Смотрю новости, русня перебрасывет технику в Брестскую область. Эшелонами. Не нагнетаю. По всем каналам пишут, что не нападут, что отвлекающий маневр. Радует, что и ракеты и мопеды сбивают, понимаю, что наступление отразят. Но если это только часть какого-то плана.. какие ваши мысли. Просто поговорить.
Vlada-Maria• 14 декабря 2022
Ответ дляЕлена 2016
бульбаши будут упираться, но наступление будет с их территории. Расслабляться нельзя...
довбойобам практично втрачати вже нічого, на росії сцаря-слабака не сприймали ніколи. Тому.... все може бути. Як варіант, можуть затіяти заварушку з прибалтами або поляками, під виглядом ’коридору’ до Калінінграду, щоб НАТО з України переключилось на свої кордони. Можуть полізти в нашу сторону, щоб відтягти сили наших з півдня і сходу... Що будуть пробувати, я навіть не сумніваюсь
Просто Галюня• 14 декабря 2022
Ответ дляЛеска
У США есть свидетельства о заключении сделки на поставку Ираном баллистических ракет в Россию, — представитель Белого дома
’У меня есть свидетельство, которое указывает, что сделка была заключена в отношении баллистических ракет из Ирана в Россию’, - заявил координатор по стратегическим коммуникациям в Совете национальной безопасности Джон Кирби.
Прийдеться ще на іранських ракетах повправлятися нашому пво.
Балістичні ракети збивати не так легко, хіба з точок випуску, нажаль …
Ответ дляFinetouch
И что те ракеты поменяют? Ход войны, нет.. об этом и Петро Черник говорил, ему кстати верю, он все по делу говорит. Я еще летом его слушала. 5000 ракет , чи сколько они выпустили на нас? ниче не поменяли, 1000-1500 вряд ли, что изменят тоже
Тим не менше вдалося розхерачити енергосистему, що призвело до обмежень в кращому випадку 4/4.
Я притримуюся думки що не потрібно недооцінювати ворога і ситуацію оцінювати тверезо і не бравирувати лозунгами. Їх там 140 млн, 300т чмонь набрали, за потреби ще і 300т і 600т наберуть, барани пручатися не будуть.
Ответ дляVlada-Maria
Що їм дасть заворушка с прибалтикоц или Польщею? Щоб їх знесли,навряд вони на таке підуть
Ответ дляЛеска
Это да.. проблем со светом они нам наделали, и могут ещё наделать( но это им не поможет всё равно
Vlada-Maria• 14 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
дасть те, що Україна відійде на другий план, НАТО буде захищати в першу чергу свої кордони. Зносити їх ніхто не буде, як б нам цього не хотілось. Будуть давити санкціями до розвалу зсередини. Треба бути реалістами, бравурне шапкозакидательство - це ще гірше, ніж переоцінка можливостей ворога
ёжовые рукавицы• 14 декабря 2022
Ну, що вам сказати, рік назад ми також не вірили в повномаштабний наступ...
Ответ дляЛеска
Сделка и поставка-это разные вещи
Oksana0612• 14 декабря 2022
Ответ дляAna-0ae3
Особенно после этого смс, тревожно ещё больше
Давно вже писали, що гаюн не білоруський вже, якась мутна історія з ним.
Oksana0612• 14 декабря 2022
Ответ дляXlimit
Хотят перерезать путь поставки
Там, що один? Чи вони до Закарпаття хочуть дійти.
Oksana0612• 14 декабря 2022
Ответ дляappareils
Может не зря про мобилизацию заговорили после нового года.
Ротацію мабуть. Мобілізація загальна з 24 лютого.
Mrs.Ochmonek• 14 декабря 2022
Ответ дляЛеска
І колишній керівник Азову те саме каже, сьогодні слухала: нова мобілізація, щоб розширити фронт, і не можна виключати, що попруть знов в січні - лютому. І що ми готуємось і до такого варіанту
Mrs.Ochmonek• 14 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Шоб пи@ты по-быстрому отгрести и быстренько назад
Хороший план)
І щоб їхні незабрані трупи менше смерділи
Україна понад усе• 14 декабря 2022
Ответ для@llesya
Та не казав він такого! Я дивилась кожен день, він казав через 2-3 тижні остра фаза закінчиться, і можно буде потрохи повертатись в Київ, і так і сталось, до речі. Це пабліки вирвали фразу з контексту і рознесли. А люди, які поверхово дивляться , запам‘ятали і тепер тикають кругом ці 2-3 тижні.
Не старайтеся, вони і вас поверхово прочитають.
Україна понад усе• 14 декабря 2022
Ответ дляЛеска
Чмоні тай чмоні, що вони поміняють? Головне зброя. Чим більше у них чмонь, тим більше пакетів.
Україна понад усе• 14 декабря 2022
Ответ дляOksana0612
Думаю це так хочуть щоб ми думали.
Ответ дляFinetouch
Так баллистические не смогут сбить . Вы представляете хотя бы 50 ракет на Киев например которые не сбиваются ?