Коварная Зая• 14 марта 2023
Кто выбрал Германию для "переседеть", или остаться жить? Почему именно Германия?
Ответ дляKorsika999
Только вы забыли сказать какая зарплата будет за это в Украине и какая в Германии. И не надо про налоги. Я говорю о чистой на руки. И за 8 часов а не за 12. Плюс рабочее время. Гле интересно в Украине продавцы и на заводе работают женщины по 8 часов?
Я не хочу впринципе спорить. Мой личный жизненный опыт всей моей жизни дома, говорит то, что я уже написала выше.
Тільки Ви врахуйте, що житла безкоштовного і допомоги не буде, коли Ви будете працювати і все стане на свої місця.
Ирина Веселуха• 14 марта 2023
Ответ дляsonata
А Ви дізнавалися якого бухгалтера хочуть в Німеччині?
Я про Україну пишу. Німецьку я не вивчу до такого рівня, щоб працювати бухгалтером за кордоном, тому я цим питанням навіть не переймалася. Вивчати законодавство на німецькій мові, це за межами моїх можливостей. Максимум мій- адміністратор в Hasthaus.
Korsika999• 14 марта 2023
Ответ дляsonata
Посчитала уже. Дома всё равно у меня жилье война забрала. А новое государство вряд-ли даст скоро.
Тут же вопрос не только в деньгах. Мне наверное больше подходит европейское мышление, отношение к жизни.
Короче поживу увижу как оно будет.
Ответ дляИрина Веселуха
Так я ж про те й пишу, що порівнювати треба порівнюване - однакові професії
Ответ дляKorsika999
Медсестры перерабатывают, там самые хитрые берут больничные, из-за головной боли, и другим приходится за них работать. Плюс моббинг. Поэтому такая текучка и постоянная нехватка медсестёр
Ответ дляKorsika999
Короче поживу увижу как оно будет.
В Німеччині свого житла у Вас теж не буде ніколи , але почати мислити по іншому ніколи не пізно.
Korsika999• 14 марта 2023
Ответ дляsonata
В Украине у меня тоже его не будет.
Многие наши вернулись домой. Им не подошла Европа. Слишком надо соблюдать законы, следить за детьми. Нельзя орать дома, много чего вобщем. Кому было куда,целое свое жилье, те вернулись в большинстве своем.
Ирина Веселуха• 14 марта 2023
Ответ дляsonata
Поцікавлюсь на рахунок саме бухгалтера, для мене було досить того, що сестра , яка 20 років живе за кордоном , постійно повторює ,що у них немає дискримінації по віку, тому що немає кому працювати. З того, що мене дуже здивувало- офіціанти скрізь 45+, в Україні частіше всього - це молоді люди.
Татьяна Германия.• 14 марта 2023
Ответ дляLiubov_22
И что? Я в Украине работала иногда и по двое суток подряд и ничего живая. Мне лучше на работе быть с людьми, чем в четырех стенах одной. Да и плюс зарплата за переработку больше. Меня этим не напугать. 😉☝️
Ответ дляKorsika999
В Украине у меня тоже его не будет.
А закінчаться виплати, то ще більше повернеться.
Татьяна Германия.• 14 марта 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Це Ви праві. В нас тільки молодь працює офіціантами, адмінами, а тут головне щоб робив чітко і швидко, а який вік нікого не турбує.
Korsika999• 14 марта 2023
Ответ дляsonata
Это их дело. У всех свой опыт. У кого дома есть куда, те вернутся. Остальные врядли. Тем более чем дольше идёт война, тем больше привыкают и взрослые и дети.
Ответ дляИрина Веселуха
Я ж пишу, що в сфері обслуговування може й немає, а досягти чогось в іншій сфері з нуля, з недосконалою мовою і без компетенцій - малоймовірно, якщо тобі не 30 зараз
Ответ дляsonata
У мене інший,так. І працювати Ви там будете у сфері обслуговування, в Україні теж можна бути медсестрою, продавчинею, працювати на заводі у 50+ .
Ви знаєте в скільки разів відрізняється зарплатня медсестри в Німеччині і в Україні? У продавця і робітника на заводі теж звичайно відрізняється, але не так разюче як у медперсонала. І працювати беруть наших медсестер з рівнем мови а2.
сладкий_ноябрь• 14 марта 2023
Ответ дляVesy
Почему из контекста)))) из ваших ответов. И да, считаю, что отложить можно, но только если не один человек, а семья.
Я этого и не отрицала. Но вы видите то, что хотите видеть
Korsika999• 14 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Я уже этой девушке не пытаюсь что то доказать. У нее работа такая здесь, или может живёт в каком то своем мире. Непонятно.
Ответ дляAnnaOst
Так багато наших там захотіли стати медсестрами, вивчили німецьку, відмовилися від виплат,щоб піти вже нарешті працювати в нічну зміну, щоб знімати житло, купувати, а не брати безкоштовно їжу та одяг, оплачувати страховку собі та дітям, платити комуналку, відкладати на відпустку?
Татьяна Германия.• 14 марта 2023
Ответ дляsonata
І що? В Америці всі скрізь винаймають житло. Тільки коли ідуть на відпочинок на пенсію можуть собі дозволити купити житло. І то одиниці. І нічого живуть і радіють життю. І скрізь у Європі так. Тому що сьогодні ти живеш у цьому місті, а щавтра тобі запропонують роботу в іншому і зарплатню більшу і що будете шукати кому це продати чи виберете роботу? Я за цей час навчилася одній простій істині- ніякі речі не еоштують твого життя. Життя людини бесцінне.
kseniya123• 14 марта 2023
Ответ дляRocka Rolla
Фу, знайшли чим пишатися, зато ваша подруга платить податки та підтримує економіку України, а ви сидите на попі рівно та чекаєте перемоги, а може і не чекаєте раз багато можете собі дозволити нічого не роблячи
Вона працює неофіційно в Україні і не платить податки, якщо що.) Я вчу мову (тут це зобов´язують робити,щоб інтегруватись) і далі збираюсь працювати і оплачувати все сама. Я порівнюю рівень життя працюючого українця і біженця в ЄС, ми з подругою часто розмовляємо і вона радить пені не повертатися поки в жодному разі, тому що вижити, то цілий квест
Ответ дляKorsika999
Я товаришую з дівчиною яка працює вже медсестрою. Важко, роботи багато, вішають все на наших. Але! Кадровий голод такий, що коли вона прийшла і сказала що не витримує і буде звільнятися через мобінг щ боку старшої медсестри, її керівництво відправило у відпустку на тиждень, а по поверненню та старша медсестра вела себе по іншому.
Ответ дляТатьяна Германия.
А Ви впевнені в своїй професії і досвіді, що зможете купити житло на пенсії? А якщо не зможете,то як тоді? Я знаю, про старість не прийнято думати, але з високою вірогідністю вона настане і тоді , як в тій басні..
Ирина Веселуха• 14 марта 2023
Ответ дляsonata
Такий же шанс, як і в Україні, коли в тебе досвіду багато років ,світла голова, але тобі -за 50. ’Стремится к абсолютному нолю’
Ответ дляsonata
Я товаришую з дівчиною яка працює медсестрою. Моя сестра працює вчителем для українських дітей. Зарплатня вчителя до речі 2400 євро на руки. Ну ясно що для наших вчителів тут робота за фахом на грані фантастики. Але медсестрам тут зелене світло
Korsika999• 14 марта 2023
Ответ дляsonata
Так прикол в том, что у меня и в Украине теперь нет своего жилья. А с ценами нашими и зарплатами я абсолютно точно, работая медсестрой его не куплю. Ну разве что круглосуточно работать.
Ответ дляAnnaOst
А оренда квартири з комунальними скільки?