15 марта в 14:02

В Одесі вже 8 загиблих....

І це не остаточно(((
v.melnik_km 15 марта в 14:03
Тяжке горе😭😭😭 немає прощення цим виблядкам…
82 5 2
автор coloritka 15 марта в 14:03
Знову житловий будинок
Графиня Шезвездицкая 15 марта в 14:04
Да.. меня аж подкинуло на работе...
1 точно сбили, а вот 2 остальные(((
lorena28071970 15 марта в 14:04
Погиб коллега- фельдшер со скорой, 2 маленьких деток остались...
Манула 15 марта в 14:05
Це жах, спеціально вдарили другий раз, коли приїхали рятувальники з лікарями ...
6 126 3
автор coloritka 15 марта в 14:05
Ответ дляlorena28071970
Погиб коллега- фельдшер со скорой, 2 маленьких деток остались...
Виблядки
68 7 2
Marvi 15 марта в 14:05
В Одессе писец полный(( ребята медики и спасательные службы пострадали, приехали после первого прилета и попали на второй.
S-lana 15 марта в 14:05
Ответ дляcoloritka
Знову житловий будинок
На жаль, не тільки...Повторно вдарили ракетою в те саме місце по медикам та рятувальникам...
Did Panas 15 марта в 14:05
Су.и! Хоч би одна ракета полетіла на мацкву і все там розбомбила к бісовій матері.
5 148 4
автор coloritka 15 марта в 14:06
Ответ дляDid Panas
Су.и! Хоч би одна ракета полетіла на мацкву і все там розбомбила к бісовій матері.
Та наші трохи бомблять....а толку, нам прилітає в 10 разів більше за це
Anonimka ya 15 марта в 14:06
Ответ дляS-lana
На жаль, не тільки...Повторно вдарили ракетою в те саме місце по медикам та рятувальникам...
Вони вже не вперше так роблять.
Нелюди
2 24 3
всё для красоты 15 марта в 14:06
Я уже на успокоительных! Какой кошмар, очень страшно и самое ужасное что не видно конца.....
oboeva 15 марта в 14:07
Уже 14..и что им в том месте мешало,две ракеты подряд
автор coloritka 15 марта в 14:08
Ответ дляoboeva
Уже 14..и что им в том месте мешало,две ракеты подряд
Це піпец
Реалістка 15 марта в 14:09
Ті с*ки завдали повторного удару, коли там працювали рятувальники. Кожного дня гинуть військові і цивільні, і діти.... Але чомусь саме коли б´ють по рятувальниках і медиках, мене тригерить найбільше....
65 5
JulliK_ 15 марта в 14:10
Меня колотит до сих пор
JulliK_ 15 марта в 14:11
Ответ длявсё для красоты
Я уже на успокоительных! Какой кошмар, очень страшно и самое ужасное что не видно конца.....
И есть только 2 минуты
Marvi 15 марта в 14:13
14 и 46 раненых((
автор coloritka 15 марта в 14:13
І таке прочитала тільки що(((
ShellyBelly 15 марта в 14:13
Коли бєлгород,москву і пітєр зрівняють з землею, зроблять з них другий Бахмут, тільки тоді може щось вони і зрозуміють,а може і ні.
Просто нелюди. Тваринами назвати язик не повертається, бо тварини людяніші за цю недонацію.
104 3
po_li_na-49a8 15 марта в 14:13
Ответ дляS-lana
На жаль, не тільки...Повторно вдарили ракетою в те саме місце по медикам та рятувальникам...
а они также делали в Мариуполе и на фронте, когда убивают часть мирных или людей, к ним едут скорые спасатели и они по скорым и спасателям. мрази российские
S-lana 15 марта в 14:13
Ответ дляcoloritka
Та наші трохи бомблять....а толку, нам прилітає в 10 разів більше за це
За що - за це ? В цих виблядків одна мета - знищити Україну, знищити українців. На жаль, доки це х_уйло буде живе і при владі - це не скінчиться. Хочу вірити що грохнуть його.
55 6 6
S-lana 15 марта в 14:14
Ответ дляcoloritka
І таке прочитала тільки що(((
Труха ? Менше писали б що нам дадуть - більше було б толку.
2 37
автор coloritka 15 марта в 14:15
Ответ дляS-lana
За що - за це ? В цих виблядків одна мета - знищити Україну, знищити українців. На жаль, доки це х_уйло буде живе і при владі - це не скінчиться. Хочу вірити що грохнуть його.
Не шукайте в моїх словах зради((( її не має.
Не хуйлом єдиним, на жаль. Прийде інша мразь
8 18 4
автор coloritka 15 марта в 14:15
Ответ дляS-lana
Труха ? Менше писали б що нам дадуть - більше було б толку.
Будем надіятись - фейк
2 6
Falcon82 15 марта в 14:15
Ответ дляcoloritka
І таке прочитала тільки що(((
Ми з вами до кінця...казали вони...
Манула 15 марта в 14:15
Ответ дляS-lana
За що - за це ? В цих виблядків одна мета - знищити Україну, знищити українців. На жаль, доки це х_уйло буде живе і при владі - це не скінчиться. Хочу вірити що грохнуть його.
Не вірю, що його грохнуть... Навіть якщо так, а що робити з цим ZZ-народцем потворою?
16 9 4
S-lana 15 марта в 14:16
Ответ дляcoloritka
Не шукайте в моїх словах зради((( її не має.
Не хуйлом єдиним, на жаль. Прийде інша мразь
То почати з головної потвори та ближнього оточення. Але оточення посипеться, як тільки ватажка не стане
19 2
Николь1986 15 марта в 14:17
Ответ длявсё для красоты
Я уже на успокоительных! Какой кошмар, очень страшно и самое ужасное что не видно конца.....
Почему ж не видно... США, скорее всего, больше не смогут помагать, вот тогда и конец
всё для красоты 15 марта в 14:17
Ответ дляcoloritka
І таке прочитала тільки що(((
П..ц просто!
1 1