🕯З-під завалів дістали тіло Олени Кулик. На жаль, дива не сталося. Трьох її дітей ще шукають, зокрема немовля. Родина мешкала на третьому поверсі п´ятиповерхівки, понівеченої ракетою. Щирі співчуття рідним. Світла пам´ять.
Ответ дляnatlem
Ви дивна. Ставите життя в один ряд з ’дають’. А хто дає житло тим, хто його не має взагалі ніде і все життя знімає?
До речі, житло дають безкоштовно в країнах ЄС, але ж тут часто пишуть ’я краще тут на своєму дивані буду, ніж у таборі’... Ціна дивану відома, воно того варте?
У меня знакомая жила четыре месяца в супермаркете, в Германии. Я не шучу. Там перегородки были типа комнатки метр на два. Тканевые перегородки, шторки, если что. С тремя детьми в таких условиях в самый раз, да?
Ответ дляЕлена1265
Скажите об этом маме мальчика-спортсмена, которого зарезали в Германии после тренировки
Точно.
Сестра поїхала з дитиною. У дитини були проблеми зі здоров´ям. Поки чекали термінів, дитина ледь не померла. Рік!! чекали стаціонару. Поїхали геть. Нащастя дитину спасли аж в Канаді, але переїзд коштував дорого і дався дуже важко.
Європа....
Ответ дляЕлена1265
Наверное, они же не планировали под завалами оказаться, не находите?
Все такие умные. Любят всунуть нос в чужую жизнь и осудить
А потім скаржаться на ставлення до виїхавших.
Чомусь не бачу коментарів як жити за кордоном. А от що робити тим, хто лишився - огого.
Ответ дляEvga32
Ну, так а чому ви ненавидите виїхавших? Бо вони радять іншим теж виїхати, а не чекати ракети на голову?
Ніхто не ненавидить. Байдуже, поки не лізуть отак в справи інших.
Ви не думали, що не у всіх є можливість виїхати?
Наприклад син повнолітній, батьки, яких не можна лишити.
Я не можу виїхати через здоров´я і батька, якого лікувати там не будуть, а тут лікують.
Ответ дляEvga32
Я, наприклад, не побачила тут від виїхавших нічого, за що їх можна ненавидіти. А ви ж напевно, побачили, раз це написали? От я вас і питаю - чому, за що?
За поради, яких не просять. Вірніше це не поради, це гірше, навіть слова не підберу.
Виїхали. Молодці. Ні, потрібно вказувати як жити іншим, не зважаючи на обставини інших. В цій темі тим паче. Типу ’самі винуваті’ - таке враження від теми.
Ответ дляnatlem
Я виїхала в 40+ :) тому точно знаю, що реально. Важко, але реально.
Незрозуміло чому розлучатися потрібно? А якщо чоловік піде в зсу на пару років - теж розлучення?
Я згодна в тому, що виїзд передбачає певні пожертви, насамперед - вихід з зони комфорту. Але якщо стоїть питання безпеки і життя власних дітей, то які аргументи можуть бути вагоміші?
Ви працюєте?
А людина написала, що не може. От виїде вона і що робити?
В мене таке саме положення. Під 50. Є дитина. За здоров´ям можу працювати лише онлайн. Я навіть пару годин курсів очно не можу витримати, бо сидіти боляче. Тут моя зарплата дозволяє непогано жити. Там я навіть житло не зніму на неї. А онлайн я там не знайду не знаючи мови.
У вас одна ситуація, у інших інша. Зате поради роздаєте, як і більшість тут
Ирина 2013• 12 ноября в 06:16
На что бы выехать тоже многое нужно-здоровье,ибо все мы знаем уже как ’быстро и легко’лечат в Европе,запас финансов-это не начало войны,где на каждом углу ждали волонтёры и люди поддерживали беженцев как могли,сейчас многие страны посворачивали программы приёма,отношение тоже не очень,надоели мы,украинцы своей войной,как не печально звучит🥹если мы украинцы между собой грыземся,то какое отношение теж же поляков,немцев,испанцев уже будет?
Ответ дляPinkMa
а ж вас спрашивала, чем помогут женщины и дети в Украине от кацапни? вы мне не ответили
Розказую:
Я і донька 11 років плетемо сітки, збираємо хлопцям посилки, проводимо збори на дрони, планшети, для поранених ліки і багато іншого. Може й невелика допомога, але постійна.
Ответ дляEvga32
Удалено администрацией...
Вам привели ваші ж цитати. Як на мене посил прямий - виїжджайте (логічно що без чоловіків бо не виїздні).
Якщо я не права і невірно зрозуміла посил цих ваших наведених коментарів, розтлумачте, будьте ласкаві, що саме ви мали на увазі.
Anita123-13ef• 12 ноября в 06:26
Ответ дляМаМарго
Нерозумію цю гру в російську рулетку.
Троє дітей весь світ перед вами відкритий. Ну чому вони не вивозять хоча б дітей????
Бо всі чекають неробочу силу і готові її утримувати
Ирина 2013• 12 ноября в 06:29
Ответ дляNatata_
А я знаю не один случай,как в Испании например людям приходилось жить в буквальном смысле на улице,приезжали в места где пункты приёма беженцев,а он работает до определённого времени или по определённым дням,полиция ничего не может сделать,денег у людей мало было,ночевали на улице или в той же Германии месяцами живут в лагере,на раскладушках, по соседству с арабами,где толком нельзя ничего оставить из вещей,негде и ладно когда ты один так скитаешься,а когда у тебя дети,старые,больные родители,животные,те кто раздаёт советы только представьте,как так существовать в чужой стране,где языковой барьер,куча непонятных тебе правил,нет особой поддержки и ты ограничен в финансах
smilingsky2010• 12 ноября в 07:09
Ответ дляМаМарго
Нерозумію цю гру в російську рулетку.
Лучше дайте, чем говорите. Ребенку 2 месяца, может они и собирались выезжать, ей с роддома надо было прям в Польшу ехать?
Макака Джо• 12 ноября в 07:17
Ответ дляLeeloo_aloha
Повно в Европі місця, всім вистачить. І робота є. А Америка з Канадою дійсно приймали всіх підряд. Ну капельку треба було напрягтись: паспорт зробити, заяву подати і білет купити.
Вау. ПриймаЛи, а зараз як? Нас 15 млн зараз що не приймуть Америка з Канадою? Навіть якщо напряжемося, і квитки купимо, і заяви напишемо, і паспорти зробимо. Тільки не кажіть, що ні)))
smilingsky2010• 12 ноября в 07:25
Ответ дляEvga32
А вы не видите? Они считают, что схватили бога за бороду и судят оставшихся. Если что, я с довоенных времён не живу в Украине, но тоже считаю, что беженцам нужно прикусывать свой язык в таких темах и самоутверждаться где-то в другом месте
Загадочная• 12 ноября в 07:30
Как всегда самые умные вещают о выезде с тремя детьми те, кому не нужно выезжать с тремя детьми
Из кривого рога где зарплата тысяч 20 уже роскошь
interior_designer• 12 ноября в 07:39
Ответ дляPinkMa
так - это погибнуть всей семьей? ради чего извините?
еще одна в белом пальто, вчера в другой теме распиналась
Ну і тема.
Це відображення теперішнього форуму? чи суспільства загалом ~ зкривавленого, і ’порізаного’ війною?
Перекласти біль на когось
Знайти ’ винного’? . Аудиторія шукає психічних методів, способів щоб через реагування на таке і так вирішити свої власні проблеми виживання?
Не знаю.
Думаю процес пошириться. На жаль.
Перекласти біль на когось
Не знаю.
Думаю процес пошириться. На жаль.
Марина-7262• 12 ноября в 07:43
Ответ дляЕлена1265
А где в Черновцах и Ужгороде дают бесплатное жилье на семью и финансово помогают, пока работу муж найдет? Это к кому обращаться нужно?
Так давно вже треба звикнути що в нашій країні ніхто нічого не дає, може лише відібрати. Так що розраховує кожен сам на себе і відповідальність за дітей теж несе сам особисто.
sinolingua• 12 ноября в 07:44
Ответ дляМаМарго
Джейбіл і ядзаки постійний набір людей. А ще є інші вакансії з більшою зп. Гроші впо плюс зп і можна спокійно жити.
Посмотрела вакансии. Для операторов (то есть в цех) - максимум 20 тыс. Вы знаете, сколько стоит жилье в Закарпатье? Семье из 4 человек в однушке не поселиться. А они стартуют от 400 долл. Двушки - 500. Трешки - до 1000. Плюс ДВА залога и 100% риелтору. Ок, наскребли люди из сбережений 1500-2000 долл на первый месяц. Дальше как, если папина зарплата вся уходит на аренду, даже без коммуналки? На детские и выплаты для ВПО жить? Смеетесь? Учитывая, что эта семья жила не в царских условиях в Кривом Роге, вряд ли у них были десятки тысяч долларов в заначке, которую можно было бы проедать. А что до выезда - после рождения малыша на оформление отсрочки для папы требуется еще минимум полгода-год. Это не так и просто. И на третий год войны каждая семья для себя уже проанализировала и взвесила собственную возможность выехать или переехать...