маминаБубочка• 08 декабря 2024

Хто вже має невісток, навчіть

Невістка не хоче приїздити в гості. Мене це ображає авжеж. На Різдво завжди він приїжджав до нас , була сімейна вечеря. Вчора питаю, чи приїдуть, ні, поїдуть до її батьків. Чому ображаюся. Бо до її батьків за осінь їздили двічі , жили там по тижню. До нас невістка приїздить в рік на 1 день, ще й так, що приїжджають в неділю о 16й десь, щоб в понеділок раніше встати і на роботу. Відносини з нею гарні, але оце небажання їхати, придумування різних причин мене засмучує. До речі, я вже й не запрошую протягом року їх. Син сам виявляє ініціативу і сам їздить.
Просто читаю тут багато тем, що свекрухи такі сякі, не хочуть онуків няньчити чи ще щось. Але ось така поведінка і віддаляє нас від неї.
Розумію, що ми їй не рідня, що треба забити, жити своїми проблемами і не звертати уваги. Але другий день думаю, здається, син скоро для галочки буде навідуватися і повністю дистанцюється

Як себе поводите, хто вже свекруха, навчіть не накручувати себе
автор маминаБубочка • 08 декабря 2024
Ответ дляРадостина
Автор, почему вы с сыном не разговариваете? Как так вышло, что вы ему не нужны? Я тоже невестка, так муж о своих родителях не забывает. Всегда обсуждаем на какие праздники едем к моим родителям, а на какие - к его. А у вас получается, что вашему сыну на вас все равно
Пару тижнів тому він сказав, що привітають нас зі святами на Різдво, а не на НР, як було завжди. Сьогодні уточнила, так що, на Різдво вітаємося. Почав мямлити, щось жувати. Витягнула через силу про відвідини, він все відверто сказав, що до нас вона точно не поїде, а він щось придумає, типу, або сам або інший варіант. Зрозуміла, що за ці тижні обговорили і тепер він намагається знайти вихід . А я не хочу, щоб він обирав між нами. Я не збираюся конкурувати з невісткою. Образливо, що спочатку в планах була сімейна вечеря з нами, авжеж, може це в нього були плани.
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Дело не в мало много,а факты,там ещё следующие три жены могут жить
А як потрібно було? На невістку чи відразу на сваху, ну щоб 100% при розлученні синові не дісталось?
Покорительная• 08 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
А потім - свекруха не допомогала, бачити онуків не хотіла, не залишалась, не кликала..а що ти зробила, щоб було інакше - ой, нічого, я жила своє життя
Не всі хочуть допомоги свекрухи, і навіть своїх батьків. Що за звичка товктись всім кагалом?
Покорительная• 08 декабря 2024
Ответ дляРадостина
Где Вы прочитали, что она сыну не нужна? Он ездит к мамо регулярно, но один. По ее версии, должен приезжать с невесткой.
Покорительная• 08 декабря 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Автор, я напишу напряму, не ображайтеся.
Невістка - не єдине з Вашим сином, це окрема доросла людина. Вона вийшла заміж за Вашого сина, а не за Вас і це чужа дитина. Навіщо Вам отруювати своє життя питаннями, чому чужа дитина до Вас не їздить? Зараз у молоді такий темп життя, що викроїти вільний час проблематично, ще й для задоволення чужих людей. Ваша дитина їздить - от і чудово.
Не виключено, що пройде час, ви з невісткою здружитеся і проникнетеся повагою один до одного і будете із задоволенням їздити одна до одної в гості.
Зараз ви - чужі люди, не біжіть попереду паровоза
Єдиний нормальний і взважений коментар.
автор маминаБубочка • 08 декабря 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Так, дякую. Ось вчуся цим відносинам.
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Саме так. Просто закритий від мене.
Відповіді на те, що встигла прочитати. Ми не пенсіонери ще, живемо не в селі, а в приватному будинку під Києвом, ми кияни. Подорожували по світу до війни.
Тобто, ми не свекри з худобою і гноєм в сараях. Працюємо в місті.
Здається я розумію, чому невістка не хоче з вами спілкуватись.
автор маминаБубочка • 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
І?
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Не повинна .
Але ж чоловіком до її мами їздять.
То туди повинні ?
А то вже не до невістки, а до вас питання, чому син воліє з чужою жінкою більше часу проводити, ніж з мамою.
Крошка Енот• 08 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Але їздять до її батьків тижнями.
Со слов автора)
Обращеница• 08 декабря 2024
Ответ длямадам Везувий
Я невестка.
А вы не думали, что ваш сын это отдельная от вас частица с уже созданной своей семьёй и они хотят отмечать дома или с друзьями. Они не обязаны ехать к вам.
Живите своей жизнью и дайтежить им
ви до своїх батьків не їздите?
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
На кого оформлена квартира? Возможно обижается что она там неполновласная хозяйка . Приезжайте сами если квартира на вас , дайте понять, что в её интересах быть к вам ближе
Супер порада. З серії як ніколи не потрібно робити.
Приїздити до невістки і тикати її носом, що вона не хазяйка в житлі. Аха, у невістки з’явиться відчуття неповноцінності і вона з вдячністю буде їздити до автора в гості 🤦🏻‍♀️
Лепетун• 08 декабря 2024
Автор, а вас сын приглашает на свой ДР? Честно, я бы не смогла выпрашивать внимание, я бы приехала сама увидится, пусть даже на чай.
Хотя у меня зять за океаном.
Обращеница• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ми купили квартиру, в які вони живуть. Все, що є, передаємо, завозимо на машині. Її батьки нічого не дають, я питала, але це більше тому, що вона не хоче везти все в маршрутці, діти все можуть купити самі. Заробляють достатньо
квартиру ви даремно їм купили, хоч не на сина оформили?
Лепетун• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Да, когда своим детям дадите что- нибудь стоящее, а они будут относится к вам потребительски , тогда и поговорим. Я вообще не воспринимаю себя в роли просящего внимания. Приехала, навестила, попила чай.
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
І?
Ви не задумуючись принизили людей з села. І навіть не помітили. Тому що для вас це норма, ви привикли ставити себе вище за інших людей. Це у вас на підкорці вже записано. Отже подумайте, гарненько, що ви сказанули невістці чи про неї чи про її батьків.
ЖаннаНеАгузарова• 08 декабря 2024
Автор, ваша невістка дуже дивна дівчина. Надіюсь ваш син придивиться до неї і зробить певні висновки, поки в них ще не з’явилися діти.
Аннуитет• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
В нас нормальні відносини з нею. Правда, за 2 роки їхнього життя разом в мене немає навіть її телефону. Вона в месенджерах закрила його від мене, а я не прошу. Я не навязуюсь. Передаємо привіти та і все
Молодець дєвка.
Видно, щось роздивилася ще на початку.
Телефонів батьків першого колишнього чоловіка у мене не було і навіть думки їх отримати чи дати свій також.))
І вот уже коли стосунки у 35 почалися, я ще намагалася бути чемною і привітною, потім - забила. Чоловік може ходити, спілкуватися, але мене в ОТЕ втягувати не треба.
ЖаннаНеАгузарова• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Автор приклад привела , а не образила людей з села. Вона живе в місті , огорода і худоби в неї не має, невістку не обтяжує працювати і допомагати.
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Хммм. Мої діти мають власне житло. Донька гарну освіту і роботу. У сина в перспективі отримання освіти в штатах.
Як вважаєте, достатньо «стоящого» чи ні?
А, і з зятем у мене чудові стосунки. А от в нього з батьками не дуже. Не спілкуються взагалі років зі 5 чи 6. Навіть телефоном.
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Звісно. Тому «Надіюсь ваш син придивиться до неї і зробить певні висновки, поки в них ще не з’явилися діти.»
Ви найгірший прояв свекрухи.
А я кумедна• 08 декабря 2024
Я не свекруха, але невістка. Можливо, ви якось її образили? Я наприклад з повагою відношусь до свекрів, але теж бачимося дуже рідко. Коли разом і тісно починаємо спілкуватися починаємо сперечатися один з одним. Можливо при зустрічі ви задаєте питання, які не подобаються їй?
Лепетун• 08 декабря 2024
И вообще все советы дают из своего опыта. Я тут в эвакуации пожила в общаге с молодыми 24-27 летними, они все инфантильны до ужаса. Приниси, подай, уйди не мешай. То есть все воспринимается потребительски, хотят видеть мамочку в других: убери, приготовь, а я принцесса. И в вашей невестки зрелости нет, вот и недельные визиты под мамину юбку об этом говорят. Сын думает другим местом, но следует помнить что сейчас редкие браки долгоиграющие.
автор маминаБубочка • 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Це була відповідь на коментарі, наче я примушую їх приїжджати картоплю копати чи з-під свиней вигрібати. Тому і написала, що до нас не для помочі їхати запрошую. Про її батьків, то вони теж не сільські жителі.
Тому, ваш коментар мимо взагалі
Лепетун• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Так вы та самая маман дочки, что рассорила сына с родителями?
Не люблю натовп• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Саме сам і їздить протягом року. Але, мені здається, що так не дуже правильно
Сын ездит. Это самое главное. Глупости пишете
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
КАнешна. А ще заборонила їй до онуки приїздити, якій 6 років і сваха, яка живе в 15 хв від дітей, жодного разу не виявила бажання побачити. А головне, це ж я її змушувала казати синові, що жінок в тебе буде 100500 а мама одна, тому кидай усе і занось мені жопу. А як у сина виникли проблеми, то зачинити перед його носом двері зі словами, ті в нас дорослий хлопчик розберешся без батьків.
А так, Да, я саме така. І донька з зятем приїздять до нас надовго. Більше того, вони і до моіх батьків їздять))
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Тому, ваш коментар мимо взагалі
Ви б тоді не так написали.
Чесно, мені байдуже, це ж ваші діти і ваші стосунки.
Печальки.нет• 08 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
Они ездят туда, куда им удобнее. Почему ваш сын предпочитает тестей? Подумайте
Как минимум, потому что не хочет скандала с женой.
Лепетун• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Тема жилья дочка не раскрыта. Чувствую в ней самый циммес.