ГонУрова дівка• 07 июня 2023
Болить підшлункова чи зачемлення нерва.
Сьогодні зранку проснулась від тупого болю під лівою груддю не під ребрами.Таке відчуття що болить саме в ребрах чи за ними.Бурчало в животі і трохи підтошнювало не сильно.Випила німід біль втишилась,поїла не тошнить.Вчора займалась на тренажері може бути що защемило щось чи варто підшлункову йти перевіряти?Такі болі під груддю маю час від часу але з їжею вони не пов´язані.
Защемлення нерва - біль стріляючий, сильний, інтервальний, залежить від руху. Підшлункова - біль тупий, ниючий, неяскраво виражений, від руху не залежить. Скоріш за все ваш випадок - другий. Знизьте тимчасово нагрузки, з дієти для схуднення перейдіть на стіл номер 5, і буде вам щастя.
ГонУрова дівка
• 07 июня 2023
Ответ дляКолебля
Дякую