АнтиТроль• 26 января 2023
Фінансовий моніторінг(опа
Прийшло повідомлення з банку(надати документи .звідки кошти.поклала кошти на карту
Продала авто перекупам по генеральній.не має жодного документа,є лише що моє авто не обтяжене)
Карта заблокована…що робити.звернулась у відділення/настоюють надати доки.от де їх брати
Угода була до війни.
Колективний мозок🙏благаю
Як?
Угода була до війни.
Колективний мозок🙏благаю
Як?
Пишу_граммотно!• 26 января 2023
Ответ дляCopy-Paste
Вам рахунки вже заморозили? Якщо не можете надати документ про джерело походження коштів - потрібно писати пояснення в вільній формі, мовляв кошти від продажу авто по генеральній довіреності і додатково написати розписку, що не будете використовувати особисту карту для здійснення підприємницької діяльності.
Фінмоніторинг застосовується, якщо в місця оборот по картці більше 380 000 грн.
Сьогодні мала з ОТП банком справу, хотіла внести на поточний рахунок фіз.особи 500 тис. грн, а далі почалося ’джерела походження?’, кажу, у мене вже 8 років ФОП рахунок у вашому банку, ви бачити всі надходження. І тут почалося, вони години півтори кудись дзвонили, щось з´ясовували, 100 питань, кілька анкет, то так, то ні, врешті, погодились.
Але це було дуже неприємно: чесно заробляєш кошти, сплачуєш податки, а потім не можеш зароблене витратити і почуваєшся шахраєм ...
Незламна Україна• 26 января 2023
Ответ дляАйболитная
Я їх вже завтра - післязавтра потрачу.
вы их можете потратить..но большая вероятность очень большая, если это просто кеш (без ФОП) вылезет 19,5% налога
Лика-прилипка• 26 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
Мені якось допоможете?якщо побачите білий мерседес заспокоїтеся?)
Ага, бо він чистий. Мій падло фольц чумазий
Мама Чели• 26 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
Поклала тільки частину (
баланс 522 тысячи после пополнения... так откуда деньги?
Не удивительно, что банк заинтересовался
Айболитная• 26 января 2023
Ответ дляНезламна Україна
Без фопа, просто отменяла доллар, которіе копила с 2009 года и нужно оплатить операцию и препарати.
Козачка• 26 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Так в этом не банк виноват
А в том что законы такие
И банк должен выполнять иначе они штраф получат и за Финмон огромные штрафы
А в том что законы такие
Хитрушка-чекушка• 26 января 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
паспорт просто надо было
покупаю на мейк апе по 10-11 тыс - никто ничего не спрашивает
Купувала навушники
Тижнів три тому
Тільки паспорт на Новій пошті показала
Тижнів три тому
Тільки паспорт на Новій пошті показала
Вумна вутка• 26 января 2023
Дівчати , порадьте і мені. Ситуація сімейна. Чоловік в ато а дружина продає авто яке було на ній зареєстровано і хоче лахнути за кордон. Чоловік проти ,але вдіяти не може. Що можна зробити щоб вона не продала авто.
Синди Кроуфорд• 26 января 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Купувала навушники
Тижнів три тому
Тільки паспорт на Новій пошті показала
Тижнів три тому
Тільки паспорт на Новій пошті показала
или приложение новой почты
тогда и паспорт не нужен
Семенна Семеныч• 26 января 2023
Ответ дляНезламна Україна
як може вилізти цей податок підкажіть ?
АнтиТроль
• 26 января 2023
От сиджу і не розумію …20 можна легально вивезти Яі дитина.і решту поклала на рахунок.а вони заблокували.от що ?я Ї не вкрала,мені подарували
Хитрушка-чекушка• 26 января 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
или приложение новой почты
тогда и паспорт не нужен
В мене був додаток
Але паспорт попросили
Просто подивився оператор
Але ніяких довідок про доходи ніхто не питав
Але паспорт попросили
Просто подивився оператор
Синди Кроуфорд• 26 января 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
В мене був додаток
Але паспорт попросили
Просто подивився оператор
Але паспорт попросили
Просто подивився оператор
поняла.
Семенна Семеныч• 26 января 2023
скажіть хто в курсі, знайома бухгалтер сказала, що 1.01.2024 усі надходження на карти фізосіб без підтвердження доходу оподаткуються +19.5%. Це реально?
Козачка• 26 января 2023
Ответ дляВумна вутка
Если машина в браке то не продаст, нужно письменное согласие от супруга
Но может по генеральной доверенности сделать как и автор
Пишу_граммотно!• 26 января 2023
Ответ дляКозачка
Так в этом не банк виноват
А в том что законы такие
я розумію, але ж банк може покращувати власні процеси. Якщо у фіз.особи є рахунок ФОПа у цьому ж банку, як можна 1.5 години з´ясовувати ’джерела походження’? І, ладно, ще б там сумма була сотні тисяч уе, а так трохи більше 7 тисяч доларів
СКИБИДЫШь• 26 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
Вроде на ребенка нельзя
Козачка• 26 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
Если подарками то заплатите налог и предоставьте декларацию
Карапулька• 26 января 2023
Ответ дляСМСница
я бы даже не парилась, сняла бы все деньги и открыла счет в другом банке, тоже мне, банки сейчас за каждого клиента должны хвататься, не велика потеря
Счет заблокирован
СМСница• 26 января 2023
Ответ дляКарапулька
Счет заблокирован
я уже прочитала, ну тогда кто виноват автору..можно пользоваться советами что дали выше. сумма на счете большая
Незламна Україна• 26 января 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
як може вилізти цей податок підкажіть ?
банки все о 5000+ в звитах
инн сумма
податкова знает
миллион раз раз всплывало
инн сумма
податкова знает
миллион раз раз всплывало
Незламна Україна• 26 января 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
так
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
Автор, нужно было на разные банки меньшими суммами разместить. Но что уж сейчас говорить. Такие правила, упустили вы по сумме.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 января 2023
Ответ дляКозачка
Машины продают и без согласия супруга...
Синди Кроуфорд• 26 января 2023
а если допустим частями пополнять пополнять годами и выйдет больше 400 тыс - тоже приехали?
]Mrs.Сексуальность[• 26 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
Ну так скажіть що заощадження, все життя збирала. Ви ж офіційно працювали? Даже при з/пл в 10000 грн.за 5 років можна назбирати.
АнтиТроль
• 26 января 2023
Ответ дляМама Чели
Я Написала продано авто)читаєте по діагоналі?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Счет фопа, как и любого юр.лица - это оборот, а не прибыль.
Звездолётчица• 26 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
Поклала тільки частину (
изза 45000 мониторинг? тоже мне сумма.