Первая ласточка инфляции• 09 февраля 2024

Сухе голодування

Чула раніше таке від знайомої: чоловік два чи більше днів голодував, таким чином він очищався, худнув. І в нього навіть камінь з почки вийшов після того. Звісно невеличкий.
От в інтернеті натрапила на назву "сухе голодування". Пишуть, що дуже корисно 1-2 дні нічого не їсти, не пити. Організм очищується, нервова система, жкт. Коротше одні +++ 😆
Я голодувала 2 дні лише раз в житті, поки були проблеми з підшлунковою. Це було вимушено.
Хто пробував таку дієту? Розкажіть що сподобалось, що ні? Взагалі розкажіть, що знаєте про сухе голодування?
Дуже цікаво)
Одразу додам, що до дієт ніяких не схильна) Хіба по здоров´ю лікар скаже)
Самохвалова• 09 февраля 2024
В мене знайомий з інсультом впав після такого голодання.
Сусановна• 09 февраля 2024
Чего только не придумают. Может обезвоживание быть.
сою не люблю• 09 февраля 2024
Ну к сухому нужно готовить организм пару дней и потом так же пару дней выходить из такой голодовки. Ну и не знаю как многие но у меня если сахар падает я теряю сознание(
Женщинас• 09 февраля 2024
Иногда практикую 36 часов сухого голодания, исключаю даже душ, обычно это с субботы на воскресенье. Это кайф. Но я раз в пол года сдаю анализы, противопоказаний нет
Не за Будка• 09 февраля 2024
Сухое-категорически нет, толтко с водой
Мрію про пончик• 09 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Бо кров загусла. Люди не думають, що роблять(
Оно само купилось• 09 февраля 2024
Ответ дляЖенщинас
А в чем кайф?
автор Первая ласточка инфляции • 09 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
О Боже((
Ну впринципі так , з нашею якістю життя, ще голод - і все
Ответ длясою не люблю
Я теж одразу подумала про це
Я взагалі якщо не поїм, то дуже зла )) і погано себе почуваю, голова страшенно болить
Женщинас• 09 февраля 2024
Ответ дляОно само купилось
А в чем кайф?
Попробуйте и поймёте. Я начинала 10 лет назад с интервального голодания, потом пробовала голодание на воде до 5 дней, в этом году первый раз попробовала сухое.
Ответ дляЖенщинас
А як потім починаєте харчуватись? В організмі почуття полегшення?
Женщинас• 09 февраля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Начинаю с приёмов воды, через 3 часа первый приём пищи
Оно само купилось• 09 февраля 2024
Ответ дляЖенщинас
Да я не выдержу точно... У меня проблемы с едой сейчас(( Даже три часа интервал сложно выдержать.
Просто интересно, в чем кайф именно для вас?
Женщинас• 09 февраля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Совсем иначе чувствуешь вкус еды
Женщинас• 09 февраля 2024
Ответ дляОно само купилось
У меня с первого раза тоже не получилось. И даже с 5 не получилось. С вечера планировала голодание, а утром встала и думала, умру я голода. Сейчас норм
Не пириживай• 09 февраля 2024
Та ну, включіть голову. Хочете зневоднення? Мало пригод?
Мюллерная• 09 февраля 2024
Мой наоборот, вылечил диабет, но там не 2 дня было
Автор, ятак вылечила много болезней, но сейчас сухое не могу, на воде сижу, муж астму вылечил
Самохвалова• 09 февраля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Я думаю, що так. Можливо він до голодання мав проблеми зі здоров´ям, а така дієта його доконала.
Ответ дляНе пириживай
Мені просто цікаво)
Я на таке навряд піду, бо є хвороби несумісні.
Хоча для підшлункової в період загострення це те що треба
Не пириживай• 09 февраля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Мені просто цікаво)
Не пити навіть води - для підшлункової не буде корисно)
Ответ дляМюллерная
Ого, навіть астму 👍
Здоров´я Вам!
Ответ дляНе пириживай
Коли загострення - повний голод. Я знаю , що кажу, приступи були , до реанімації доходило. Перший день взагалі нічого, тільки ліки хіба капають і колять. Другий день можна губи змочувати
Не пириживай• 09 февраля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Капають. І, як правило, капають у складі глюкози чи фізрозчину, бо зневоднити інші органи - дуже погана ідея, просто судини спадуться і навіть вколоти нічого не вийде.
Тумба-юмба• 09 февраля 2024
Без води- ні. Не ризикуйте.