ЖивунаБагамах• 07 марта 2024
Завтра в вашій школі вітають?
Результат:
вже голосів:
21 (28%)
Не вітають нікого
20 (26.67%)
Тільки вчителя
18 (24%)
Вчителя і дівчаток
16 (21.33%)
Свій варіант в коментарях
ЖивунаБагамах
• 07 марта 2024
Я мама 2 х хлопців. У одного ми вітаємо всіх. Класний керівник з дітьми по секрету робить сувенірчики для дівчаток. Так само було і для хлопчиків.
У другого... Сказала дітям, що такого свята немає. Для хлопчиків не готувала, для дівчаток також. Але деякі батьки ’ обов´язково треба їй подарунок’
празники не помню• 07 марта 2024
Поздравляем и учителя в школе и на кружках тренера , преподавателя . Все равно кто что думает . У меня тоже 2 сына и они знают что этот праздник есть
Love_Love_Love_• 07 марта 2024
Коли вже ті дибілізми в школах з подарунками на всі свята закінчаться?
120-120-120 (не худею)• 07 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А чему б не вітати ?
Кожен день в нас і так сірий ,напружений,нервовий
Чому не зробити приємно вчителю ,дітям ?Школа це теж частина життя
ЖивунаБагамах
• 07 марта 2024
Ответ дляГалябалована
Средняя школа. Только учителей
Чому не вітають дівчаток?
НаБалКоніХодять• 07 марта 2024
Минулого року вітали вчителів 25 лютого(чи коли там той день української жінки?). А цього року нічого. Бо змінився класний керівник - зараз чоловік. А за завтра комітет мовчить та і батьки не згадують нічого.
Галябалована• 07 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Чому не вітають дівчаток?
Только в младшей так поздравляли детей. С 5 класса дети друг друга на праздники каждый по желанию.
Фоточки нема• 07 марта 2024
Без понятия. Этот вопрос и не поднимался. Хотя глава РК может уже постфактум написать, что поздравила.
Love_Love_Love_• 07 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
А чему б не вітати ?
Або вічний бій спор що дарувати, збирати по сто разів на дурниці і відвертий непотріб
Шальная коклетка• 07 марта 2024
Да, конечно поздравляем всех и сладкий стол. И так у детей сплошной стресс, пусть хоть иногда радость и праздник.
120-120-120 (не худею)• 07 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну можливо у вас так
В нас спокійно ,тихо здали
Минулого року вчителю дарували ось такий набір ,вчителю дуже сподобався)
В нас спокійно ,тихо здали
Вельми шановна• 07 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
только девочек, но с праздником весны. Частная школа
я своїм хлопцям не зможу пояснити, чому дівчат треба вітати з днем весни - а хлопців не треба. так і кажу: атавізм. совкове відхаркування, від якого важко позбутися одним махом.
Пффф 100%• 07 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Чому не вітають дівчаток?
Міжнародний жіночий день. День боротьби за права жінок. З чим вітати дівчаток?
ЖивунаБагамах
• 07 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
А вони хлопчики?
Це їх також стосується. Те ж право на освіту
ЖивунаБагамах
• 07 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
Я своїм пояснила що за свято. Дякувати, на гуртку їм керівник також розповіла. І тепер мої на завтра підготували розповідь вчителькам, що це не свято весни, а міжнародний день захисту прав жінок на північ соціальні права . А дівчата красиві щодня , а не лише завтра.
Відчуваю, що у вчительки молодшого завтра буде культурний шок. Вона у нас малость того, коли діти розповідають більше ніж вона говорила. У неї весна, чарівність, бантіки
Пффф 100%• 07 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А вони хлопчики?
То ж чим їх вітати? Це не свято. Це день, коли доречно ще раз розповісти, що право на освіту в жінки не завжди було. І що за свої права інколи доводиться боротися.
Пффф 100%• 07 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Підтримую вас))
ЖивунаБагамах
• 07 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Ну я сподіваюся що вчителька розповість історію цього свята. А привітати, раз вже всіх вітають, якраз з тим, що вони мають можливість навчатися.
Пффф 100%• 07 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
О це тільки тому що всіх вітають. Звичка.
ЖивунаБагамах
• 07 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Ну, я одна , хто була проти. Тому мовчу))
Проти натовпу не завжди підеш