Йцфыяч• 20 февраля 2023

Швидко схуднути

Дівчата, виручайте, тільки не пишіть що швидко це небезпечно, я ЦЕ знаю…
треьа до повернення додому хоч трошки схуднути… 🙏 хоча б пару кг за місяць🙏🙏 огидно дивитись на себе (((
Вага 88 кг, набрала за ці місяці за кордоном майже 10 кг, дуже стресове життя.
Є Аіт, приймаю гормони це звичайно ускладнює ситуацію… бо що б я не робила худну дууууже важко і тяжко..
Але, ну може все ж є якісь у вас перевірені способи? Може якісь бади допомогли вам? Я можу швиденько щось з Айхерб замовити..
на рахунок спорту є час тільки вихідні 🤷‍♀️
Бо будні встаю о 6, збираю старшого до школи, потім молодшого, потім сама на роботу, з роботи в коледж, або за продуктами, потім щось приготувати, повчити уроки з малим, до вечора просто падаю, реально буває сідаю в крісло і вирубаюсь. (Це просто для розуміння що не те що я лінуюсь - просто нема сили на спорт на тижні)…,
Отаке от.
sky-labs• 20 февраля 2023
Ответ дляРву и мечу
Найефективніший спосіб- відмовитись від зайвих калорій- хліб, солодощі, перекуси. Цукрозамінник теж сприяє набору ваги, мій тато на дуже суворій дієті замість схуднути набрав вагу, а колиприбрали цукрозамінник, то почав худнути на цьому ж харчуванні. Спробуйте харчуватись двічі на день без жодного перекусу, потім згодом один раз на день. Купіть капусту, різну, вона низькокалорійна, її можна їсти багато, але тільки в час прийомів їжі. Навіть піцу з цвітної капусти готують, пошукайте рецепт. Купіть висівки, печіть замість хліба хлібці.
Теж маю АІТ, дуже легко набираю, а скидаю довго і важко. От наприклад пошукайте групи з дієтами по Дюкану, там купа рецептів, але треба готувати. Мені дуже допомогло. Якщо є мета, то все у вас вийде.
Эффективно худеется и держится вес у тех, у кого нет проблем с жировым обменом. Капустой и отрубями его не наладить...

Только это питание вылезает за все разумные пределы подсчета калорий

автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Автор напишіть пошту я вам скину меню від італійського дієтолога, моя бабуся схудла на 10 кг в 87 років
Але там нема солодкого взагалі
Дякую😍
Пишу:
Zinchenko_ok8@ukr.net
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляКарамелька
А що за гормони і навіщо?
Л-тироксин, лікар виписав, бо пагано працює щитоподібна залоза
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Я колись за 1,5 місяці схудла на 10 кг. На сніданок їла вівсянку, на обід тушковану капусту з м´ясом або чорносливом і на вечерю склянку кефіра. Спати лягала о 23:00, пила багато води. Але так швидко худнути не раджу, вага все одно повертається(( Краще місяць посидіти на кето-дієті, спочатку буде важко без солодкого, але потім звикнете, за рахунок жирів та білків на кето немає відчуття голоду. На кето в перший місяць можна 5-6 кг. скинути.
Дякую! Я читала що при проблемах з щитовидкою кето не показана, може хіба недовго. Якщо вже нічого не спрацює то спробую 🤷‍♀️
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляAnitia
Маю особистий досвід дуже швидкого схуднення, але не можу сказати, що корисного. Є семиденна дієта, можу пошукати розклад та меню. Два рази практикувала не по 7, а по 14 днів і результат був дуже крутий. Але дотримувалася дуже чітко і розуміла, що це «не про здоров’я».
Напишіть будь ласка, я спробую те що порадили, якщо вже не спрацює, тоді радикально)
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляЛюбительница
так все таки сладкое есть или ?Їм наче небагато, калорії не рахувала.
Ось сніданок сьогодні,
на обід суп гречаний на воді з кусочком хліба,
на вечерю 1 запечена картоплина салат з капусти з оливковим маслом і кусочок грудки печеної. На перекус Банан ще їла
Цей день стрималась, до цього були майже кожен день солодощі
Любительница• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ну так и писали бы об этом) отож все и ясно
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Наче небагато- то ні про що. Бо коли починаєш рахувати калорії, то прозріваєш від того, що капучінко випила+ десь шматочок перехватила і в тебе вже перевищення. Встановлюйте додаток на телефон, важте все і записуйте. Вони є і безкоштовні, просто треба призвичаїтися.
Це ви у ендокринолога були?
Ні, це у терапевта.. дома вже думаю попаду ДР ендокринолога, тут немає такої можливості
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Исключите перекусы. В каждый прием пищи хотя бы по 1 ч.л. качественного сливочного масла.
Инозитол 6-10г. в сутки.
Магний.
В анализе Т3св давно смотрели?
Давно, ще в Україні. Тут тільки ттг перевіряють, перший раз здавала був 6, підвищили дозу, знизився. От і все. Дома перездам.

автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляМанка Я
Прєлєсно.
Про рпп він не чув? Про кортизол і тип НС (грубо - на стресі хтось жере, хтось не може навіть крихти в рота взяти) теж не чув?

Не можна так взяти і перестати жерти в хронічному стресі ще й з аіт. Стрес - першопричина, його треба порати.
Дякую.. ви все вірно написали. мабуть що не чув🤷‍♀️
НуКаНаКа• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
У вас просто і так проблеми зі здоров‘ям, щоб ви різкими оцими «тиждень на салатах» собі остаточно вуглеводний обмін не підірвали( тому краще на 1500, і без різких рухів, а потім до ендокринолога і здавати аналізи.
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляМанка Я
Е...
А той збір для чого конкретно - для гіпо чи для гіпер?
Не знаю, було написано на упаковці для ЩЗ
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляНовопоштинская
Снижать количество калорий до минимума это тоже не очень хорошо. Как бы похудеть можно, но оно же потом все вернётся. Лучше следить за правильным соотношением КБЖУ. Попробуйте поставить программу с плеймаркета, купить весы и вносить все что вы едите. Увидите где у вас дефицит, а где профицит. Скорее всего много в питании окажется углеводов. И очень хороший совет, уже писали выше. Откажитесь от сахара. Вот от любого и везде ( включая кетчупы, йогурты и т.п ) это тяжело, но очень действенно. Причем отсутствие сахара не только на весе отразится, но и на качестве тела и кожи.
Спастбо😍
Манка Я• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Якщо там якісь умовні рослини, що містять наприклад, йод, то чи впевнені ви, що вам таке підходить.
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляМайская киска
Ми ж не знаємо розмір Ваших порцій. Це перше. Друге. Банани при схудненні не їдять)) Підраховувати калорії треба не тільки сніданків/обідів/вечерь, а й усіх перекусів. Ви здивуєтеся, якщо порахуєте все, гарантую.
Дякую. Спробую позаписувати все. Так, іноді виходить тримати а іноді зриваюсь можу і три і пять цукерок з’їсти..
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Еще вариант, если некогда взвешивать - объем одной порции должен быть не больше двух ваших ладоней. И половина из этого - растительная еда (овощи, зелень). То есть одна ладонь - это зелень, вторая - каша с мясом, например. Или только мясо, или омлет. И таких три приема в день. Фрукт можно один в день, на завтрак или обед.
Спасибо! Овощи мясо, стараюсь есть. Проблема в том что иногда сладкое переедаю(
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляШкала Радости
Я за границей наоборот похудела, ела на ужин только салат с рукколой и помидорами, ничего другого просто не лезло. Приехала домой полгода назад, муж до сих пор не отлипает. После родов худела на кето-диете, очень крутая диета, у меня после нее прошла зависимость от сладкого, отношусь к нему очень спокойно. За месяц кг 5 точно сбросите. Ещё очень классный вариант - бодифлекс, я на нем сбросила 11 кг после вторых родов, плюс на ужин салатик.
Спасибо!
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Автор, перейдите на четкое трехразовое питание без перекусов.
Уберите все сладкое и мучное. Можно лаваш тонкий бездрожжевой.
Ешьте мясо, рыбу + овощи в сыром и тушеном, запеченом виде. Можно творог. Ели сырники, то без сахара.
Кофе с молоком нельзя. Алкоголь сладкий нельзя. Рис белый и картошку тоже нельзя (редко) или в супе. Можно макароны из твердых сортов пшеницы.
Я похудела так на 10 кг за три месяца (но у меня была по здоровью диета).
С нового года набрал 3 кг, стала бесконтрольно есть конфеты, сладкие булки и газированную сладкую воду.
Увы, это очень жесткие ограничения всю жизнь. Ну или коровой ходить
Спасибо.. Да. Только так.. Спасибо 🙌
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Так, я розбираюсь яке повинно бути харчування. А ви даєте такі поради які можуть нашкодити здоров’я
Я вже думала нема таких динозаврів які при схудненні самі приймають сечогінні і ще і іншім радять
Я дякую, бо людина дала пораду і хоч не знущалась як деякі коментатори. Я таблетки тут все одно не дістану, так що.. хІба іноді вино випью, хоча загалом я не пью алкоголь

А я с косою• 20 февраля 2023
Автор, вам точно к врачу. Эндокринолог и диетолог. Врач может быть т из Украины онлайн, но анализы нужно сдать. Если возрвщаетесь, то возможно проще начать в Украине. Саксенда и прочие только по назначению врача, они не очень безопасные. Сейчас все колят немецкий аналог, который нужно колоть раз в неделю и да, это очень дорого
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Автор,имею такую же проблему,и аит и гипотиреоз,и растущий вес
Пока находилась в другой стране,от стресса кусок в горло не лез,нагрузок было много,я не только не похудела а еще и поправилась
Это к тому,что некоторые одевают белое пальто и рассказывают что нужно меньше жрать,не обращайте внимания на их комментарии!
Вернулась в Украину и сразу к эндокринологу ибо вес дошел до 90,это заоблачная цифра для меня,с 70 кг рожать шла,а тут такое…
Сдала анализы,проблемы и с инсулином и кортизолом,и пролактином и другое…
Не похудела бы даже если воду одну пила бы
Тем более что по питанию я строго,лишь иногда позволяла что-то съесть запрещенное
Исходя из анализов,назначили лечение и процесс пошел

Тоже хотела вернуться домой похудевшей,но увы)))
Успехов вам!просто знаю этот сложный путь,мне еще тоже бороться с весом до победы!
Спасибо! Да я не обращаю… просто непонятно зачем издеваться😞

А что вам назначили по борьбе с инсулином? Метформин? Я сдавала когда-то, был 10. Пролактин и кортизол не сдавала..
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляА я с косою
Я тут никак не сдам анализы, поэтому увы, только дома уже
Карамбулкул• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Вам треба підвищувати свою грамотність в питанні харчування
В іншому випадку ви собі заробите дуже багато проблем щі здоров’ям
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Можете спробувати низьковуглеводну дієту( схожа на кето) + інтервальне харчування на ньому літом схудла, не скажу в кг але живіт зменшився , навіть діти помітили)) і дуже легко на ній бо не голодаєш.
Запропонувала б дієту на селеровому супчику, але там від унітаза не треба далеко відходити ) погугліть ящо цікаво, він смачний.
І ще тут якось читала є дієта - 1 кг в день , я пробувала, на ній легко сидіти . З вашим АІТ може потрібна корекція дози гормонів? В мене подруга з АІТ на гормонах навпаки схудла але вона ще й на постійному спорті , фігура в неї ідеальна.
Удачі нехай все вийде.
Дякую! Буда в лікаря то трохи дозу гормонів підняв.. але воно не допомогло🤷‍♀️
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Я їм щось з овочів та яйця на сніданок, перше з хлібом на обід і мясо /овочі на вечерю. Є зриви на солодке, це так. Ніколи всякі проносні і сечогінні не пила.. пробувала голодні дієти це було.
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую.. та тиждень на салатах я і не витримаю) тому буду обережно
НуКаНаКа• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Спробуйте до сніданку додати кашу якусь не швидкого приготування, а таку, що треба варити. І на обід також. Хоч кілька ложок. Так ви додасте складних вуглеводів і є вірогідність, що на швидкі вуглеводи (солодощі) буде не так тягнути. І якщо є прям тяга сильна до солодкого, то спробуйте кілька днів вживати продукти з низьким глікемічним індексом (та частково з середнім), щоб зменшити перепади цукру в організмі, від яких так само хочеться їсти.
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Инозитол 6-10г. в сутки.
Магний.
В анализе Т3св давно смотрели?
Скажите пожалуйста а как насчет этого препарата? Может хоть на этот месяц взять? Магний пью, инозитол еще закажу… Почитала вроде пишут в отзывах что он хорошо работает:
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую🙌
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляРекламама
Безвуглеводне харчування або дуже їх урізати і трохи більше білків, не голодати, бо те, що ви написали що їсте, то малувато на вашу вагу.
Дякую!