Блакитна устриця• 18 марта 2024
Що обрати Ужгород чи Трускавець
Куди поїхати Для перезагрузки. на недільку.
Результат:
вже голосів:
27 (46.55%)
Трускавець
20 (34.48%)
Ужгород
11 (18.97%)
Інше
Ms. Откровенность• 18 марта 2024
Ужгород. В Трускавце сейчас делать нечего, весной и летом хотя бы экскурсии есть и т.д, сейчас мрак, холод
Поліпривіт всім• 18 марта 2024
Ответ дляMs. Откровенность
А в Ужгороді що робити?
Ms. Откровенность• 18 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
А в Ужгороді що робити?
вот, к примеру
Рассказница• 18 марта 2024
в Ужгороде больще одного дня делать нечего
в Трускавце полно отелей со спа и с процедурами/бассейнами
можно реально подлеситься
Блакитна устриця
• 18 марта 2024
Ответ дляРассказница
можно реально подлеситься
прийнято
Я не тону• 18 марта 2024
Ответ дляSo_so
А что именно хотите делать? Погода в Трускавце.
Если Вы любите бассейн и вкусно есть, можно сейчас в Трускавец.
Вже немає і сліду від снігу
ИзЮмрудная• 18 марта 2024
Если пить водичку и лечится - то это не пару дней, а надо 2-3 недели и по назначению врача. Рандомно пить не стоит, она же разная, с разной температурой, что-то после еды, что то до надо пить.
Я за ужгород. Там замок есть, рядом с ним скансен. Есть где погулять. И это город.
Я не тону• 18 марта 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Трускавець як би теж не село але їхати потрібно на довший час, тут я згідна
Поліпривіт всім• 18 марта 2024
Ответ дляMs. Откровенность
вот, к примеру
Це ж не Ужгород, а Закарпаття. Трішки різне.
Я не тону• 18 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
Вона цвіте в травні.
Сакура ви мали на увазі, вона цвіте з середини квітні. А деякі сорти магнолії цвітуть вже.
Ms. Откровенность• 18 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
там экскурсии как раз по Ужгороду, как раз на несколько дней найдет развлечения, как хочет
Ластовиння• 18 марта 2024
Хто там за голову хватаєтьтся щодо цвітіння магнолії?
Період їхнього цвітіння: в травні – червні. А от літом цвіте, наприклад, магнолія великоквіткова (Magnolia grandiflora). Період її цвітіння – з червня по вересень.
Чи Гугл теж не аргумент?
ИзЮмрудная• 18 марта 2024
Ответ дляЯ не тону
Ну не село, но не сравним с Ужгородом.
Тут надо понимать, какая цель. Если спа, так можно и не ехать далеко от своего города, любой загородный комплекс по месту. Если прогулки, впечатления то лучше ужгород. В Трускавуе я была 2 раза (в санатории), ну как по мне там делать нечего, если не лечиться.
Я не тону• 18 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
Чи Гугл теж не аргумент?
Сьогодні фото
Ластовиння• 18 марта 2024
Ответ дляЯ не тону
Сьогодні фото
Ми провели в Ужгороді лютий-травень 2022, вони почали цвісти в самому кінці квітня.
Я не тону• 18 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
Чи Гугл теж не аргумент?
Зараз ще одне знайду білу, вчора фото
Я не тону• 18 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
А те, що цього року весна швидше і температура вище вам ніпрощо не говорить?
Ластовиння• 18 марта 2024
Ответ дляЯ не тону
Де весна швидше?
На Заході?
В Києві все сіре і холодно.
На Заході?
В Києві все сіре і холодно.
Я не тону• 18 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
Де весна швидше?
На Заході?
В Києві все сіре і холодно.
На Заході?
В Києві все сіре і холодно.
А Закарпаття де?
КондуктЕр тролейбуса• 18 марта 2024
Ответ дляЯ не тону
+++ в нас вже алича цвіте вона зазвичай в кінці квітня розцвітала. А в Ужгороді тепліше