SantaMonika• 11 ноября 2024

Дива не сталося(

🕯З-під завалів дістали тіло Олени Кулик. На жаль, дива не сталося. Трьох її дітей ще шукають, зокрема немовля. Родина мешкала на третьому поверсі п´ятиповерхівки, понівеченої ракетою. Щирі співчуття рідним. Світла пам´ять.
Ольга520• 12 ноября 2024
Ответ дляЕлена1265
А где в Черновцах и Ужгороде дают бесплатное жилье на семью и финансово помогают, пока работу муж найдет? Это к кому обращаться нужно?
Нигде. Государству мы безразличны

Natata_• 12 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Ви дивна. Ставите життя в один ряд з ’дають’. А хто дає житло тим, хто його не має взагалі ніде і все життя знімає?
До речі, житло дають безкоштовно в країнах ЄС, але ж тут часто пишуть ’я краще тут на своєму дивані буду, ніж у таборі’... Ціна дивану відома, воно того варте?
У меня знакомая жила четыре месяца в супермаркете, в Германии. Я не шучу. Там перегородки были типа комнатки метр на два. Тканевые перегородки, шторки, если что. С тремя детьми в таких условиях в самый раз, да?
Ollka• 12 ноября 2024
Ответ дляЕлена1265
Скажите об этом маме мальчика-спортсмена, которого зарезали в Германии после тренировки
Точно.
Сестра поїхала з дитиною. У дитини були проблеми зі здоров´ям. Поки чекали термінів, дитина ледь не померла. Рік!! чекали стаціонару. Поїхали геть. Нащастя дитину спасли аж в Канаді, але переїзд коштував дорого і дався дуже важко.
Європа....
Ollka• 12 ноября 2024
Ответ дляЕлена1265
Наверное, они же не планировали под завалами оказаться, не находите?
Все такие умные. Любят всунуть нос в чужую жизнь и осудить
А потім скаржаться на ставлення до виїхавших.
Чомусь не бачу коментарів як жити за кордоном. А от що робити тим, хто лишився - огого.
Ollka• 12 ноября 2024
Ответ дляEvga32
Ну, так а чому ви ненавидите виїхавших? Бо вони радять іншим теж виїхати, а не чекати ракети на голову?
Ніхто не ненавидить. Байдуже, поки не лізуть отак в справи інших.
Ви не думали, що не у всіх є можливість виїхати?
Наприклад син повнолітній, батьки, яких не можна лишити.
Я не можу виїхати через здоров´я і батька, якого лікувати там не будуть, а тут лікують.
Ollka• 12 ноября 2024
Ответ дляEvga32
Я, наприклад, не побачила тут від виїхавших нічого, за що їх можна ненавидіти. А ви ж напевно, побачили, раз це написали? От я вас і питаю - чому, за що?
За поради, яких не просять. Вірніше це не поради, це гірше, навіть слова не підберу.
Виїхали. Молодці. Ні, потрібно вказувати як жити іншим, не зважаючи на обставини інших. В цій темі тим паче. Типу ’самі винуваті’ - таке враження від теми.
Feel good• 12 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Нерозумію цю гру в російську рулетку.
Троє дітей весь світ перед вами відкритий. Ну чому вони не вивозять хоча б дітей????
Бо не випускають уже багатодітних.
А там немовля - напевне, не так давно третя дитина народилася.

Ollka• 12 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Я виїхала в 40+ :) тому точно знаю, що реально. Важко, але реально.
Незрозуміло чому розлучатися потрібно? А якщо чоловік піде в зсу на пару років - теж розлучення?
Я згодна в тому, що виїзд передбачає певні пожертви, насамперед - вихід з зони комфорту. Але якщо стоїть питання безпеки і життя власних дітей, то які аргументи можуть бути вагоміші?
Ви працюєте?
А людина написала, що не може. От виїде вона і що робити?

В мене таке саме положення. Під 50. Є дитина. За здоров´ям можу працювати лише онлайн. Я навіть пару годин курсів очно не можу витримати, бо сидіти боляче. Тут моя зарплата дозволяє непогано жити. Там я навіть житло не зніму на неї. А онлайн я там не знайду не знаючи мови.

У вас одна ситуація, у інших інша. Зате поради роздаєте, як і більшість тут
Ирина 2013• 12 ноября 2024
На что бы выехать тоже многое нужно-здоровье,ибо все мы знаем уже как ’быстро и легко’лечат в Европе,запас финансов-это не начало войны,где на каждом углу ждали волонтёры и люди поддерживали беженцев как могли,сейчас многие страны посворачивали программы приёма,отношение тоже не очень,надоели мы,украинцы своей войной,как не печально звучит🥹если мы украинцы между собой грыземся,то какое отношение теж же поляков,немцев,испанцев уже будет?
Ollka• 12 ноября 2024
Ответ дляEvga32
Удалено администрацией...
Читаю зі сторони вашу перепалку.
Відсортуйте свої коментарі. Прямо ви не радите виїхати, але ну дуже прозоро на це натякаєте. Особливо в перших коментарях.
Ollka• 12 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
а ж вас спрашивала, чем помогут женщины и дети в Украине от кацапни? вы мне не ответили
Розказую:
Я і донька 11 років плетемо сітки, збираємо хлопцям посилки, проводимо збори на дрони, планшети, для поранених ліки і багато іншого. Може й невелика допомога, але постійна.
Ollka• 12 ноября 2024
Ответ дляEvga32
Удалено администрацией...
Вам привели ваші ж цитати. Як на мене посил прямий - виїжджайте (логічно що без чоловіків бо не виїздні).
Якщо я не права і невірно зрозуміла посил цих ваших наведених коментарів, розтлумачте, будьте ласкаві, що саме ви мали на увазі.
Anita123-13ef• 12 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Нерозумію цю гру в російську рулетку.
Бо всі чекають неробочу силу і готові її утримувати
Ollka• 12 ноября 2024
Ответ дляEvga32
Удалено администрацией...
А прясніть логіку, коли ви спонукаєте виїхати, а чоловік не виїздний. Як можна виїхати не кинувши чоловіка?
Чи у вас якщо прямо не написав то не рахується?
Ирина 2013• 12 ноября 2024
Ответ дляNatata_
А я знаю не один случай,как в Испании например людям приходилось жить в буквальном смысле на улице,приезжали в места где пункты приёма беженцев,а он работает до определённого времени или по определённым дням,полиция ничего не может сделать,денег у людей мало было,ночевали на улице или в той же Германии месяцами живут в лагере,на раскладушках, по соседству с арабами,где толком нельзя ничего оставить из вещей,негде и ладно когда ты один так скитаешься,а когда у тебя дети,старые,больные родители,животные,те кто раздаёт советы только представьте,как так существовать в чужой стране,где языковой барьер,куча непонятных тебе правил,нет особой поддержки и ты ограничен в финансах
Dumky• 12 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
ну так сколько надо еще таких примеров?
Всі ж не виїдуть. Моя сімʼя повністю виїздна і дітей троє також, але ми в Україні, тут наш дім. Чоловік енергетик, важливий зараз тут.
smilingsky2010• 12 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Нерозумію цю гру в російську рулетку.
Лучше дайте, чем говорите. Ребенку 2 месяца, может они и собирались выезжать, ей с роддома надо было прям в Польшу ехать?
Макака Джо• 12 ноября 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Повно в Европі місця, всім вистачить. І робота є. А Америка з Канадою дійсно приймали всіх підряд. Ну капельку треба було напрягтись: паспорт зробити, заяву подати і білет купити.
Вау. ПриймаЛи, а зараз як? Нас 15 млн зараз що не приймуть Америка з Канадою? Навіть якщо напряжемося, і квитки купимо, і заяви напишемо, і паспорти зробимо. Тільки не кажіть, що ні)))
Блискавка• 12 ноября 2024
Выезжают , бедные, которым нечего оставлять в Украине. И для них рай на социале. Люди у которых квартира, работа, семья не хотят уезжать.

smilingsky2010• 12 ноября 2024
Ответ дляEvga32
А вы не видите? Они считают, что схватили бога за бороду и судят оставшихся. Если что, я с довоенных времён не живу в Украине, но тоже считаю, что беженцам нужно прикусывать свой язык в таких темах и самоутверждаться где-то в другом месте
Len00K• 12 ноября 2024
Ответ дляOllka
Куча тем про те, як жити за кордоном, скористайтеся пошуком, як вам цікава ця тема
Загадочная• 12 ноября 2024
Как всегда самые умные вещают о выезде с тремя детьми те, кому не нужно выезжать с тремя детьми
Из кривого рога где зарплата тысяч 20 уже роскошь
Len00K• 12 ноября 2024
Ответ дляFeel good
Бо не випускають уже багатодітних.
Хто й куди не випускає багатодітних?
LudaSHS• 12 ноября 2024
Біль
Дітки
Надіялася, що вечірня інформація вірна , про те, що дістали двох діточок в вони в лікарні.
interior_designer• 12 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
так - это погибнуть всей семьей? ради чего извините?
еще одна в белом пальто, вчера в другой теме распиналась
LudaSHS• 12 ноября 2024
Ну і тема.
Це відображення теперішнього форуму? чи суспільства загалом ~ зкривавленого, і ’порізаного’ війною?

Перекласти біль на когось
Знайти ’ винного’? . Аудиторія шукає психічних методів, способів щоб через реагування на таке і так вирішити свої власні проблеми виживання?
Не знаю.
Думаю процес пошириться. На жаль.
annu-b519• 12 ноября 2024
Ответ дляLen00K
Вам просто удобно так думать. Зачем разводиться с любимым человеком - все ещё непонятно
Это факты, при чем тут мои мысли? В смысле зачем разводиться? А смысл в браке только на бумаге?
Решка7777• 12 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
В Чернівці в Ужгород як мінімум. Польща німечинна і далі
а жить на что? у мня многие многодетные вернулись
Марина-7262• 12 ноября 2024
Ответ дляЕлена1265
Так давно вже треба звикнути що в нашій країні ніхто нічого не дає, може лише відібрати. Так що розраховує кожен сам на себе і відповідальність за дітей теж несе сам особисто.
sinolingua• 12 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Джейбіл і ядзаки постійний набір людей. А ще є інші вакансії з більшою зп. Гроші впо плюс зп і можна спокійно жити.
Посмотрела вакансии. Для операторов (то есть в цех) - максимум 20 тыс. Вы знаете, сколько стоит жилье в Закарпатье? Семье из 4 человек в однушке не поселиться. А они стартуют от 400 долл. Двушки - 500. Трешки - до 1000. Плюс ДВА залога и 100% риелтору. Ок, наскребли люди из сбережений 1500-2000 долл на первый месяц. Дальше как, если папина зарплата вся уходит на аренду, даже без коммуналки? На детские и выплаты для ВПО жить? Смеетесь? Учитывая, что эта семья жила не в царских условиях в Кривом Роге, вряд ли у них были десятки тысяч долларов в заначке, которую можно было бы проедать. А что до выезда - после рождения малыша на оформление отсрочки для папы требуется еще минимум полгода-год. Это не так и просто. И на третий год войны каждая семья для себя уже проанализировала и взвесила собственную возможность выехать или переехать...