сама себе прекрасная• 13 марта 2024
Проголосуйте чим закінчиться війна
Попалося голосування хто в який результат війни вірить. Вибір більшості дивує, можливо в рахунок на чиєму каналі було опитування але.
Результат:
вже голосів:
659 (36.35%)
Заморозка військових дій
502 (27.69%)
+- сьогоднішня лінія фронту
243 (13.4%)
Кордони 1991 року
219 (12.08%)
Наш програш
190 (10.48%)
Поділ по Дніпру
Весела пiсенька• 13 марта 2024
Сьогоднішня лінія фронту голосують ті, кого все устроює на сьогодні??
А я кумедна• 13 марта 2024
Ответ дляВесела пiсенька
А заморозка не то самое
Лепетун• 13 марта 2024
Окончание войны будет зависеть от нашего голосования? Пан преЗедент, я не узнал вас под анонимом!
ТатьянаИгоревна• 13 марта 2024
у мене найпесимістичніші очікування....сообливо лякає, якщо трамп переможе в Америці...
Vita_Nikita• 13 марта 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Нет,не устраивает,очень не устраивает.Но и эти территории отбиваются с большим трудом.Заморозка это ужасно,но что заморозка,что сегодн.линия фронта это одно и тоже
Spicy -02f0• 13 марта 2024
Ответ дляЗначит надо
замороження конфлікту, вже скоро
И открытые границы?
julia-julia1988• 13 марта 2024
Ответ дляksyuha831
Здивувало у голосуванні, що ще є ті люди, які вірять у кордони 91 року.
Если есть люди которые до сих пор верят Диане-таролог, а их тут пол советчицы, то я уже не удивляюсь 😳
Spicy -02f0• 13 марта 2024
Ответ дляksyuha831
На початку ще таке, 2 роки пройшло і люди реально у вакуумі живуть, чи в рожевих окулярах.
В теле марафоне
Spicy -02f0• 13 марта 2024
Ответ дляdulenok
помню, как меня тут дурой -матрешкой называли, когда высказала мнение, что минимум война до 25 года, а то и 26-27. Ну то такЭ
Война ещё ладно, но послевоенный период это тоже не сахар
YOzhik v tumane• 13 марта 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Як гадаєте, скільки життів треба покласти, щоб вас ’устраївало’ тобто влаштовувало?
Leeloo_aloha• 13 марта 2024
Ответ дляЗначит надо
замороження конфлікту, вже скоро
А чого рашистам заморожувати? Вони тільки позапускали заводи зброю робити, нарили окопи, до санкцій призвичаїлись.