маминаБубочка• 08 декабря 2024
Хто вже має невісток, навчіть
Невістка не хоче приїздити в гості. Мене це ображає авжеж. На Різдво завжди він приїжджав до нас , була сімейна вечеря. Вчора питаю, чи приїдуть, ні, поїдуть до її батьків. Чому ображаюся. Бо до її батьків за осінь їздили двічі , жили там по тижню. До нас невістка приїздить в рік на 1 день, ще й так, що приїжджають в неділю о 16й десь, щоб в понеділок раніше встати і на роботу. Відносини з нею гарні, але оце небажання їхати, придумування різних причин мене засмучує. До речі, я вже й не запрошую протягом року їх. Син сам виявляє ініціативу і сам їздить.
Просто читаю тут багато тем, що свекрухи такі сякі, не хочуть онуків няньчити чи ще щось. Але ось така поведінка і віддаляє нас від неї.
Розумію, що ми їй не рідня, що треба забити, жити своїми проблемами і не звертати уваги. Але другий день думаю, здається, син скоро для галочки буде навідуватися і повністю дистанцюється
Як себе поводите, хто вже свекруха, навчіть не накручувати себе
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
Я хочу на все праздники ездить только к своим родителям. НО муж же ездит со мной к моим, это знак уважения. А значит я должна ездить к его родителям, это тоже знак уважения с моей стороны.
Каждый из нас хочет время со своими родителями проводить, потому что мы выросли в любящих семьях, любим и уважаем своих родителей. Но ездить отдельно и отдельно отмечать какие-то семейный праздники - это странно. Тем более у нас дети, как их делить?
Поэтому я терплю иногда его родителей, а он - моих)))
А вообще, автор, тут же большинство невестки. Реально какое-то адекватное мнение можно получить только от тех, кто сам свекровь уже, как и вы, и могут себя на ваше место поставить.
У меня тоже сыновья. Я бы хотела видеть на праздниках сыновей и внуков-внучек. Невесток не против, но не обязательно))) И если бы тестям было больше внимания, я бы обижалась.
Не смотря на то, что сейчас я невестка, и хочу чтоб мы только к моим родителям ездили, я умею ставить себя на места других людей и понимаю, что мой муж хочет увидеть родителей, что его родители хотят увидеть сына и внуков, что внуки должны видеть и общаться с бабушками-дедушками, ведь они их воспринимают не так, как я. Поэтому я просто настраиваюсь и стараюсь с позитивом провести вечер у родителей мужа.
Тому і така назва теми, бо хочу реальні поради від свекрух. А не це все, типу, задумайтесь, все ж не просто так, ви погана. Ні,я не погана, просто я не її мама. А син намагається своїй дружині вгодити.
ТочноБудет• 08 декабря 2024
Ответ длямадам Везувий
Я невестка.
А вы не думали, что ваш сын это отдельная от вас частица с уже созданной своей семьёй и они хотят отмечать дома или с друзьями. Они не обязаны ехать к вам.
Живите своей жизнью и дайтежить им
Удалено администрацией...
А я с Рио-де-Житомира!• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
При таких заявках у вас і сина скоро не буде. Мамо, зрозумійте, сім’я сина це не ваша сім’я. Займіться чоловіком і буде вам щастя.
тільки вона і її мама сімя, а свекруха відразу чужа людина тоді до мами жити на хату, попустить швидко королев
У всего есть причины. Причина может быть как в вас так и в невестке.
1 вариант
Вы можете быть слишком навязчивой и неуместной ( например, эти привозы чего-то, вас просили что-то привозить?) или ваши выдумки про номер телефона скрытый именно от вас, к вашему сведению многие люди скрывают в месенждерах номер телефона, и вообще интересно, зачем вам именно номер ее телефона? Зачем вы считаете сколько раз они ездили к сватам а сколько к вам? Откуда у вас вообще эта информация? Вы спрашиваете сына и подсчитываете?
Про «хорошо отношусь» моя свекровь считает себя идеальной свекровью, при этом вынести ее больше 3-х часов не может даже ее собственный сын. Она токсичная, пассивно-агрессивная женщина, которая находит недостатки и в своих детях и во мне и с радостью нам рассказывает какие мы плохие. Она может любой подарок, любой гостинец обосрать буквально за 5 минут. Мы давно живем в другом городе, когда приезжали в родной город моему мужу ни разу в жизни не пришло в голову остаться у нее ночевать. Да, мы всегда живем у моей мамы и это не моя идея.
2 вариант
Невестка может ревновать сына к вам. Ей может казаться, что вы оказываете слишком большое влияние на его жизнь или у вас слишком большой авторитет и вообще у нее могут быть какие-то тараканы. Также ее мама может вас не любить и накручивать ее не общаться с вами. Так тоже бывает.
У вас может быть слишком разный культурный или социальный уровень или круг интересов. Кто-то любит в караоке петь Аллегрову и Лепса, кто-то предпочитает слушать оперу. Это тоже может создавать напряжение. Вы можете готовить то, что она не ест, а она не может вам это сказать.
Не надо лезть и навязываться если вам не рады, не надо диктовать свои правила и оглашать ультиматумы. Если вы поставите его перед выбором вы или жена, он выберет ее. Пусть все идет своим чередом.
1 вариант
2 вариант
Джем Шакіри• 08 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Це ви називаєте нормальними відносинами? 🤣
це ідеальні ))) бачаться рідко і дзвінками не докучає свекруха .А син їздить і йому ніхто не забороняє
Пліснявілий сир• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Дівчата, відверто, ну де ви побачили в моїх коментарях, що я називаю невістку мегерою?
Я хочу сприймати її дії нормально, не ображатися. Я хочу сприймати невістку як одне ціле з сином. Я хочу спілкуватися з майбутніми онуками вживу, а не по скайпу, бо їй чомусь не хочеться їхати до нас.
І так, син їде до її батьків саме тому, що любить і не хоче образити, хоче догодити.
І я не живу одна, не заламую руки ,виглядають сина. Ми з чоловіком працюємо, ходимо в гості, в театри, зустрічаємо гостей. Якось так
Так вдруг они переедут в Аргентину и внуки будут по скайпу
Таки вы ещё не отпустили молодую семью в душе
Пліснявілий сир• 08 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Та хто ж змагається за першість ?
Хіба важко раз у місяць приїхати до батьків чоловіка?
Есть просто Не хочу,человек имеет право
Вимагаю спілкування• 08 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Есть просто Не хочу,человек имеет право
Та має.
Але свого чоловіка не поважає .
Джем Шакіри• 08 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
це змінює суть? ні каплі. гавнисте як було таким і залишається. прийшла в сімю і крутить. не подобається-розводься. навіщо ці схеми крутити і всіх між собою сварити не розумію
вона не прийшла в сім´ю ,а створила свою
Пліснявілий сир• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А як потрібно було? На невістку чи відразу на сваху, ну щоб 100% при розлученні синові не дісталось?
Да как угодно,просто зачем писать подарили квартиру.Это называется пустили пожить
Мстящий за Зайца• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Саме сам і їздить протягом року. Але, мені здається, що так не дуже правильно
Може в неї робота?
Мстящий за Зайца• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ми купили квартиру, в які вони живуть. Все, що є, передаємо, завозимо на машині. Її батьки нічого не дають, я питала, але це більше тому, що вона не хоче везти все в маршрутці, діти все можуть купити самі. Заробляють достатньо
Тому вона і до вас не їздить)
Пліснявілий сир• 08 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
Охренеть. А почему к ее маме ездят, а к мужа маме оно не хочет и диктует в семье свои правила? Или как она хочет можно, а мнение остальных не в счет, также, как и элементарное уважение к родителям мужа.
А когда молодым жить,если все выходные заняты кругом почета по родителям,бабушкам и тд,чтобы всех ублажить
Мстящий за Зайца• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
А як треба було зробити. Сказати, нащо ти мене заблокувала?
В сина запитати про це
Мішечок щастя• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ви б запитали. Може вас ніхто і не блокував, а ви вигадали, що вас заблокували.
Пліснявілий сир• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
А о чем вы разговариваете?
Моя свекровь обычно часами о своих подругах,очень интересно))
Директриссимо• 08 декабря 2024
Автор, вы очень заморачиваетесь.... у меня было/ есть 3 свекрови, с первой мне было интересно, она была молодая современная, модная , мы как подружки были.... вторая простая как угол дома, но безвредная и никуда не лезла, разговаривать мне с ней было не о чем, тратить время на посиделки тоже жалко, поэтому 2 визита в год на день рождения с меня хватало, кстати, мой нынешний муж с ней дружит и помогает.... а действующая свекровь - это абсолютный треш, по её мнению , деньги муж должен хранить у мамы, отдыхать на огороде, и вообще мама всегда на первом месте.... то догадайтесь с одного раза, общаемся ли мы....
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
З приводу квартири багато питань було. Перечитайте мою відповідь, де написано, що ми подарували їм її. Квартира була придбана для сина набагато раніше їхніх стосунків.
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
А о чем вы разговариваете?
А з мамою про що ви розмовляєте годинами?
Пушкининиана• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
А ви порівнюєте себе щ мамою?
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
А ви порівнюєте себе щ мамою?
Ні, читаю ,що це дратує дописувачку. Ось цікаво, про що зі своєю мамою спілкується. Чи дратує, бо це свекруха
Пушкининиана• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Можливо дратує тому що це не цікаво. Мама ближча, подруг її знаєш, можна ні про що годинами побалакати. Свекруха - це по суті чужа жінка, яка чекає, що будуть цікаві всі аспекти її життя, що їй сусідка галя зранку сказала чи за скільки сир купила. Ну серйозно, більшість про таке можуть поспілкуватись лише з мамою/тіткою чи найкращою подругою.
Мішечок щастя• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
А про що ви спілкуєтеся з невісткою? Просто цікаво, про що інші спілкуються
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
Я розумію, що не цікаво, але ми ж в соціумі спілкуємося з різними людьми. Знаходимо спільні теми, на тій же роботі, слухаємо про чиїхось сусідок. Здається, це сприймається з дратуванням тільки від свекрухи.
Ви знаєте, можна мусолити довго такі дрібниці зараз. Вважаю, тема вичерпала себе. Я всіх почула, зробила висновки. Буду триматися максимально відсторонено. Тему видалю.
Мішечок щастя• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ви не праві. Ми спілкуємось з тими хто нам підходить і співпадають інтереси. Подивіться на роботі. Не спілкуються всі з усіма, люди розбиваються по групам, по інтересам і вже там слухатимуть про сусідок і т.д.
Пушкининиана• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Та ну, вас ніколи не бісила колега?))
Різні люди є
Є такі, які взагалі телефоном не спілкуються, або лише з батьками.
Може ваша невістка з таких, ви ж не хочете, щоб вона через себе переступала, щоб вам догодити?
Різні люди є
Мішечок щастя• 08 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
Та ну, вас ніколи не бісила колега?))
Різні люди є
Ви так класно написали, про тих хто не спілкується по телефону, відразу подумала про свою доньку. Коли бере телефон перше питання: що ти хочеш? Кажу узнати як ти? Відповідь, нормально, давай пока. Вона терпіти не може говорити по телефону, при чому так з усіма. При чому, якщо в живу з вуха не зсадиш.
Конотопська відьма• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
якби Вам реально було цікаво, чому не їздить і що не так, то цікавив би погляд невісток. А так мета - поперемивати кістки невістці?
Пушкининиана• 08 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ну ось, і вона така не одна) і це зовсім не значить, що у неї з вами погані відносини))
Вимагаю спілкування• 08 декабря 2024
Ответ дляКонотопська відьма
І який погляд у сучасних невісток ?