Пупс• 26 марта 2024
А давайте поділимо нашу квартиру
Є сім´я тато ,мама, дві доньки. Є квартира, яку купили для здачі і на освіту дітей. Коли школу закінчувала старша то ми хотіли продати квартиру і оплатити частково освіту їй за кордоном. Але вона була не впевнена що хоче тому прийняла рішення бакалаврат в Україні ,а вже магістратура закордоном. В цьому році вона закінчує бакалаврат ,а молодша школу. Старша живе закордоном вчиться і працює і зараз має гроші на навчання і без нас. В мене була впевненість що гроші від квартири обов´язково треба поділити порівну а от рідня ні. І вони тим чи іншим способом мені капають. А як ви бачите ви?
черная мамба• 26 марта 2024
Поки не продавати. А потім дівчатам порівну, або як вони самі домовляться.
Слобожаночка• 26 марта 2024
А младшая будет учиться и жить с вами? У вас с отцом есть накопления на пенсию, вы зарабатываете, сможете накопить еще на одну квартиру, напр?
Пупс
• 26 марта 2024
Не продавати не вийде, бо навчання молодшої не потягнемо. Вона хоче закордоном.
Слобожаночка• 26 марта 2024
Квартира сейчас сдается, за сколько? И если продать ее , то за сколько?
Педиатор_я• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
А де саме закордоном хоче вчитися?
Доль Чекомбана• 26 марта 2024
А до чого тут родичі сунуться в даному питанні? Хіба що вони зацікавлена сторона, яка прагне відхопити свій шмат. А так: є ви, чоловік - вирішуйте
Пупс
• 26 марта 2024
на пенсію є і ще поки працюєм. От цей продаж -щоб не торкатись заощаджень ,але їх не вистачить на ще одну квартиру.
Хачапууури• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
то краще лишити квартиру, а не заощадження...квартира ж може гроші приносити...та і продати в майбутньому її теж можна.
Пупс
• 26 марта 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дочери хотят поделить квартиру?
Старша говорить що це ваше і вам приймати рішення. Молодша просить позичити на перші 1 рік навчання, а потім вона піде на роботу.
Хачапууури• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
ну то тим паче, заощадження не всі підуть на навчання.
Комиссия50%• 26 марта 2024
Якщо ви впевнені, що треба молодшій навчатися за кордоном, то квартиру ділити строго по-полам. Половину молодшій на навчання, другу старшій - можете на депозит покласти чи ще щось. Категорично не можна все на навчання молодшої.
Пупс
• 26 марта 2024
Ответ дляТочноБудет
Сдавать квартиру и за эти деньги оплачивать учебу не получится?
навчання не дороге, а от проживання.
ГоловнаЯ• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
Ну так и дайте ей из сбережений .
Смысл квартиру продавать , которая приносит доход ?
Какая-то финансовая неграмотность
ГоловнаЯ• 26 марта 2024
Ответ длявре_Динка
наврячди така квартира, за яку можуть пару тис дол в місяць мати
К аренде докладывать из сбережений , тем более ребенок только год просит помогать .
Пупс
• 26 марта 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
звичайно що вирішуватимемо ми але вони ж не мовчать і сіють вже в мені сумніви. Як каже свекруха ’ не тільки світла що в вікні’ . Чоловік мовчить. Каже рішай
Блакитне небо• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
Візьміть краще кредит, і оплачуйте з оренди квартири
АдеКВАтная• 26 марта 2024
Зачем старшей, живущей заграницей, квартира в Украине?
Продавать тоже нет. Выехать из страны был ее выбор. Получат наследство - поделят.
Твоя космішна• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
ок, то у вас не буде з заощаджень їй на перший рік? І таку ж суму старшій подаруєте потім, коли зможете. А квартиру здавайте
Блакитне небо• 26 марта 2024
Ответ длявре_Динка
а ви знаєте які заощадження у автора? може там такі заощадження що не покриють. життя за кордоном дороге
Ну ужатись. Жити в гуртожитку, заощаджувати.
90 відсотків студентів так вчиться