Бензопирен• 20 января 2023
Ранок, смачний здоровий сніданок, на вагах -3,5, позаймалась
І так мені добре і смачно і от відчуваєш себе щасливою людино, все в тебе добре……… доки не згадає що є онана русня
Прям відрузу настрій псується
Але запитаю, а що у вас на сніданок, худнучі люди?
І що у вас доброго, не худнучі люди?
Прям відрузу настрій псується
І що у вас доброго, не худнучі люди?
Без QR коду• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
Ви хочете до мене за хлібом чи кашою заскочити, чи для чого вам знати де мій хліб?

Майданщица• 20 января 2023
Ответ дляНакладная
У нас много прижилось фраз))
Одна тоде есть на дождь моросит сын говорил ’моросит идет’.
Он не понимал, что моросит это и так глагол. Так у нас тоже это осталось, моросит идет
У меня две фразы прижилось)
Ему было года три, я смотрю в окно и говорю так задумчиво ’осень...’. Он: ’не ВОСЕМЬ, а семь!’
Теперь всегда конда вижу осеннюю погоду, дождик, у меня всплывает это ’не восемь а семь’))
И ещё с машинами. Идем в садик весной, накануне был дождь, но асфальт подсох, лужи только под машинами. Малой - ’мама, смотри, машинки уписялись!’ Ну и все, с тех пор у меня асмоциация, лужи под машинами - это они уписялись))
natali435321• 20 января 2023
Ответ дляМасяня Я
Завтракаем . Отчёт для советчицы ....
Столешница у вас красивая)))
Дядя Жора• 20 января 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
Как хорошо поработали маркетологи компаниях, которые торгуют авокадо. Кто бы его за такие деньги ел... а так, панацея от всех бед
За ті гроші він закриває більшу половину в корисних жирах, і це в Україні він коштує космос, в Європі 1-1,5 євро, це копійки. До війни в нас теж його можна було купити за 20-40 грн за штуку
Ви ж йогурт напевно купляєте по 30-35 грн, і ковбасу по 300 за кг, то чому авокадо неможна)))
Ноу коммент• 20 января 2023
Ответ дляДядя Жора
А в США 70 центов
Без QR коду• 20 января 2023
Ответ дляЗаикальница
На завтрак в одном блюде не более 3-х ингридиентов, чаще два. Например: отварная цветная капуста в омлете без молока, омлет с грибами, рис с рыбой и помидором, просто кусок отварной рыбы в сметанном соусе, сырники, бифштекс с яйцом и помидором, гречка с отварной курицей с листовым салатом. При таком питании мне никогда не нужно было худеть. Вопрос зачем все по чуть чуть наваливать в тарелку. А завтра что? То же самое, или бутерброд с колбасой, сыром и кетчупом?
Дуже нудне і прісне меню у Вас, як на мене. Я б від такої їжі зовсім без настрою ходила. Але, я худа все життя, ходжу на тренування для здоров´я, гарного настрою і підтягнути тіло. Сьогодні після тренування у мене сніданок був із двох інгредієгтів )) Але, це був омлет з молоком і ще й трішки цибульки підсмажила з початку для аромату. І сосиски )) Кайфанула, бо сосиски рідко, всі не смачні. А тут взала Алан дитячі, то супер. І соус Руна сацебелі. Рибку з рисом я і на обід їсти не хочу, заставляю себе, не те що на сніданок. А відварну, хоч чим не приправ, це ж жесть. Боже, а гречка з відварною куркою, воно ж усе ніяке, сухе і давке
И.О. человека• 20 января 2023
Ответ дляНоу коммент
А где вы видите много
Как по мне, у автора немного.
Я не про автора
Мелочунь• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
Посадіть в таку довгу форму для квітів вуличних, я так завжди роблю, всю зелень туди, дуже красиво виглядає
А в цю одну форму можна різних рослин насадити? Чи для кожної рослини окремо?
Анонимус Я• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
Тобто, що ви хотіли сказати, що ви від хлопьєв така злюка? І до чого тут обжорство🤷♀️
Від ваших хлопьєв з молоком не буває красивого тіла…..розслабтесь
Красивое тело это не только питание утром, это образ жизни
У меня рост 170, вес 51.
И да, утром хлопья с молоком.
У меня рост 170, вес 51.
И да, утром хлопья с молоком.
Не гавкаю- но охраняю• 20 января 2023
Ответ дляПончик Солнечный
Наверное большие порции хоть и еда правильная или кусочничаете между приемами пищи
Часто ем. 3 приёма и 2 перекуса
Шальная коклетка• 20 января 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
Варіант смачно не розглядаєте?
Ноу коммент• 20 января 2023
Ответ дляИ.О. человека
Я не про автора
На других фото тоже много не увидела
Луковая• 20 января 2023
Ответ дляЯкаКраля
Любити себе можна тільки через авокадо?
Ну це ж просто розпіарена хєрня. Є купа інших смачних продуктів.
Заавокадило, лишь дождь стучит по крышам,
И крыша грусно в сторону ушла,
Не надо ей дождей и Авакадов,
А лучше дайте Сала* и тепла..
* здесь каждый сам должен намечтать!
И крыша грусно в сторону ушла,
Не надо ей дождей и Авакадов,
А лучше дайте Сала* и тепла..
* здесь каждый сам должен намечтать!
Все будет, но потом• 20 января 2023
я на диете.
Сегодня на ужин буду нагетсы делать, еще не пробовала
филе порезать и обвалять в яйце, овсяных хлопьях и кокосовой стружке. запечь в духовке.
к курице отварить брокколи.
сделать соус из греческого йогурта со специями
думаете съедобно будет?
к курице отварить брокколи.
думаете съедобно будет?
Love_Love_Love_• 20 января 2023
Ответ дляНоу коммент
А в США 70 центов
Та де, вчора 4 штуки за 7$ купила, іноді беру 3 за 5
А от в Камеруні вони ростуть під кожним стовбом, смачнющі капєц
Масяня Я• 20 января 2023
Ответ дляLennochka
Коли Ви вже наїстеся того авокадо...
Оно такое вкусное что невозможно наесться впрок
ПесиКот• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
Щей яке святе для жінок, святе і нічим не замінне
Дуже добре заміняється.
Ноу коммент• 20 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так Америка большая, я в Калифорнии, здесь около 1$.
Есть и немного дороже.
всемВсёИмного• 20 января 2023
Ответ дляРадостина
Людина може прожити на хлібі і воді.
От на чому завгодно, але не на хлібі....
Вчені робили досліди на собаках, правда, кормити одним хлібом...
Річ в тім , що в хлібі очищена від вітамінів і мінералів мука, в такому неприродньому вигляді вона виводить з організму (бо зв´язує), інші мікроелементи, особливо вітаміни групи В та кальцій, це швидкий вуглевод, який перетворюється на цукор. На хлібі можна прожити зовсім недовго.
По результатам експерименту, тварини, які харчувались лише хлібом здохли...
На хлібі з цілого зерна, ще можна прожити, а особливо дають можливість для внутрішньої відбудови ферментовані продукти. От наприклад, на квашеній капусті можна прожити, ще цільного зерна, то взагалі чудово))))
Ноу коммент• 20 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Камерун, это США
Love_Love_Love_• 20 января 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
я на диете.
к курице отварить брокколи.
думаете съедобно будет?
к курице отварить брокколи.
думаете съедобно будет?
Я не розумію нашо так заморочуватись з філе, але все інше норм
Ноу коммент• 20 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Не верно вас поняла
Сорри
Love_Love_Love_• 20 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Камерун, это США
Ну шо серйозно вже аж такі проблеми з розумінням прочитаного? Реально, таке буває?