Без комплексів• 10 июня 2023

В якому місті, країні хотіли б жити?

Давайте на секунду відкинемо питання вимушеного переселення. От до повномасштабного вторгнення ви про яке місто мріяли? Тільки будь ласка, не треба у нас найкраще) це навіть не потребує доказів)) я люблю Київ ( де й живу), але мрію про якесь місто( ще не визначилася) неподалік океану. Щоб можна було як в Києві і урбаністичні місця, і відпочинок на природі, і воду. Щоб можна було іноді сидіти на березі океану. Проїхатися безпечно велосипедом. Пройтися старовинними вулицями , а потім зайти в сучасний бізнес центр в свій офіс.
А про яке місце мрієте ви? Можливо воно не має назви або взагалі існує лише в голові)))
So_so• 10 июня 2023
Ой, была у меня такая мечта, а оказалось бойтесь своих желаний. Я хочу жить дома и чтобы Кличко не мер.

Ласковая_львица• 10 июня 2023
Сидней австралия
подальше от ЭВропЫ
Оцененная• 10 июня 2023
Одеса або Харків.

Народилась в Києві.
автор Без комплексів • 10 июня 2023
Ответ дляОцененная
Одеса або Харків.

Народилась в Києві.
Чому саме ці міста?
Оцененная• 10 июня 2023
Ответ дляБез комплексів
Чому саме ці міста?
Подобається атмосфера
автор Без комплексів • 10 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Сидней австралия
подальше от ЭВропЫ
Знайомі декілька там живуть. Кажуть найкраще місце для життя. А я надивилася про їх фауну і якось страшно)
Безпринципова• 10 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Сидней австралия
подальше от ЭВропЫ
Ой, там же такие страшные пауки. Аж сердце замирает

Анютины ласки• 10 июня 2023
В мирном Киеве, а на пенсии где-нибудь на берегу моря или океана, где круглій год тепло.
Зайченя• 10 июня 2023
Германия - Киев. Сейчас так и живу
Анонім Секретар• 10 июня 2023
Тобто не треба? Я завжди знала і мріяла і жила у Львові і тут ще 10 років тому писала що у нас найшикарніша країна., але мене з гімном за це вимішували. Я дила на трьох континентах в 5 країнах, була в 36
Я кінчаю від Львова нічого не існує кращого, просто, нічого і так було завжди
автор Без комплексів • 10 июня 2023
Ответ дляОцененная
Подобається атмосфера
Нажаль ще не була ще там.
автор Без комплексів • 10 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Я мала на увазі тих, хто зараз почне з негативом про це писати. Я до речі, люблю Львів. Але то для мене місце перепочинку. Не для життя. Занадто спокійно й розмірено
Асталависта бэйби• 10 июня 2023
Хочу жить только в своем родном Киеве
Анонім Секретар• 10 июня 2023
І ще додам, мені інколи здається що одного життя мало набутись львів‘янкою
Безпринципова• 10 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Это вы наверно про центр. А отойди от него обычные депрессивные районы
из желе я• 10 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Сидней австралия
подальше от ЭВропЫ
Ого, а за что и зачем тогда сотня погибла на майдане
Анонім Секретар• 10 июня 2023
Ответ дляБез комплексів
Може і спокійне, я жила в Сінгапурі в Яунде
Латексне альтер ЕГО• 10 июня 2023
Якщо абстрагуватись то колись я мріяла певний час пожити в Стокгольмі та Барселоні. Абсолютно два різних міста з різним вайбом. Але ж я міркувала суто як турист. Це зовсім інше.
Зараз нікуди закордон не хочу. Планую колись переїхати з передмістя Києва ближче до центру столиці країни brave people 💙💛
Анонім Секретар• 10 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Ну це може у вас такий стан, за 40 років депресій в мене не бувало

Кондуктор маршрутки• 10 июня 2023
Ответ дляБез комплексів
ага, все там класно, якби не фауна😅 бррр
ХвилювАллочка• 10 июня 2023
в Киеве мирном
и уезжать зимой и летом от жары/холода туда, где +15-20
из желе я• 10 июня 2023
Ответ дляОцененная
Одеса або Харків.

Народилась в Києві.
Последние пару лет прям мечтаю жить в Одессе, родилась и живу в пригороде Киева, здесь всё мне не нравится, хочу продать дом. Но такое творится сейчас, что сижу ровно на опе, и не рыпаюсь. Что дальше хз. Я на южном направлении.
Безпринципова• 10 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Была во Львове много раз, но кроме центра ничего интересно. Обычный город.
А вот села в ближней области - это классно: чистота, ухоженные, красота глаз радует.
Бубль Гум)• 10 июня 2023
Сейчас ни в каком. До войны жила 8 лет в Ирпене и мне он очень нравился - близко к киеву, вся инфраструктура, парки, природа ..
Куратор дебошей• 10 июня 2023
Амстердам, але це лишилося в мріях.
Анонім Секретар• 10 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
І що тепер?
Безпринципова• 10 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
І що тепер?
Вы поставили меня этим вопросом в тупик.
Наверно ничего
Анонім Секретар• 10 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Амстердам, але це лишилося в мріях.
Ви жили колись у великому місті?
Квітка папороті• 10 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Сто за слово кінчаю ????
Кукусик• 10 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Кінчаю від Львова
Шкода, що у впс нема норм чоловіка