Планшетница• 06 февраля 2023
Сьогодні була на побаченні
Короче, пішла на побачення з чоловіком з сз. Ніби серйозний. хоче сім´ї. програміст, був одружений, розлучився, бо в родині 10 р. не було дітей. Я до нього перезустрічалася з купою чоловіків. Усі водили в кав´ярні.. піцерії, ресторани, кіно... причому на 1-2 побаченні. причому всімене кружили.... сьогодні ми 3 години лазили по вулиці навіть кави не купив. Хоча.. хотів купити квіти (з його слів), але куди я їх діну.. це він так пояснив.... Проходили повз Рошен- запитав чи мені купити цукерок? Проходили повз Новус - запропонував морозиво. Люди, я таких ще не бачила. 46 років. нібине дуркнь.. Козеріг. сьогодні він мене бачив перший і останній раз.. Це капець..
Курс капусты• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Від морозива в Новусі??? Чи від цукерокв Рошені? Я собі не уявляю...я буду чекати поки він мені цукерок купить. А посидіти десь в теплі випити кави?
Почему не предложили зайти в кафе? Может, он такую красавицу увидел, что смутился и забыл как себя вести надо.
Рекламама• 06 февраля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Я теж багато чого бачив.
Наприклад, вогні у небі. Які повільно переміщуются ввечері на північній частині небосхилу, поблизу небокрая. Сам я з Харкова, якщо що. Декілька років їх помічав.
Потім, таки здогадався що то таке є. Посадкові фари літаків, яки заходили на посадку у бєлгород. Звірився з Флайрадар24 - так воно і було!
В опщем, я не сумніваюся що Ваш свідок щось таки бачив. Але чи було то дійсно кульовою блискавкою?
В опщем, кілька років ви спостерігали, але потім Ваші аналітичні здібності таки спрацювали
Курс капусты• 06 февраля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А не думали про вариант что он Вас таким образом тоже проверял? Чтобы не тратить на время в случае если Вы меркантильная? У меня друг раньше баб на первое свидание водил в самые дорогие рестики, заказывал им вип-такси… когда на третьем свидании звал в мак - они все сразу сливались))))
Надо было начинать с Мака. Так бы быстрей нашел немеркантильную.
Люблю_смаколики• 06 февраля 2023
Ответ дляРекламама
Я не памятаю, що саме мене наштовхнуло перевірити гіпотезу з літаками. Але так, спосерігав довго)
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
Об этом варианте никто не подумал, может и правда, стеснительный мужчина
Люблю_смаколики• 06 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Не приученный, скорее. И да, некоторое время будет выглядеть полнейшим кретином - нуждается в доработке напильником.
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну или девушка очень понравилась и растерялся, но мало верится конечно. В доработки взрослых мужчин не верю
Рекламама• 06 февраля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
´´Неприучений´´...Наче кіт до лотка. ´´Доработка´´... Ну й лексикон у Вас, ніби в жінки, яка бачила Крим і Рим, і ще якісь труби. Або в якогось суворого біхевіориста з садистськими нахилами
Курс капусты• 06 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Вполне возможно. Я бы на второе свидание сходила на месте автора. У меня муж тоже чудил на первых порах, ни умел читать мои мысли. Но я ему дала шанс. В итоге- хороший муж, не жадный. Мысли так же читать не умеет, надо все озвучивать. Прямой, как солдафон, сюрпризы делать не умеет, это минус.
Рекламама• 06 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
До речі, на цьогорічному давоському форумі Юваль Харарі анонсував техніку і пристрій для читання думок. Ото жінкам легше стане жити)))
Курс капусты• 06 февраля 2023
Ответ дляРекламама
Ой, не знаю. Иногда такие мысли лезут в голову, что хорошо, что их никто не видит и не слышит)
Рекламама• 06 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
Сподіватимемось, що прогрес зачепить не всіх
Жена сына• 06 февраля 2023
И меня так водил айтишник, уже давно с ним в браке, ни в чем отказа не знаю
Борисфенка• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Сама не знаю. Я коли після 3 год сказала що йду додому- він запитав- ятобі вже набрид? Я відповіла що втомилася.
Правильна відповідь, ще біля Рошену - я втомилася і хочу кави.
Ответ дляПланшетница
Ну я втомилася і змерзла. Модна було просто запропонувати хоча би просто демь в кіоску купити...а взагалі я йому сподобалася.бо пише увесь вечір до усірачки.і аже дзвонив...а мене відрізало
А в чем сложность сказать ’мне холодно, может по кофе’?
То что вам кажется очевидным и само собой разумеющимся - другой человек совершенно по другому может мыслить и даже не догадываться что вам чтото не так и что вам хочется.
Нехай щастить• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Вона. Він дізнався що вона увнсь час пила протизаплвдні.
Видать она просто хорошо знала о его жлобстве
Блондинка в Шоколаде• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Та не так вже й відрізали, якщо Ви про це тему написали.
Я не розумію чому Ви самі не запропонували зайти в кафе?
Упругая попка• 06 февраля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
А чого 10 років без дітей? Він не хотів чи вона?
Водил вокруг роддома. Нерешительный
Анти-аноним• 06 февраля 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Мне кажется, что вы ему не понравились и он не знал как отморозиться
Тоже так подумала сразу.
МояХатаЗкраю• 06 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Ну видите, вы проверяете человека по критерию: поведет/не поведет в ресторан на 1-2 свидании, а он может проверяет по критерию: продержится ли девушка до 2 свидания, если ее на первом не повести ресторан)
Может она ему никак с первого же, всех что ли кружить?
Зимою по вулиці водити це треба дибілом бути.
Затишне кубло• 06 февраля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Тем ни мене автор на это не только согласилась, но и ходила 3 часа
МояХатаЗкраю• 06 февраля 2023
Ответ дляhrushyk
Я щедра,дуже
Але для людей,яких люблю
Нічого не шкодую
Була б мужиком,ніколи б в ресторан на 1 побаченні не повела б
В кавярню так
Ну й не тормоз точно
Можу розказати досвід своєї куми )
В нї теж ітішник з с3
Каже,прийшов,ходив і мовчав усе побачення,не могла дочекатись поки збагрить його
В результаті він таки вимолив друге
Вже був трошки розкутіший
На сьогодні вони 7 років в шлюбі,квартира,машину їй купив,будинок будує,вона має вільний доступ до його грошей,тратить не питаючи
Але для людей,яких люблю
Нічого не шкодую
В кавярню так
Ну й не тормоз точно
Можу розказати досвід своєї куми )
В нї теж ітішник з с3
В результаті він таки вимолив друге
Вже був трошки розкутіший
А що значить ресторан? Скажіть назву хоч погуглю. Це якийсь прямо особливий заклад? Не розуміюсь на цих понтах з дорогими ресторанами.
Ра ру ра ру ра• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Он целый вечер пишет и звонит..и уже бронирует след.субботу.ага.хренушки. я ему очень понравиласьь..
Если отбросить отсутствие кофе, понравился ли он вам? Если ьы кофе кино были, продолжали бы с ним? О чем говорили те 3 часа?
Як_наготую...• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Тоді чаю. Але ж не лазити 3 год азимку. Або 1.5 гтд погуляти і додому. По іншому ніяк.
Ви доросла жінка, з досвідом. Ладно б моя 20 річна донька лазила 3 години по холоду бо їй не зручно сказати (але гроші на їжу і таксі в неї завжди є, і мама навчила що краще не мерзнути а посидіти в теплі ), а чому ви мовчали що вам холодно?? Нічого не зрозуміло.
Я б не мовчала, наприклад. Віталік, я змерзла. Пішли пити чай...
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ой, автор, таких уникумов хватает.
Моя лучшая подруга зарегистрирована на сз, так она с одним так хорошо переписывалась, было о чем пообщаться. Встретились, и оказалось, что он живет с мамой, в первой половине дня работает грузчиков в Сильпо, а во второй половине дня дома в компьютерные игры шпилит. Ему 36

Моему племяннику 37 лет,живёт с мамой,работает целый день, полицейский,потом в компьютере сидит с играми,но есть вторая квартира,симпатичный, высокий,с высшим образованием,не дурак,девушке купил кольцо с бриллиантом помолвочное и предложение замуж,она отказала и уже не встречаются,он не понимает в чем дело , почему ему не везёт с девушками( хотя мне что он больше любит игры и маму).
МояХатаЗкраю• 06 февраля 2023
Ответ длябибизяна
Удалено администрацией...
Оце ви хамло, просто слів немає. Ну то хай і мужик пащеку закриє, бо мобілізація, скоро і обирати не доведеться.
МояХатаЗкраю• 06 февраля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Автор я думаю он присматривался понравитесь ли вы ему и захочет ли он вас кормить и приглашать
А хто може сподобатись в поганому настрої? Не уявляю. Для мене така поведінка верх жлобства і убогості якоїсь, боїться 300 грн потратити, це вже взагалі. Хай вдома сидить, з мамою чай п´є.
МояХатаЗкраю• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Я не хотвла їсти. Але випити кави одної десь в теплому місці можна. До речі.я 1 побаченні я крім кави стараюсь нічого не замовляти.це як мужчина наполчгає, то тоді так...а целазити 3 години...мене голувати не треба..але десь посидіти поговорити..а не йти вулицею і в очі ліпе сніг
Навіть десерт не замовляєте?
П´єте голу каву? Це ж скільки з нею можна просидіти? )