Допоможіть знайти• 09 апреля 2023

Підтягнуте тіло без силових навантажень

Є в когось успішний досвід? Ходила в спортзал, м’язи швидко приходять в тонус, але морально це не моє, ходила як на каторгу, + силові мені не підходять, болять ноги і коліна( потім пішла на танці на high heels, дуже мені подобається, але тут більше про пластику, а не м‘язи. Тому треба ще щось. Який спорт реально допомогає тримати м‘язи в тонусі? Можливо якісь домашні тренування? Порадьте, будь ласка. Перестало подобатись те, що бачу в дзеркалі🙁
Дуняша• 09 апреля 2023
Пробуйте йогу
Танцепесенная• 09 апреля 2023
Домашні тренировки
Tasya-Natusya• 09 апреля 2023
Пилатес, йога, боди-балет, посмотрите на балерин какие они в большинстве своем подтянутые и жилистые, а с весом им нельзя заниматься.
Вкаблучках• 09 апреля 2023
Бодифлекс
Фенте Фря• 09 апреля 2023
Роблю кардіо 5000 кроків з Анітою Луценко. Дуже подобається, 25 хв щодня.
Zara Zara• 09 апреля 2023
Бігова доріжка
автор Допоможіть знайти • 09 апреля 2023
Ответ дляДуняша
Пробуйте йогу
Мені здається йога більше духовний баланс відновити) ну після перерви в спорті, сходила на декілька занять, то після них абсолютно ніякої крепатури не було, то я чомусь вирішила, що це не ефективно
SectetlyYours• 09 апреля 2023
Не выдумывайте и ходите в зал
Ответ дляФенте Фря
https://youtu.be/Lvy2tiq6flg
Дякую)
Ответ дляВкаблучках
Бодифлекс
Дякую, поцікавлюсь що воно таке)
Все возможно• 09 апреля 2023
Мені звичайна розтяжка допомагає. Там силові також є, але їх небагато. Але у мене і м’язи дуже добре відгукуються на будь-яке фізичне навантаження.
euhunter• 09 апреля 2023
Плаванье. Причем спортивное, с таймингом.
Ответ дляSectetlyYours
Не выдумывайте и ходите в зал
Блін, дуже мені важко туди йти) на танці аж біжу, чекаю тільки коли заняття буде, а в спортзал йду як на нелюбиму роботу( незнаю чи з таким бажанням будуть результати
Госпожа Белладонна• 09 апреля 2023
Ответ дляФенте Фря
https://youtu.be/Lvy2tiq6flg
Та ну, з тою старухою . Я краще в залі з гантелями
Красота неземная• 09 апреля 2023
Ходіть в зал, просто не беріть велику вагу.
фрау Гітта• 09 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Не скажите, я хожу на йогу, крепатура будь здоров, иногда в таких местах, в которых я не подозревала у себя существование мышц )) И посмотрите на инструкторов, какие поджарые подтянутые у них тела.
Госпожа Белладонна• 09 апреля 2023
Ответ дляSectetlyYours
Не выдумывайте и ходите в зал
А ви ходите?
Ответ дляTasya-Natusya
І справді) пілатес і Боді-балет ще не пробувала. Дякую за рекомендацію
Вкаблучках• 09 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
На які танці ходите? Немає ефекту від занять?
SectetlyYours• 09 апреля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
А ви ходите?
Каждый день
А еще на танцы пару раз в неделю в придачу
Істеріомама• 09 апреля 2023
Балет. Але треба пахати
Ответ дляфрау Гітта
Можливо, я декілька раз тільки була)
Госпожа Белладонна• 09 апреля 2023
Ответ дляSectetlyYours
Каждый день
Покажите результат)
Вкаблучках• 09 апреля 2023
Ответ дляSectetlyYours
Каждый день
Коли Ви все встигаєте?)
Холодная каша• 09 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
если вам нравятся танцы - ходите на танцы. результат будет, только медленнее, чем от силовых.
а то, что вам не нравится в зеркале -скорее всего жир, урежьте калории.
Ответ дляВкаблучках
Я хожу на high heels, ну таке, коли трохиибільше присідань, то десь відчуваю що є м‘язи, але в загальному навантажень як таких немає, є розтяжка, пластику виробляє, впевненості в собі додає, мені дуже подобається, але треба ще щось
ТАЗератти• 09 апреля 2023
Ответ дляФенте Фря
https://youtu.be/Lvy2tiq6flg
Класс
Ответ дляХолодная каша
Ні з вагою все Ок, мені саме тонусу не хватає(
Вкаблучках• 09 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Дякую. Зал теж не моє, не люблю кардіо, а займатись хочеться. Думаю про танці.
Alisai• 09 апреля 2023
Пол дэнс, воздушные полотна)