Накрыло-не отпускает• 24 декабря 2022
Купила сегодня генеральское сало) цена 420
Последний раз покупала год назад по 220, но пройти мимо не смогла) куда там икре)))
Накрыло-не отпускает
• 24 декабря 2022
Ответ дляНеугомонная
Ну я только здесь узнала что существует такое название подчеревины
Подчеревина имеет твердую шкурку и с красным мясом , ее я жарю с яичницей. Это не то)
Девальвация• 24 декабря 2022
У меня муж его любит, последний раз покупал за 250 вроде. И вот завтра хочет поехать купить. Но цена будет неожиданной)
Кошмар конечно
Это Киев?
Кошмар конечно
Это Киев?
Ответ дляБокс-орун
У нас на Київщині, найсмачніше генеральське сало. На півдні та Вінничині так не роблять і там не купиш такої смакоти. Тамтешнє сало дійсно придатне тільки для подальшої термообробки( посмажити з картоплею чи запекти). Там живуть родичі і я не раз бувала на ринках.
Правильно, найсмачніше сало на Київщині - в суботу і неділю на базарі центральному в БЦ
Накрыло-не отпускает
• 24 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
В Києві купувала)
Накрыло-не отпускает
• 24 декабря 2022
Ответ дляДевальвация
Кошмар конечно
Это Киев?
Кошмар конечно
Это Киев?
Киев)
Конфиденциальность• 24 декабря 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
У нас рынок вообще зашкаливает с ценами. Но в пешей доступности, поэтому и беру
И это точно генеральское))) Не из генерала,а просто цена такая только генералы могут себе такое позволить)))) раньше, скоро и в наши времена такое будет🤪
Последний вагон• 24 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Його завжди і всюди, крім м‘ясних магазинів, продають на базарі тільки підсоленим. Це ж не щоковина:)
До речі, генеральське сало, те, що таке шарами - то грудинка, згадала. Просто солять його особливим способом, так як м‘ясо повинно стати просоленим і прозорим, як хамон.
Нет, в Хмельницком продают вообще не соленое и соломой там не прокачивают только кипятком обдают.
. В Кировоградской области тоже не солят и ещё где то не помню. В общем только в Киеве и области все продают подсоленное сало.
Оскорбляю всячески• 24 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Ви жартуєте? Ніколи? Приїздіть до мене в БЦ, підемо на базар пробувати
Ніколи 😵💫❤️ Ковбаси з салом, бекон в готовому вигляді - так, а ось так щоб сире шматочками, то не наважилася)) ще й не знала, що буває з білим м‘ясом и з червоним)
Неугомонная• 24 декабря 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Я ваше сало как подчеревину всегда брала. Даже не знала что оно особенное
Накрыло-не отпускает
• 24 декабря 2022
Ответ дляНеугомонная
Да? И цена не смущала?
Кто крайний?• 24 декабря 2022
Ответ дляНеугомонная
Не могли вы его брать как подчеревину поскольку оно стоит раза в 2 дороже.
Бокс-орун• 24 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Я теж з БЦ. Ех, ностальгую. Вже два роки дома не була. Як приїду - одразу замовимо сало і купимо сардельки Маршалок. А тоді махнемо на прогулянка в Олександрію . Поїмо в «В
Хінкалі та вино «
Показушница• 24 декабря 2022
Може хтось в курсі, бо мені чоловік, який займається оптовими поставками мяса в магазини, розказував, що ще не в кожній породі свиней, при правильному харчуванні свині, наростає таке сало, тільки в окремих породах?
Я такая наивная• 24 декабря 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
фото
У нас такое по 300
Классное
С зелёным луком к борщу
Классное
С зелёным луком к борщу
Ответ дляПоследний вагон
Вибачте, я уявила амбре, як свиню просто обдали кип‘ятком
Мої з Вінничини, там соломою свиню обклали, взяли цю штуку, типу чайник, але з сопла виривається вогєнь (мабуть, на бензині?) і смалять солому, щоб обгоріла і шкурка на свині стягнулась.
Тонке м‘ясо під шкуркою від температури готується прямо в свині, тому воно біленьке. Це оте сало кілечками.
Соррі, не вам, технологію розписала тим, хто думає, що автор сало варила.

Ответ дляОскорбляю всячески
Он вище розказала, чому сало стає іноді білим:) В село вас треба, на картоплю і до свиней, терміново)))
Неугомонная• 24 декабря 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Да? И цена не смущала?
Крайний раз я брала сало по 150. Три года назад. Как-то не заморачивалась ценой
Русалка на ветвях• 24 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Розумієте, що в багатьох регіонах нашої країни не готують і не продать таке сало, тому люди і не мають уявлення , що воно таке « генеральське сало».
Коли сало гарно висмажене на гороховій соломі. Абсолютно без шерсті. В процесі сало «б’ють» дощечкою із гвіздками , проколюючи шкуру так, що в процесі смаження з цих проколів ( дірочок) топиться сало і шкурка від температури стає м’якою , тане в роті. А м’ясний прошарок ніколи не буде « сирим». А смак та запах від соломи робить це ідло шедевром . Тоді це все діло завертають своєрідним « рулетом» і лишають « дійти». Це все проходить ароматами, сіллю і смакує шедеврально
И готовят, и продают. Но не называют словом генеральское.
Последний вагон• 24 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
А що означає «просмалене»? Підкажіть.
Смотрите пост 136. Девочка подробно описала.
Русалка на ветвях• 24 декабря 2022
Ответ дляПоследний вагон
Только в киеве и области? Вы серьезно сейчас?
Накрыло-не отпускает
• 24 декабря 2022
Ответ дляНеугомонная
Это сало год назад стоило 220, подчеревина гораздо дешевле
Оскорбляю всячески• 24 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Вже прочитала, дякую. Виглядає воно мені, чесно, не дуже і навіть лякає, але опис капець апетитний) хоч і прямо в свині))
Накрыло-не отпускает
• 24 декабря 2022
Ответ дляПоказушница
Теж чула таке
вкрации• 24 декабря 2022
а что это за сало? первый раз слышу такое название.
тоже хочу, как искать?
Ответ дляОскорбляю всячески
Якраз сало - безхолістериновий продукт, багатий вітаміном В. Але їсти треба сирим, і ДОБРЕ просоляним. Всі ж знають, що у свинини є одна ступінь просмаження - вел дан. Бо там паразити. Тому сало просолюють і тільки тоді їдять. А смажене шкварками смачно, але то вже яд для підшлункової, ех.