Маня..• 25 июля 2022

Будет ли газ, как вы думаете? Не боялась осени, пока не пообщалась

Со знакомой( Теперь реально думаю что могут отключить газ, а как вы думаете?
Mirona• 25 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
Якраз в кожного, бо газ дорогий, уже років 35-40 стоять твердотопливні котли
Це де у всіх твп, у чоловіка в селі, 50км від Києва взагалі у всіх навіть зараз груби або газконвектори коли 10 років тому газ тягнули - бо там ліс та лісхоз (є де дрова купляти).Є там пару дуже мажорних домівок так там здається усе що мрієшь є.

А я живу поряд з Києвом через дорогу - тут є всяке різне у багатіїв (і труби каминів бачу і таке інше), але в звичайних людей стоять газові котли ще з давних часів.

35-40 років тому, початок 80х це ще при союзі про які твп_котли взагалі мова? - таких що працювали на різних видах палива ще не існувало, були газові - це там де був газ проведений, але це не суцільно де було.
Mirona• 25 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
Ось сусіди поставили, 50 тисяч задоволення.
де зараз взяти 50 тисяч?
де їх заробити можна у війну?
KroKro1980• 25 июля 2022
Ответ дляMirona
де зараз взяти 50 тисяч?
де їх заробити можна у війну?
Такі пічки дуже гарні і все таке, я теж таке бачила. Але,як уже тут писали, головне не пічка, головне димар! Він має бути прямий(!) і високий, хоча б кілька метрів угору. Без цього не буде нормальної тяги, і весь дим ( і чадний газ!) піде в хату.
ОленаЯ• 25 июля 2022
Ответ дляMirona

Я 81 року народження, моя Батьківщина - Полтавщина, від Києва 250 км, у всіх в 80 роки парове опалення, котли - топили дровами, вугіллям, качанами, газ провели років 25 тому, але люди залишили і те, і те, груби печі хіба в одиноких бабусь були, яким в 80 було 70-80 років. Люди - не мажори, звичайні колгоспники, вчителі, лікарі, продавці в селі, в 90% з кінця 80- з середини 90-х років - всі зркчності в домах. А то ткт як почитаєш, так село - це суржик, їдять одне сало і картоплю, миються лише влітку в річці і тому подібні міфи, описують село - кінця 19-початку 20 століть. Так як Ви описали живуть або алкоголіки, або, як писала вище, старенькі бабусі самотні. Ви не в темі, соррі.
ОленаЯ• 25 июля 2022
Ответ дляMirona
де зараз взяти 50 тисяч?
де їх заробити можна у війну?
Репетитор, няня, прибирати дім - це те, що перше на думку прийшло. Продавати щось, працювати на своїй роботі і т.п.
ОленаЯ• 25 июля 2022
Ответ дляKroKro1980
От якраз 80% з цієї пічки потягнув димар - матеріали і монтаж, пічка коштує 15-16 тисяч.
25Lida• 25 июля 2022
Ответ для_Юта_
Думаю, чем бы утеплиться, но все упирается в электрику, ведь если все будут греться кондиционерами и обогревателями, то мы ещё и без света останемся((
А буржуйку в квартире не заведешь
Вы очень даже ошибаетесь. В Европе в квартирах стоят буржуйки, не повсеместно, но есть. Я сама сейчас изучаю этот вопрос. Есть очень симпатичные, только цена стартует от 10000. Немцы и австрийцы почему то делают такие печурки, причем много моделей с варочными поверхностями. Официально их установку никто не разрешит, но сейчас война и это вопрос выживания.
25Lida• 25 июля 2022
Ответ дляgizma2019
нам ковали без трубы, муж купил гофру, поставим под окно и выведем через балкон на улицу, просто выбъем одно окно и вставим лист уже с проемом для гофры

ну это мои планы на случай полного абзаца, а так то надеюсь на отопление и электричество)
Гофра? Вы серьезно? Она прогорит за один раз топки. Тут нужна посерьезнее труба. И про изоляцию не забудьте. Мой личный лайфхак поставить буржуйку на плитку керамогранита большого формата. В магазинах можно выторговать выставочный образец за условные 100 грн. Это убережет пол от искр, повреждений и возгорания. Если по бокам буржуйки просто сложить красный кирпич, то это изолирует от горячего металла и добавляет тепла, так как кирпич нагревается и медленнее отдает тепло .
KroKro1980• 25 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
У квартирі, сучасній, це встановити фізично неможливо, бо ’у вікно’ неможливо зробити димар. Ті, хто таке зробить у квартирі, мають величезний ризик вчадіти. Це для приватного будинку, не для квартири.
gizma2019• 25 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
вы серьезно? сейчас 70% на приостановке договоров, а кто работает, так зп в 15000 это очень хорошо, какие няни с репетиторами и уборками? все все сами делают, а если и нанимают, то тариф настолько просел, что на 50 т надо будет 4 месяца минимум работать
gizma2019• 25 июля 2022
Ответ для25Lida
так гофра специальная, друзья на даче такую ставили, уже 2 года и все норм

про изоляцию и кирпич на стенах тоже в курсе, а вот про пол спасибо)
ОленаЯ• 25 июля 2022
Ответ дляKroKro1980
Фото в будинку, в квартир хіба на верхніх поверхах.
Леся Бердянская• 25 июля 2022
Ответ дляСчастливое детство твое
Обнимаю.
Как Вы живёте? Расскажите пожалуйста. Как готовите?
Спасибо! Электропечка и бойлер, уже привыкли. Март и апрель спали в свитере и под двумя одеялами. Город живет только первую половину дня, после четырех на улицах никого нет, на пляжах три человека, просто жуть жуткая...
25Lida• 25 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А як квартира в багатоповерховому будинку може бути з індівідуальним опаленням ?
Стоять газові котли в кожній квартирі. Тепло і гаряча вода від цього котла. В мене такий будинок з 6 поверхів. У подруги 9ти поверховий.
ОленаЯ• 25 июля 2022
Ответ дляgizma2019
От такі няні і репетитори, життя іде і потреби є, як і були, а вартість така ж, або вища. Я сьогодні огірки купувала - по 40 грн, середина літа, огірків море.
25Lida• 25 июля 2022
Ответ дляМішк@
Я не пойму, что тут многие талдычат о своем газе. А вы не думали, что ТЕЦ и подстанции расхерачить могут? Почему на окупированой територии этого нет? Они сразу первым делом лишают света. В Сумах в первые же дни расхерачили подстанцию и ТЕЦ. Вопрос не в том, что газа не будет, в в том , что не будет инфраструктуры
Ви абсолютно праві. Я вже читала, що це є в планах у рашистів. І почнуть вони його восени, щоб у нас не було часу на відновлення цієї інфраструктури
Man-Gust• 25 июля 2022
Неприятность эту мы переживем.
Вот серьезно. Я живу в городе и даже здесь готова выживать без света, воды, отопления, газа. Проверено мартом месяцем, а он был не теплым.
Будем на костре на мангале готовить, воду из колонки возить, в спальниках спать.
Лишь бы бомбы на голову не падали.
gizma2019• 25 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
так в том то и проблема, что цены выше чем были до войны, а зп намного ниже

да, жизнь идет, но уровень жизни очень сильно упал
nata_2• 25 июля 2022
Ви читали що сталося сьогодні? Це країна терорист, яка може знищити і гтс України.
❗❗❗25.07.2022 диспетчери Оператора ГТС України зафіксували різкий ріст тиску на магістральному газопроводі «Уренгой-Помари-Ужгород» на ділянці держкордон РФ – Україна. Зміна тиску відбулась без попередження зі сторони ПАТ «Газпром».

⚡ОГТСУ поінформував «Газпром», що несвоєчасна подача інформації про переключення і зміну режимів може призвести до позаштатних ситуацій на магістральному газопроводі, а також нагадав про необхідність узгодження дій, згідно з алгоритмом, визначеним чинною міжоператорською угодою.

🗨️«Такі непогоджені дії «Газпрому» викликають занепокоєння. Оператор ГТС України наполягає, що оператор російської ГТС, повинен надавати інформацію про причини такої поведінки в рамках стандартів угод між операторами. Несвоєчасне інформування Оператора несе потенційні ризики для штатної роботи української ГТС. Особливо небезпечним такий крок виглядає для Європи, після того, як «Газпром» знову зменшив транзит через «Північний потік-1» до 33 млн куб. м на добу», — звернув увагу генеральний директор ОГТСУ Sergiy Makogon.

Нагадаємо, в 2009 році за аналогічних обставин непогоджених дій між операторами відбулась аварія на газопроводі Туркменістану.
Еленка14• 25 июля 2022
Ответ дляLavitova
Это мне родственники сказали, которые там живут.
А Вы продолжайте слушать Арестовича.
Я слухаю своїх близьких родичів, які живуть в окупації з перших днів війни. А ви продовжуйте плітки розводити.
ОленаЯ• 25 июля 2022
Ответ дляgizma2019

З цим згодна, якщо раніше ти мав 2 тис $, ціни були значно нижчі, то зараз це вже 1,5 тис $, а ціни вищ, на дещо в рази, то за цю ж зарплату можеш собі дозволити вже наьагато менше, а ще б щось відкласти, що воно далі буде - невідомо.
Mirona• 26 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
Так, так - ТУТ В ТЕМІ завжди ті хто розказує про світ у подвійних рожевих окулярах.

Село різне це факт, в моїх друзів ще при союзі був в приватному будинку туалет з унітазом весь у кахелю, но це не показово - це було скоріш одиноке виключення так само як і твп_котли.
І як у когось чогось не було - це не означає що це були алкаші чи бабусі самотні...
asperka• 26 июля 2022
Ответ дляMirona
де зараз взяти 50 тисяч?
де їх заробити можна у війну?
Так, це дуже дорого для багатьох людей,але якщо відкрити інтернет і подивитись, то ціни на такі єврокамини стартують від 120 євро. Тобто, це все можна зробити набагато дешевше, ніж 50000 грн
Але, все-одно не дешево вийде і лишається питання, як опалюватись тим містам, де немає лісів і дрова будуть дорогі і де ті дрова зберігати.
Ну і не для квартири варіант
СhanelKa• 26 июля 2022
Як читаю телеграмм, то думаю не буде (
Ось таке опалення на зиму треба робити
МАМА НИКИТКИ-2• 26 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Еммм… даже не знаю як і реагувати…
Просто. За проектом. Ви з луни впали? Таких будинків десятки тисяч по Україні.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Я маю на увазі будинки з електроплитами
По сучасним нормам висоткі не будують з газовими плитами
А так да , газовий котел , звісно так
По сучасним нормам в будинках вище 11 етажів взагалі заборонено газ ставити. Но в Україні існують ще й інші міста, окрім Києва. І там будинків, вище 11 не так уж і багато. Ті будинки мають газові котли для опалення.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Як і на Сумщіне половина слів російською
Це називаєтся діалекти
Це називається суржик.
Діалекти то інше. Діалект це бараболя замість картоплі.
А бульба то вже суржик.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 июля 2022
Ответ дляnikOla
Новострои вообще очень маленький% от общего жилого фонда страны.
Не всі новостроі з електроплитами.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 июля 2022
Ответ дляnikOla
в Украине очень много пятиэтажек вообще-то.Хрущи, в которых колонки
З якого дива хрущовки? Де це в хрущовках дозволено газові котли?
Нові дома з автономним опаленням будують. І більшість щас таких будинків. То тількі в Києві будують 15 і вище поверхівки. Там тількі електроплити дозволено.
В мене будинку 5 років- 10 етажів До цього був будинок 12 року будівництва. В обох автономне опалення
МАМА НИКИТКИ-2• 26 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А квартири з газовими котлами , який відсоток ?
Багато