за щастя саме не прояснити, навіть поскандаливши, і потім помиритись, і досягти згоди, а навпаки - психологічно вимотувати жертву маніпуляціями ((
Аноним_Русалка• 30 апреля 2021
Ответ дляviter33
Я чоловік
Під час сварок вів себе аналогічно (щодо їжі)
Але готував собі сам (під час мовчанки)
мовчанка - це ваша ініціатива?
Ниф_ниф• 30 апреля 2021
Ответ дляПеченюшка
ну, мой может не разговаривать месяц, полтора
Овен по гороскопу? У меня такой же.. задолбало это уже
Tatyanayaa• 30 апреля 2021
Ответ дляБяки-козяки
бумагу туалетную заберите, пусть за своей бежит. Он же больше не дружок, нефиг в один горшок ходить
Творю чудеса• 30 апреля 2021
С приветом он конечно, но плюс что не жрет
Нечего на него продукты переводить
Творю чудеса• 30 апреля 2021
Ответ дляviter33
Бо я вважаю, що якщо один член подружжя на роботі весь день ( і фінансує сім’ю), а інший - дома не з грудною дитиною, то їсти може приготувати той, хто дома.
Вы много наготовили для другого человека?
Проработник• 30 апреля 2021
Ответ дляПеченюшка
мне не смешно. я готовлю день, потом выбрасываю
Ну так не готовьте на мужа. Вы же уже по опыту знаете, что он всё равно есть не будет. Зачем вы строите из себя заботливую жену. Если не ест, значит не голодный.

С зубной щеткой — это перебор. Детский сад какой-то.
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2021
Ответ дляПеченюшка
У меня такой же долбодятел
Проработник• 30 апреля 2021
Ответ дляПеченюшка
Автор, и вы что все полтора месяца готовите и выбрасываете?
ТочноБудет• 30 апреля 2021
Да, и не разговаривает со мной. Все так-же
Аноним_Русалка• 30 апреля 2021
Ответ дляviter33
Під час сварки прозвучала ’я ДЛЯ ТЕБЕ готую їсти’
ДЛЯ МЕНЕ ?
Та я собі сам можу приготувати !!
Відтоді це стало традицією під час сварок та мовчанок )))
а чому ж тоді не стало традицією не під час сварок?

це ж не питання в ’можу’, кожен може, якщо фізично не інвалід.
А питання в тому, хто в сім’ї приділяє свій час цьому нудному і невдячному заняттю. Фраза ’я ДЛЯ ТЕБЕ готую їсти’ - часом не прозвучала після того, як ви знецінили працю жінки?
viter33• 30 апреля 2021
Ответ дляАноним_Русалка

Кожен повинен виконувати свою функцію, про яку домовлялися ’на берегу’:
- чоловік - працювати і забезпечувати сім’ю,
- дружина - дома.
Ще раз кажу - про таке домовилися наперед !!
Тому маніпулювати і звинувачувати ’я для тебе готую їсти’ - неприпустимо !
Щось не влаштовує ( у функціях) - сідаємо і передомовляємося , а не звинувачуємо !!
Аноним_Русалка• 30 апреля 2021
Ответ дляviter33
звичайно, що жінка в цьому випадку бере на себе велику частину побуту і готування.
Проблема в тому, що її праця часто знецінюється, бо не виражена в грошах
viter33• 30 апреля 2021
Ответ дляТворю чудеса
Ні, нічого.
Вона не інвалід, не хвора, не з немовлям чи хворою дитиною.
Причому свої функції (мат.забезпечення) я виконував незалежно від сварок
Творю чудеса• 30 апреля 2021
Ответ дляviter33
Ні, нічого.
Зря, что вам кормили как инвалида, надеюсь поумнели уже те женщины)
viter33• 30 апреля 2021
Ответ дляАноним_Русалка
мовчанка - це ваша ініціатива?
Ні , не моя
Але після третього примирення за моєю ініціативою (коли я не відчував себе винним) - вирішив бавитися в запропоновану протилежною стороною мовчанку.
Кукуша• 30 апреля 2021
Ответ дляНиф_ниф
мой овен, может и месяц не разговаривать. Рассказывал что с бывшей такое было. Со мной вроде больше недели не было. Но прибомбило уже. Вот третий день молчит. Ну я тоже не лезу с разговорами).
Аноним_Русалка• 30 апреля 2021
Ответ дляviter33
- дружина - дома.
’я для тебе готую їсти’ - не знаю, як було сказано у вас, але в принципі ця фраза не є звинуваченням, а констатацією, що жінка свої наперед взяті зобов’язання виконує.
viter33• 30 апреля 2021
Ответ дляАноним_Русалка
Гроші тут ні до чого.
Кожен виконує ту функцію, на яку ’підписувався’ перед тим.
Якщо щось не влаштовує - передомовляємося по функціях, а не маніпулюємо ’приготуванням їжі’ !!
viter33• 30 апреля 2021
Ответ дляТворю чудеса
Мене не готували ’як інваліда’
Дружина (екс) була дома (і готувала їсти на усіх), я - не роботі (і забезпечував сім’ю).
Кожен виконував свої функції, як домовилися перед одруженням.
viter33• 30 апреля 2021
Ответ дляАноним_Русалка
Це таке саме як претензії (часта констатація) чоловіка, шо ’я забезпечую сім’ю’.
ВВажаю таке нагадування і маніпулювання цим некоректним - про це домовлялися наперед.
Щось не влаштовує - передомовляємося.
Творю чудеса• 30 апреля 2021
Ответ дляviter33
Мене не готували ’як інваліда’
Так какие претензии к ней, не пойму
Золото,а не женщина)
А вы так, сбоку припеку)
Ну я помню, вы в принципе не умеете готовить
Аноним_Русалка• 30 апреля 2021
Ответ дляviter33
Гроші тут ні до чого.
Модете продовжити думку дружини ’я для тебе готую їжу...’
щоб було видно в чому маніпуляція?
Ви відчуваєте, що вона хоче, щоб ви почувались винним через те, шо вона готує? А що наступне, що хоче ’отримати’ вона ?
viter33• 30 апреля 2021
Ответ дляТворю чудеса
Так какие претензии к ней, не пойму
Золото,а не женщина)
А вы так, сбоку припеку)
Якось за 4-5 років після розлучення ні гастрит, ні язву не заробив - так що все ок !!
Я не гурман, а чоловіки (здебільшого) в принципи не вибагливі до їжі
Творю чудеса• 30 апреля 2021
Ответ дляviter33
Шучу, а то вы завелись с полоборота)
viter33• 30 апреля 2021
Ответ дляАноним_Русалка
щоб було видно в чому маніпуляція?
Це звинувачення - що я для тебе готую (а ти цього не цінуєш).
Тому :
1) готуєш не для мене. а для усіх (себе, мене, дітей, я - можу собі і сам приготувати)
2) моє ’цінування’ полягає у виконанні своїх функцій, про які ми домовлялися ’на берегу’. На руках носити і каву щоранку в ліжко подавати я не обіцяв !!
viter33• 30 апреля 2021
Ответ дляТворю чудеса
Шучу, а то вы завелись с полоборота)
Все ок ))
Творю чудеса• 30 апреля 2021
Ответ дляviter33
Тому :
Боже, вы шо свою дружину навiть на руках не носили??
Сухарь однако