Rolisa• 03 сентября 2023

Изменения в мобилизации..

В Украине будут мобилизовать ограниченно пригодных мужчин, - сообщает Минобороны и уточнило перечень болезней, которые теперь подпадают под призыв.

Обновлен список болезней для оценки пригодности военнослужащих. В частности, приказом №490

✅ по «спорным» статьям пригодными будут признавать всех (статьи 2-в, 4-в, 5-в, 12-в, 13-в, 14-в, 17-в, 21-в, 22-в);
✅ ограниченно пригодные будут пригодны по конкретной военной специальности: ВЛК будет принимать соответствующее постановление;
✅ упрощены требования к здоровью для десантников и морпехов: часть военных, которые ранее признавались непригодными к службе в десанте, теперь будут пригодны к такой службе в особый период, то есть во время мобилизации и войны.

Согласно приказу с этими болезнями люди будут считаться годными к службе:

– 2-в – клинически излеченный туберкулез;
– 4-в – вирусные гепатиты с незначительным нарушением функций;
– 5-в – бессимптомный ВИЧ;
– 13-в – болезни эндокринной системы с незначительными нарушениями функций;
– 14-в – легкие кратковременные болезненные проявления расстройств психики;
– 17-в — невротические, связанные со стрессом и соматоформные расстройства (фобийные, тревожные, обсессивно-компульсивные, адаптационные, соматофортные и другие невротические расстройства, неврастения, реакции на тяжелый стресс) при умеренно выраженных, краткосрочных проявлениях;
– 21-в — медленно прогрессирующие болезни центральной нервной системы;
– 22-в – эпизодические и пароксизмальные расстройства.
brenda2305• 03 сентября 2023
Ответ дляPolz
Безсимптомний від це як? Це ж заразно?
Так

Уже як з епі в ремісії. Типу хвороба не проявляється. Але ж да будь-який момент все може змінитися
Flower Girl23• 03 сентября 2023
Ответ дляbrenda2305
Израиль и границы не закрывал
И ну воровала так там власть
Мы не Израиль. Мы постсовок(((
Ну так да, я тоже об этом... Поэтому у нас ’как в Израиле’ не будет... И можете кидать в меня тапки - будет гораздо хуже, чем в рашке...((
Flower Girl23• 03 сентября 2023
Ответ дляКлементина
Тенденція просліжується нерадісна :
Спочатку навіть не всіх добровольців брали, потім усіх, потіх усіх здорових, тепер не дуже, скоро дійде черга і до дуже хворих. Якби людей вистачало, такого б не було.

Якщо ще знизять призовний вік, то це буде край...
И чтобы Вы даже и не сомневались...(((
Polz• 03 сентября 2023
Ответ дляbrenda2305
Там тільки 200 000 народу. Не так багато
Багатодітність знімуть, але після того як підуть обмежено/придатні, 20 + та всі інші. Тут збереться під мільйон

Ну, навіть рф поки не чіпає багатодітних. Бо на фоні піздецу з демографією (а Україна лідер з кінця по кризі демографії) це було б дивно
Що студенти з відстрочкою, а багатодітні ні
Навпаки дивно, бо багатодітні можуть виїжджати за кордон, що і роблять. То як вони збільшують демографію, якщо виїжджають?
brenda2305• 03 сентября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Однозначно
Я тоже так думаю
Клементина• 03 сентября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Я думаю, что в Украине осталось мало подростков, в возрасте до 18 лет, но если остались, я надеюсь все понимают, что нужно сделать?...
Звісно люди розуміють.
І на це навіть боляче дивитись, їхала недавно через кордон. Черга автобусів і в кожному : 2-4 хлопця підлітка вивозять. Дівчат підлітків стільки ж не їде.

Недавно навіть по Телемарафону якийсь ректор сказав, що цього року хлопців до їх технічного ВУЗу вступило в два рази меньше ніж зазвичай.
kris_lynx• 03 сентября 2023
Ответ дляRolisa
Не думаю, что цель утилизация. Просто потери больше чем желающих воевать, восполнять некем. Поэтому и расширяют перечень категорий, способных стать к ружью
Ну это вы так думаете. Судя по масштабным воровствам и тому что до военных почти не доходит никакой помощи, зато бюджет тратится на барабаны и овощерезки, то над нами всеми просто издеваются. Иначе их жизни бы больше берегли
brenda2305• 03 сентября 2023
Ответ дляPolz
Дивіться статистику
Багатодітні виїжджають та повертаються додому. Типу їздять відпочивати. Це категорія, яка не виїхала масово за кордон. Давала Держприкордонслужба служба статистику. Як і батьки дітей з інвалідністю
Чоловіки тікають за кордон більш за все по Шляху та по дозволам на відрядження, а також вивозячи батьків з інвалідністю

Вже був спір на цю тему

Я не топлю за багатодітних, просто до них це будуть скасовувати багато відстрочок

До речі, і з бронями з цієї осені буде веселуха
Spicy -02f0• 03 сентября 2023
Ответ дляРусні здаПи
А чому ні ? Якщо без жодних симптомів ? Я особисто не бачу нічого страшного. А з практичної точки зору навіть бачу +. Краще нехай з вілом іде штурмом ніж здоровий.
Потому что если он получит ранение очень высокий риск заразить того, кто ему будет помощь оказывать
Polz• 03 сентября 2023
Ответ дляbrenda2305
Дивіться статистику

Вже був спір на цю тему

Правильно. Я була в шоці, коли дізналась, що навіть водій держ архіву є заброньованим. Прям критична інфраструктура
brenda2305• 03 сентября 2023
Ответ дляPolz
Подивимось
Polz• 03 сентября 2023
Ответ дляРусні здаПи
Шо ви мелете. Він там всіх заразить. Штурм це кров, від передається через кров.
brenda2305• 03 сентября 2023
Ответ дляPolz
І забула головне: тікають за зняттям з воєнного обліку
nata.ant• 03 сентября 2023
Ответ дляPolz
Ось і про це, якщо вони в більшості виїхали.Навпаки б заборонили їм виїзд,а від мобілізації дали б відстрочку
Polz• 03 сентября 2023
Ответ дляbrenda2305
Хто? Багатодітні? З обліку виключають за станом здоров´я, а не за відстрочкою
Еленнн• 03 сентября 2023
Ответ дляMan-Gust
Ну а кому весело. Давно все в а*уе.

ПрЫтча.
Однажды Тамерлан осадил город и послал туда гонцов, чтобы взять с народа дань в виде мешка золота. Люди выплатили дань, и гонцы вернулись с мешком золота.
Второй раз Тамерлан послал гонцов за данью, однако, те вернулись с пустыми руками, сказав:
— Люди плачут, говорят, что у них больше ничего нет!
— Раз плачут, значит еще что-то осталось! — ответил Тамерлан и снова послал гонцов.
И действительно, гонцы вернулись с золотом, и Тамерлан их спросил:
— Как настроение у людей в городе?
— Люди смеются, пляшут, веселятся, — ответили гонцы.
Тогда Тамерлан сказал:
— Ну, раз смеются, значит, действительно, ничего не осталось…
..

Так что пока плачем, нас ощипывать и ощипывать )) запас есть.
..ну перед виборами обіцяли ж що буде весело.. ,а 73- ’ХОТЬ ПОРЖОМ!!!!!

І хто тепер скаже,що обіцянки не виконуються та надії не справджуються?
а чому тепер загорюнились? Получіть і розпишіться. Тоді опоненти попереджували,що може бути страшна війна, ось і підтверження- відео..... (війна-є,хаос-є. долар -? поки сидим на голці допомоги..,а що буде потім? )
nata.ant• 03 сентября 2023
Ответ дляbrenda2305
Дивіться статистику

Вже був спір на цю тему

В мене знайомі виїхали всі на постійне,в кого дитина інвалід,або багатодітні.Навіть тут на форумі повно багатодітних які в Польщу, Німеччину вмїхали
brenda2305• 03 сентября 2023
Ответ дляPolz
Ні, тікають чоловіки за зняттям з обліку)) купленим)
Багатодітні тут ні до чого
brenda2305• 03 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
А в мене навпаки. Ніхто не виїхав
Є статистика Держприкордонслужби з цього приводу
nata.ant• 03 сентября 2023
Ответ дляbrenda2305
А в мене навпаки. Ніхто не виїхав
Ну я з Харкова,тому мабуть всі і виїхали
katshmat• 03 сентября 2023
Ответ дляbrenda2305
Я вам скажу більше
Зараз частково скасують норму про студентів (у кого друга вища), а далі будуть знижувати вік до 20

Зеленський дуже не хоче це робити, але це необхідність для довгої війни. Про це кажуть брити та американці, що нашою старою армією ми важко будемо досягати успіхів.
Але 20 плюс це виборці Зе…

Про це кажуть більшість політичних журналістів
І це також трешак
А в нього тепер дороги назад нема. От тільки рік тому було більше підтримуючих, але за рік мобілізації їх позиція змінилась.
Миззери• 03 сентября 2023
Ответ дляFlower Girl23
У меня сын так с средне тяжелой астмой ограниченно пригодный
nata.ant• 03 сентября 2023
В нас війна для бідних,в кого гроші є вже всі давно втекли
Миззери• 03 сентября 2023
Ответ дляPolz
Безсимптомний від це як? Це ж заразно?
Да, конечно
Миззери• 03 сентября 2023
Ответ дляbrenda2305
Так

Эпи как раз наше от стресса и отсутствия сна и прочих факторов спровоцировать приступ может
Еленнн• 03 сентября 2023
Ответ дляMs. Wonka
Улучшение, так сказать, эпидситуации в стране
з такими темпами пенсіонерв до 70 скоро будуть гребти. 2 в 1- і .буде і кого призивати, і пенсій потім платити не потрібно.. (нагадалось,як ,здається, зелені колись обговорювали смертність пенсіонерів від ковіду,і що це поглегшення для бюджету)
helga2014• 03 сентября 2023
Ответ дляМиззери
Вы же выехали вроде?
nnnnika• 03 сентября 2023
Ответ дляkatshmat
Не особо понятно, зачем это делать , в городах ещё много людей не загребли, которые без болезней. Пока усиления мобилизации по знакомым не видно. Специально что-ли нагнетают.
Це тільки у Києві ще багатьох не загребли, у інших містах, особливо у маленьких містах та селах повигрібали майже всіх. По селах взагалі іздили ТЦК, перекривали всі виїзди та заходили в кожну хату і писали повістки всім чоловікам
Клементина• 03 сентября 2023
Ответ дляЕленнн

а чому тепер загорюнились? Получіть і розпишіться. Тоді опоненти попереджували,що може бути страшна війна, ось і підтверження- відео..... (війна-є,хаос-є. долар -? поки сидим на голці допомоги..,а що буде потім? ) https://youtu.be/Wk4qZVkoJ2Q
Я теж часто це відео згадую.
Про війну його не те, що за рік попереджали, йому це ще до президентства казали.

А в мене в офісі ржали ’а то путин нападёт’, ’росия опять на войну не пришла’ - коли там якась більш рання дата справдилась.
А в дїї голосували як краще назвати програму, по якій всім пенсіонерам телефон подарують. Як зараз пам´ятаю ’Ебабуся’
Це замість підготовки до війни
Миззери• 03 сентября 2023
Ответ дляhelga2014
Вы же выехали вроде?
Да, поэтому и выехали
Я просто имела ввиду что среднетяжелая астма вот пригодная весьма