Всім шампаньського• 13 ноября 2024

Ваші мами розказують, як вчити дітей (онуків)

Моя мені мозок виїдає....а де він лазить, а він нічого неписав....а він...! У мами важкий характер, має знати все, що ти і де ! Кажу, що не лізь...
Забула що?• 13 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Регулярно, особливо що ходим без тапок і багато їмо в три рочки, це моя мама, а свекруха тільки мене хвалить все життя)
Вы знаете когда просто слова это одно, а когда я вижу в результате воспитания добрым человеком кучу косяков, а у другого клюющего порядок , то я помалкиваю.
Забула що?• 13 ноября 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Вде звалювала з Дон обл. З голою жопою, і батьки теж! Тепер дуже неназвалюєш
Ну значит выращивайте броню , распределяйте нагрузку так чтобы ей некогда было клевать вам мозг
Крем для арбуза• 13 ноября 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Квартири в оренду не здаються? Кордони закриті?
Все буде• 13 ноября 2024
Нет, вообще не вмешивается. Да и меня по большей части бабушки воспитывали. Потому мама моя без опыта)
Оле Лукойе• 13 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Питання не про те, як мама ставиться до того, що син забив на уроки, а що Ви робите, щоб він вчився? Мама своє життя прожила, а у сина Вашого все попереду і отримані знання, навички у школі та вміння організуватись - буде хорошою базою для подальшого життя. Тож щось потрібно робити Вам, щоб змінити ситуацію з навчанням сина.
Це такі розумні батьки у яких слухняні діти або діти які самі вчаться. Моя мама теж так каже. Тільки я у неї зовсім інша ніж моя донька.
Оле Лукойе• 13 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
В моем окружении есть разные люди и кто-то лезет, а кто-то молчит.

И знаете там, где лезут - толку больше
Толк від конкретних дітей залежить.
Фрикаделька• 13 ноября 2024
Живите раздельно и не будет такого
Оле Лукойе• 13 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Если мне начинают жаловаться а она то а она се, значит расскажите и покажите как надо, потому, что я и так стараюсь изо всех сил.

Если тупо клевание, я отбиваюсь.

За поддержкой прихожу сюда, здесь нахожу таких же по несчастью и норм, немного легчает а так сжирают с потрохами...
Ага, моя мені казала ти не вимагаєш, треба вимагати прибрати, вчитися. Це як?
Оле Лукойе• 13 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Вам тільки здається, що це саме від виховання. Воно теж, але не основне.