Бабканадвоесказала• 29 января 2023
Білизна Кривий Ріг
Дівчата, підскажіть будь ласка де в місті Кривий Р. можна купити білизну польського виробництва aless, ava. Щоб поміряти можна. Дякую
ПесиКот• 29 января 2023
Про саме ці марки не знаю, але я би йшла у великі ТЦ типу плази і дивилася там по магазинах. + в районі Соцміста є магазин «Мадемуазель» ( біля бістро Феліні), там наче вибір великий, можна там подивитись.