Балаболка• 26 января 2023

От як зрозуміти таку відповідь розетки??

У прикріпленому файлі від них ( не знаю чи вам видно) написані кроки як це зробити, але як зрозуміти хто партнерський їх відправник?? Ні слова про це, а може я нерозумвю((( проясніть будь ласка
Гуру троллинга• 26 января 2023
Нажаль я не зрозуміла , що ви від них хочете

Фима Собак• 26 января 2023
Перефразуйте що вам потрібно. У розетки все зрозуміло...
муха в кедах• 26 января 2023
Партнерське відділення - це відділення Meest, яке працює в Розетці. Відправник ви, отримувач - той, кому ви відправляєте
Гуру троллинга• 26 января 2023
Ви хочете з пункту розетки відправляти посилку міст , укр і новою
Так не буває
Не за Будка• 26 января 2023
Партнерські відділення meest в 1 речені вони написали
автор Балаболка • 26 января 2023
Ответ дляГуру троллинга
Чи можна через відділення розетки відправити посилку міст?
автор Балаболка • 26 января 2023
Ответ дляФима Собак
Відповім і вам.

Отримувати через розетку можна, відправляти також?? Чи є певні відділення і не всі можуть це робити ?
автор Балаболка • 26 января 2023
Ответ длямуха в кедах
Тобто у всіх розетках є вони? Я можу прийти в будь-яку і просто віддати їм відправлення?
автор Балаболка • 26 января 2023
Ответ дляГуру троллинга
Так не буває
Ні, тільки міст.
Отримувати можна

автор Балаболка • 26 января 2023
Ответ дляНе за Будка
Я не розумію. Це уся розетка? Будь-яке відділення, правильно?
Гуру троллинга• 26 января 2023
Ответ дляБалаболка
Ні, тільки міст.
Отримувати можна
Вы меня просветили, не знала что у них совместные отделения
автор Балаболка • 26 января 2023
Ответ дляГуру троллинга
Так. Я там отримувала, а тепер потрібно відправити і цікавить чи таке можливо. Не можу знайти про це інформацію
Люблю_джаз• 26 января 2023
По ссылке что? Вот карта отделений, смотрите красные ’мини’ https://ua.meest.com/offices-ua?_ga=2.153016688.81...
автор Балаболка • 26 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Дякую вам величезне!!! Знайшла!!! Дійсно розетка є партнером))))) величезне дякую! Мучалась весь день
автор Балаболка • 26 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
А по силці було те ж саме, що і на зображенні 2
Люблю_джаз• 26 января 2023
Ответ дляБалаболка
Пожалуйста, это было несложно. Похоже там нужно оформлять посылки онлайн