Аноним_625• 13 февраля 2014
Мовне питання
Цікавить, чому дівчата, скажем, львянки, тут спілкуються російською? Чи дівчата з інших україномовних областей? Чому?(цікалять ті люди, які в житі українською спілкуютьсся, а тут на російську переходять)
Svitlanka_SV• 14 февраля 2014
Ответ дляПэрисхилтонша
мабуть автор хотів сказати, що на кідстаффі більшість російськомовна...
На Кідстаффі немає українського інтерфейсу. Був би двомоний інтерфейс і мовних питань було б значно менше...
Тому хибна думка про те, що це виключно російськомовний сайт...
Аноним_644• 14 февраля 2014
Ответ дляНата Лия
тогда у нас, кстати, украинского по часа было столько же, сколько и русского
не то что сейчас, 2 часа русского в неделю
Удалено администрацией...
175см55кг19лет (она)• 14 февраля 2014
Ответ дляАноним_644
это не ментальность, это последствия СССР
Ментальність незмінна, навіть якщо її майже 80 років довбати російською мовою. Генний рівень поки що ніхто не заперечував. І 80 років для перетворення на генному рівні все ж малувато. (про генний рівень - думка вчених)
Аноним_625
• 14 февраля 2014
Ответ дляputsya
З приводу, де на українській розкладці апостроф:) Там, де російська буква ё))) Тобто під клавішею ESC.
а в мене там таки ё. Треба переставити значення букв на клаві
Медсестричка• 14 февраля 2014
Ответ дляputsya
Спасибо!!!
Сиреневенькая• 14 февраля 2014
Ответ дляАноним_625
Я не пихата. З чоловіком говорю російською, з дітьми часом так, часом так. Мене просто бісить коли людина живучи в Україні, робить вигляд що не розуміє державну мову (переходити на неї я не вимагаю, просто хочу розуміння!)
А почему Вас это бесит??? Разве кто то кому то что то Должен?прям вот должен понимать и все??? А сколько старшего поколения- из серии наших бабушек, что ей теперь в 80 лет учить укр, что б никого не бесить?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 14 февраля 2014
Ответ для175см55кг19лет (она)
оказывается язык в генах заложен?
Аноним_644• 14 февраля 2014
Ответ для175см55кг19лет (она)
а вы поедьте в Америку, где все говорят на анг. и там расскажите про генний ривень )) примерно тоже самое было при СССР, когда ВЕЗДЕ был русский
вам сколько лет, простите
Аноним_625
• 14 февраля 2014
Ответ дляSvitlanka_SV
О, це напевно правда. Із-за інтерфейсу. Потрібно звернутись до адмінів. щодо перекладу сайту і на укр мову (двомовний інтерфейс)
Очень-очень• 14 февраля 2014
Ответ дляАноним_625
Я не побачила і не почула жодної реальної відповіді, від тих дівчат які справді в житті говорять українською, а тут пишуть російською. Власне питання було до них
И какие из этого можно сделать выводы? Автор без обид. Я не люблю эту тему поднимать, потому что к вопросу языка отношусь очень болезненно, но
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-287901
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-216266
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-194738
О чём это говорит? Естественно, это не вся страна, а только этот ресурс.
Аноним_644• 14 февраля 2014
Ответ дляАноним_625
читатйте выше, там расписали как расширить раскладку укр.
Я супер-пупер• 14 февраля 2014
Ответ дляАноним_625
Я також за повагу, але мало хто чомусь з поваги до мене переходить на українську (навіть ті, хто спілкується українською). чи це сайт такий? Чи що? Сама інколи починаю російською писати...
Я спілкуюсь російською, але якщо до мене звертаються українською, то намагаюсь відповідати на мові звернення. Коли відповідаю з телефона - то пишу російською, бо важко перемикати.
Я за те, щоб кожен розмовляв на тій мові на якій зручніше.
Вважаю недоліком ще з радянських часів що в сім’ї розмовляємо російською. Але так звикли і так нам зручніше (я виключно про свою родину!)
Тумба-юмба• 14 февраля 2014
Ответ дляАноним_625
Дівчата, я не маю нічго проти російськомовних людей. Я ж просто питаю, чому заходячи сюди, на форум, україномовні люди переходять на російську
что бы не забыть великий и могучий! ))))
Кидстаффовка• 14 февраля 2014
Ответ дляАноним_625
У меня просто нет укр. раскладки))
если для вам было бы приятнее общаться на укр. - могу дубавить
Сиреневенькая• 14 февраля 2014
Ответ дляАноним_644
как вы институт закончили, если не понимаете, что на СТБ говорят,
там что? на грузинском говорят?
А то Вы не слышали- какие там эксперименты ставили на нас??? Типа -как же ЭТО написать то?- пишу как на укр: ЕТЕР, ЕВРО- ну это я понимаю, но ухо режет, а были слова которые реально не поймешь!
п.с. Универ хорошо закончила, Шевченка, магистр....
Тумба-юмба• 14 февраля 2014
Ответ дляАноним_625
Зачем, это никак не повлияет на ответы на русском языке.
Ответ дляСиреневенькая
кравчиня:))
Аноним_644• 14 февраля 2014
Ответ дляСиреневенькая
разные вещи - не понимать и ухо режет
175см55кг19лет (она)• 14 февраля 2014
Ответ дляАноним_644
вам сколько лет, простите
Прощаю. И из уважения к Вам напишу по-русски. Мое детство прошло при СССР и обо всем, что происходило тогда я знала не из книг. По роду деятельности пришлось изучить вопрос украинского языка в контексте украинской и российской ментальности. А вот про ´а вы поедьте в Америку, где все говорят на анг. и там расскажите про генний ривень´ так и не поняла. Да, там говорят на английском, они там живут, это их государственный язык. Наверное, вы меня не поняли, когда читали мой пост о ментальности. Я говорила о ситуативной коммуникации.
melani_mum• 14 февраля 2014
Спочатку також писала російською на сайті, хоча розмовляю в житті виключно українською, але російською також говорю правильно і всі кажуть, що і не скажеш, що я україномовна. Потім зрозуміла, що роблю багато помилок граматичних, адже російську ніколи не вчила, постійно думаю над написання слів, граматичними зворотами, тому зараз пишу тут тільки українською - швидше, правильніше і зручніше для мене. При цьому багато продавців відповідають також українською))))
Аноним_625
• 14 февраля 2014
Ответ дляОчень-очень
А до чого тут попередні теми. мене не цікавлять відсотки людей що говорять тою чи іншою мовою Якщо Ви не можете дати відповідь на моє питання. то для чого взагалі відписуєтесь. Моя тема, це конкретне питання до конкретних людей. Одним з перших постів я писала, що не хочу скандалу, а хочу зясувати для себе це питання.
Аноним_644• 14 февраля 2014
Ответ для175см55кг19лет (она)
вода......
Ответ дляАноним_625
ну на рахунок сходу, півдня. Коли приїжджаю ттуди - приинципово говорю укр мовою - не боюсь, і мене прекрасно розуміють. Не вірю що хтось боїться.
Щодо поваги до співрозмовника - А чому співрозмовник з поваги до вас не переходить на українську?
я переходжу завжди
Аноним_625
• 14 февраля 2014
Ответ дляНата Лия
кравчиня:))
Етер, евро це справді якісь не правельні слова, а от кравчиня - літературне слово