маминаБубочка• 08 декабря 2024
Хто вже має невісток, навчіть
Невістка не хоче приїздити в гості. Мене це ображає авжеж. На Різдво завжди він приїжджав до нас , була сімейна вечеря. Вчора питаю, чи приїдуть, ні, поїдуть до її батьків. Чому ображаюся. Бо до її батьків за осінь їздили двічі , жили там по тижню. До нас невістка приїздить в рік на 1 день, ще й так, що приїжджають в неділю о 16й десь, щоб в понеділок раніше встати і на роботу. Відносини з нею гарні, але оце небажання їхати, придумування різних причин мене засмучує. До речі, я вже й не запрошую протягом року їх. Син сам виявляє ініціативу і сам їздить.
Просто читаю тут багато тем, що свекрухи такі сякі, не хочуть онуків няньчити чи ще щось. Але ось така поведінка і віддаляє нас від неї.
Розумію, що ми їй не рідня, що треба забити, жити своїми проблемами і не звертати уваги. Але другий день думаю, здається, син скоро для галочки буде навідуватися і повністю дистанцюється
Як себе поводите, хто вже свекруха, навчіть не накручувати себе
Мішечок щастя• 08 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
Ну ось, і вона така не одна) і це зовсім не значить, що у неї з вами погані відносини))
Абсолютно. Вона і бабусі так відповідає. А коли поїде, то годинами з нею говорить. В мене батько так само терпіти не міг говорити по телефону. І розмова була як в доньки. ’Привет, ну що ти там, нормально, давай пока’. Вона така сама. Розмова тривала завжди не більше 20 секунд.
Пушкининиана• 08 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ото несолодко доведеться її свекрусі
Конотопська відьма• 08 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
І який погляд у сучасних невісток ?
10 сторінок в цій темі з різними поглядами і думками не підходять?
Вимагаю спілкування• 08 декабря 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Конкретно ваш який ?
Конотопська відьма• 08 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Конкретно ваш який ?
Відфільтруйте мої відповіді і почитайте, якщо цікавить конкретно мій.
Конотопська відьма• 08 декабря 2024
І якщо що, я не дуже сучасна, мені 47. Думки молодших набагато кардинальніші
Я тут с краю постою• 08 декабря 2024
Ну ок, навчу зараз, самі просите.
Тобто
- ви за все життя не змогли собі знайти подруг свого віку
- не знайшли собі цікаві хоббі
- не навчилися себе розважати
- не зрозуміли, що ніхто вам не винен нічого
- діти й невістка не повинні відповідати за ваші емоції й доставляти вам радість
- вас ЧОМУСЬ ображають вчинки інших людей, які просто живуть своє життя як їм комфортно
- ви себе не любите
Ви самі собі вигадали проблему й страждаєте.
Починаючи від банального - та ви можете просто невістці не подобатись, і це нормально, й вона не лицемірна людина й вирішила просто дистанціюватись. А не як більшість - ненавидять свекруху, але приїздять відмітитись на чаювання щовихідних, а потім - поливають її брудом.
Краще розберіться з своєю головою - А ЧОГО вас це так зачіпає?
Навіщо вам оці візити невістки й сина? Ви ревнуєте сина/ не хочете відпускати від себе? Вам бракує любові/ уваги чоловіка й ви намагаєтесь її отримати від дітей? Вам скучно? Ви нереалізовані по життю й хочете отримати визнання як хороша мати?
Дуже багато питань, нема відповідей.
Тобто
- не знайшли собі цікаві хоббі
- не навчилися себе розважати
- ви себе не любите
Дуже багато питань, нема відповідей.
Мішечок щастя• 08 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
Ото несолодко доведеться її свекрусі
Там реально прийдеться несолодко, бо вона сказала: ’я не така терпіла як ти і не збираюсь нічого терпіти, щоб на мені їздити’.
Мішечок щастя• 08 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ну ок, навчу зараз, самі просите.
Тобто
- не знайшли собі цікаві хоббі
- не навчилися себе розважати
- ви себе не любите
Дуже багато питань, нема відповідей.
Тобто
- не знайшли собі цікаві хоббі
- не навчилися себе розважати
- ви себе не любите
Дуже багато питань, нема відповідей.
Не знаю хто ви в скільки вам років, але аплодую стоя. Це геніальна проста правда.
Ответ длямаминаБубочка
Я розумію, що не цікаво, але ми ж в соціумі спілкуємося з різними людьми. Знаходимо спільні теми, на тій же роботі, слухаємо про чиїхось сусідок. Здається, це сприймається з дратуванням тільки від свекрухи.
Ви знаєте, можна мусолити довго такі дрібниці зараз. Вважаю, тема вичерпала себе. Я всіх почула, зробила висновки. Буду триматися максимально відсторонено. Тему видалю.
Ну ок. Темы для беседы моей свекрови. Пересказ новостей, не обсуждение, ее ничье мнение не интересует, именно что она читала или слышала.
Кулинария. Настойчиво предложить приготовить рецепт который она сама не пробовала, пожелать чтобы его записали и приготовили.
Непутевые дети. Профессии которые выбрали ее дети она считает нелепыми, не работой, их деньги полученными не честным путем, не заработанными, их карьеры нелепы и бессмысленны. Сыну следует найти мужскую работу, например открыть слесарную мастерскую, дочери хорошо бы пойти работать в Простор возле дома. Ее дети IT специалисты, с хорошей карьерой и объективно очень приличной зарплатой.
Родственники. Истории о том, как страдают ее сестры, их работающие на пол ставки дочери, бросившие учебу внучки и много намеков, что стоит скинуться бедным родственникам, раз так дохрена денег на голову падает.
Угощения. Мы всегда приезжаем или с тортом из хорошей и дорогой кондитерской или с другой вкусной и красивой едой. Торт оказывается горький, с химозным привкусом, она говорит это на каждой ложке и требует чтобы все это отметили, и смотрит на меня как на инициатора привоза испорченной еды. С любой другой едой тоже - сыры горчат, кислят, не так пахнут, паштеты не с теми ягодами и рецепт их неправильный и так далее.
Бедная мать и жестокие дети. Она никогда не просит напрямую, но четверть встречи занимает история о том, что бы она хотела купить или сделать, и что на это нужна такая то сумма, но где ее взять бедному пенсионеру. Иногда сумма разумная иногда неприлично большая. При этом если дети дают эти деньги начинается концерт про то, что ей ничего не нужно и она сама прекрасно обходится а они ее обижают, но деньги берет. Если купленная вещь ей не понравится, следующие пару лет, она будет вспоминать, как ей навязали полнейшую дрянь и как она с ней настрадалась.
Если бы это был любой чужой человек тот же коллега как вы упомянули, я бы прекратила с ним общение после первого разговора, навсегда.
Папобус• 08 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
Они ездят туда, куда им удобнее. Почему ваш сын предпочитает тестей? Подумайте
Потому что дома жена вынесет мозг, если он не захочет в очередной раз неделю! жить у ее родителей
Несу добро людям• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Дурне питання. Чому їздять до батьків взагалі?
я до своєї свекрухи не їжджу вже років 16, вона до нас їздить в гості, не знаю ображає її чи ні, чоловік в мене теж лінивий, краще до нас запросить, я завжди щось смачне приготую для неї спеціально
якщо що - мені 50+, свекрусі під 80, віносини норм, звісно що до нас вона їздить до сина та до онуків, мій номер 16, хоча ми більше 25 років разом з чоловіком
Несу добро людям• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
до речі, до своєї мами ходжу сама (вона поруч живе), бо які можуть у мого чоловіка з нею спільні теми?
Несу добро людям• 08 декабря 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ездит сын и хорошо. Пусть так и будет.вы ничего не измените,пока она сама не захочет. Вы ж её не заставите.
я б тільки рада була, щоб діти самі до мене їздили, старша має сім’ю, зять золотий, але він все одно не моя дитина, знову ж таки, сильно розмовляти з ним нема про що, а з нею завжди є про що поговорити
Несу добро людям• 08 декабря 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Я б замислилася, чому невістка до вас не хоче їздити. От не буває так, що все ок, а людина не хоче. З власного досвіду: в першому шлюбі їздила через не хочу, бо чоловік був дуже мамин, точніше, мама ним дуже маніпулювала, ми 7 років прожили, і жодного разу не провели відпустку разом, все до його батьків, 80% вихідних і свят також в них. Хоча в мене є ще й мої, а ще друзі є, але так. Тому сварилися через це часто, бо свекруха реально катала істерики, якщо ми свій час не в неї проводили. В другому шлюбі ходимо до свекрів на якісь свята в все, мені в них не комфортно, бо вони постійно між собою сваряться і постійно втрачають межу, коли то вже не треба робити і казати при третіх особах. Мені такі перформанси не подобаються, тому обмежую свої візити, чоловік без мене до них теж не дуже ходить.
я б і в голову не брала, не хоче й не треба, головне щоб моя дитина до мене їздила, чужих мені не треба
Несу добро людям• 08 декабря 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Кстати, может автор и не такая хорошая, как описывает. Поучает невестку, как та приезжает, советует, как жить. Всё может быть
ой, моя свекруха так любить повчати теж, я не реагую вже, за 25 + років навчилася
Несу добро людям• 08 декабря 2024
Ответ дляПокорительная
Слухайте, ну от що за навʼязаний обовʼязок - «їздити»? В молодих своє життя, вони працюють, вихід ні та вільний час обмежені, і його хочеться провести або вдвох, або з друзями, або за хоббі. Батьки - це чудово, але їх тепер вже 2 пари до того всього, і оте «їздяння» як обовʼязок - ну от що їм, розірватись? Щоб Ваші обідки потішити? Списались пару раз на тиждень у месенджерах, зідзвонились, колись побачились. Живіть своїм життям нарешті, часи кайдашевих сімей поколіннями минули.
треба спитати автора, може вона звала до себе картоплю копати?
Несу добро людям• 08 декабря 2024
Ответ дляніколи такого не було
Дурні запитання, правда? Чомусь я купую доньці квартиру і записую на зятя, чи навпаки...
а чому дурні? у моєї подруги батько так вчинив, купив квартиру молодятам але записав на зятя, хватило ж клепки в дурній голові, якби він знав, що зять потім продасть ту хату, його доньку змусить написати дарчу на її частину, а потім просто вижене її з нової хати як собаку, й вона буде жити рік у мене, а потім на зйомну хату піде, може б на неї записав
Несу добро людям• 08 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Я теж краще до мами, ніж до свекрухи. Вона непогана, але мені з нею не комфортно (особливо, коли потрібно разом ночувати - ні за що). А чоловік норм сам їздить. Може і на мене свекруха ображається
мені з обома комфортно пару годин, не більше, потім краще додому, щоб ночувати й мови нема
Мішечок щастя• 08 декабря 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Цілком може бути, але ми ж її не знаємо.
Моя така мила люба квітка для чужих очей, а по факту така що не дай Бог. І по початку вона теж пила кров, чого не звоню, чого не їжджу. Добре, що зараз не треба не дзвонити, не їздити.
Там все розмивчато• 08 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
И вы подумайте.
В большинстве случаев рулит невестка в таких вопросах, вот так. Чтобы не было обидок с ее стороны, едут к ее, а не его родителям.
из желе я• 09 декабря 2024
Ответ дляТам все розмивчато
И вы подумайте.
Да, так и есть.
Но вот я невестка и люблю своих родителей. И не горю желанием ездить к свекрам.
Но также я понимаю, что мой муж так же сильно любит своих родителей.
У нас у обоих родители в семьях любят и поддерживают детей.
Я уважаю своего мужа и мне приятно делать приятно ему. Т.е. ездить к его родителям. Это всего несколько раз в год.
Он ездит к моим родителям, он помогает моим родителям и я просто не могу забить на интересы и желания моего мужа. Конечно, я сразу отказала в помощи на огороде или с консервацией, потому что мне есть кому помогать, но вот не проявить уважение и не приехать с мужем к ним в гости - это как? Я не понимаю.
Если жена любит своих родителей, а муж любит своих, почему только муж должен ездить к тестю и теще, а жена к свекрам нет? Почему муж угождает жене, а жена нет?
Исключения, конечно, если у жены и свекрови конфликт или ненависть, но мы в теме автора и конфликта вроде нет.
Мама Никитки-2• 09 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Да как угодно,просто зачем писать подарили квартиру.Это называется пустили пожить
Ой, хай невісточка покаже гордість і піде жити в квартиру, яку їй її батьки купили. Чи не цаца ображена.
Кондуктор маршрутки• 09 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
в любом случае лох сын, что позволяет такое отношение к себе и своей семе.
Его семья-это его жена:)
Пушкининиана• 09 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ок, тобто, якщо у невістки є власна квартира, яку купили батьки, то можна до свекрухи не їздити?
Пліснявілий сир• 09 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
З приводу квартири багато питань було. Перечитайте мою відповідь, де написано, що ми подарували їм її. Квартира була придбана для сина набагато раніше їхніх стосунків.
Значит можете не попрекать ее жильем,квартира сына,он к вам и ездит
Пліснявілий сир• 09 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
В смысле,она живет там,куда муж привел.Разведутся стараниями автора,тогда поедет к родителям
маминаБубочка
• 09 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
З моєї сторони попрікання немає взагалі. Ніхто питання житла не піднімає, ні вони ні ми
маминаБубочка
• 09 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ну ок, навчу зараз, самі просите.
Тобто
- не знайшли собі цікаві хоббі
- не навчилися себе розважати
- ви себе не любите
Дуже багато питань, нема відповідей.
Тобто
- не знайшли собі цікаві хоббі
- не навчилися себе розважати
- ви себе не любите
Дуже багато питань, нема відповідей.
Так, частина правди є в ваших словах. Але ж, але..
Пліснявілий сир• 09 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Иногда даже можно вслух не произносить
А какую ещё помощь вы им возите на машине,раз у вас нет огородов?