маминаБубочка• 08 декабря 2024

Хто вже має невісток, навчіть

Невістка не хоче приїздити в гості. Мене це ображає авжеж. На Різдво завжди він приїжджав до нас , була сімейна вечеря. Вчора питаю, чи приїдуть, ні, поїдуть до її батьків. Чому ображаюся. Бо до її батьків за осінь їздили двічі , жили там по тижню. До нас невістка приїздить в рік на 1 день, ще й так, що приїжджають в неділю о 16й десь, щоб в понеділок раніше встати і на роботу. Відносини з нею гарні, але оце небажання їхати, придумування різних причин мене засмучує. До речі, я вже й не запрошую протягом року їх. Син сам виявляє ініціативу і сам їздить.
Просто читаю тут багато тем, що свекрухи такі сякі, не хочуть онуків няньчити чи ще щось. Але ось така поведінка і віддаляє нас від неї.
Розумію, що ми їй не рідня, що треба забити, жити своїми проблемами і не звертати уваги. Але другий день думаю, здається, син скоро для галочки буде навідуватися і повністю дистанцюється

Як себе поводите, хто вже свекруха, навчіть не накручувати себе
Пожмаковна• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Саме сам і їздить протягом року. Але, мені здається, що так не дуже правильно
Тю син їздить і радуйтесь. Почнете задовбувати сина питаннями чому не їздить невістка, то син перестане їздити. Задумайтеся поки не пізно. Приїжджає син - створюйте свято і насолоджуйтеся зустріччю з ним.
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Тема жилья дочка не раскрыта. Чувствую в ней самый циммес.
Не зрозуміла? Квартира дончина. В зятя своя є. Збирають на житло для онуки.
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Дамочко, ви не про то думаєте. Почніть відноситись до невістки/ зятя як до власної дитини і буде вам щастя.
Лепетун• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Зачем? Я дай боже, может с ним когда нибудь познакомлюсь, у него свои мамы- папы, пока он делает мою дочь счастливой- пусть живёт .
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Ясно. Теплих відносин у вас навіть з донькою не має. Тоді чекайте щоб фото онуків хочаб через вайбер показали 🤣
Лепетун• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Пиз..ц, у вас выводы. Броня крепка и .. занимайтесь, дальше , а то второй ребенок счастье семейного не видать .
Мир Мир Мир!• 08 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
На кого оформлена квартира? Возможно обижается что она там неполновласная хозяйка . Приезжайте сами если квартира на вас , дайте понять, что в её интересах быть к вам ближе
Тобто переписати хату на невістку?
Непереможна• 08 декабря 2024
Я невістка. Багато чого пережито було за кілька років під одним дахом зі свекрухою і свекром, чого і згадувати не хочеться. Але зараз, коли років 5 живемо окремо своєю сім´єю і подорослішавши (на той час мені було 20-25) всі ми переосмислили наші помилки. Поговоріть з дітьми обов´язково, так як пишете тут, так і посадіть їх біля себе і запитайте чому так. Без докорів, нервів, а з чистою батьківською любов´ю до обох дітей. Пам´ятайте, що Вашому сину найважче в цій ситуації, бо він любить і свою дружину і Вас.
An_Na_100• 08 декабря 2024
Я невістка, яка нехоче їздити до свекрухи, але говорю її синові,- поїдь сам бо це твоя мама, яка тебе народила і виростила.
Чому нехочу, - коли приїду вона гострим словом, наче не до мене мусить вколоти,- тому і неїжджу.
Тому подумайте, може є причина, також те що син приїздить, - не така невістка погана, погана можливо непустила б і сина.
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
🤣 мабуть я в яблучко влучила, інакше ваша реакція була б іншою.
nabludatel• 08 декабря 2024
Ответ дляНепереможна
Така собі порада.
Я собі уявляю, щоб мене свекри ’посадили?’ біля себе і почали допитувати.
Я б сиділа недовго і це був би мій останній візит до свекрів.
Лепетун• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Какое яблучко? Маманя, продолжайте строить семейное счастье своих детей. Нос в чужие совать тебе права не давали. Или вам общаться больше не с кем? Пиноккио.
Шкварочка• 08 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
А почему к вам обязаны ездить? Куда хотят,туда и ездят
Охренеть. А почему к ее маме ездят, а к мужа маме оно не хочет и диктует в семье свои правила? Или как она хочет можно, а мнение остальных не в счет, также, как и элементарное уважение к родителям мужа.
Вимагаю спілкування• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Хммм. Мої діти мають власне житло. Донька гарну освіту і роботу. У сина в перспективі отримання освіти в штатах.
Як вважаєте, достатньо «стоящого» чи ні?
А, і з зятем у мене чудові стосунки. А от в нього з батьками не дуже. Не спілкуються взагалі років зі 5 чи 6. Навіть телефоном.
Та ви ,взагалі,ідеальна.
У всьому .
Вимагаю спілкування• 08 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Тобто переписати хату на невістку?
Ну аякже .🤣
Можливо тоді панянка «снизойдет»і почне спілкуватися зі свекрухою .
Ждун с Нибиру• 08 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Может им в удовольствие туда ездить,приятная атмосфера
Или мужа никто не спрашивает.
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Шо ж ще від вас можна почути)))
Вам зятя хочаб по скайпу показали? Чи тримають інкогніто, щоб маман не приїхала і свої порядки в їх житті не влаштувала 🤣
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Та ви ,взагалі,ідеальна.
У всьому .
Ага, я така. Не заздріть 🤣
Лепетун• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Шо ж ще від вас можна почути)))
Удалено администрацией...
Мішечок щастя• 08 декабря 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Да и сын тоже человек , он тоже хочет поваляться в выходной с женой в обнимку )
100 згодна. А ще враховуючи, що зараз переважна більшість не працює з 9 до 18, а набагато більше включаючи вихідні, не розумію цієх їзди.
Рятівник Малібу• 08 декабря 2024
там где сходятся характеры и темпераменты туда невестки и зятья ездят с удовольствием. Но увы таких историй не много.
У меня знакомая есть она со свекровью конфликтовала, она такая зажигалочка а свекровь молчунья, все что-то шуршала по дому. Клялась, что жену сына как дочку примет, женился сын, жену на дух не переносит. Она копия ее свекровь, молчунья шуршит по дому))
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Удалено администрацией...
Мадам, тикать будете тим, хто з вами свиней пас.
Ждун с Нибиру• 08 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
Со слов автора)
Справа в тому, що це часта картина. Але коли дівчина пише - я не їжджу до батьків чоловіка, бо не склались відносини, це зрозуміло. А коли кажуть - у нас своє життя, але тижні проводять у мами дівчини, то це лицемірство.
из желе я• 08 декабря 2024
Я хочу на все праздники ездить только к своим родителям. НО муж же ездит со мной к моим, это знак уважения. А значит я должна ездить к его родителям, это тоже знак уважения с моей стороны.
Каждый из нас хочет время со своими родителями проводить, потому что мы выросли в любящих семьях, любим и уважаем своих родителей. Но ездить отдельно и отдельно отмечать какие-то семейный праздники - это странно. Тем более у нас дети, как их делить?
Поэтому я терплю иногда его родителей, а он - моих)))
А вообще, автор, тут же большинство невестки. Реально какое-то адекватное мнение можно получить только от тех, кто сам свекровь уже, как и вы, и могут себя на ваше место поставить.
У меня тоже сыновья. Я бы хотела видеть на праздниках сыновей и внуков-внучек. Невесток не против, но не обязательно))) И если бы тестям было больше внимания, я бы обижалась.
Не смотря на то, что сейчас я невестка, и хочу чтоб мы только к моим родителям ездили, я умею ставить себя на места других людей и понимаю, что мой муж хочет увидеть родителей, что его родители хотят увидеть сына и внуков, что внуки должны видеть и общаться с бабушками-дедушками, ведь они их воспринимают не так, как я. Поэтому я просто настраиваюсь и стараюсь с позитивом провести вечер у родителей мужа.
Вимагаю спілкування• 08 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
+10000000
Джага-джага• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Пару тижнів тому він сказав, що привітають нас зі святами на Різдво, а не на НР, як було завжди. Сьогодні уточнила, так що, на Різдво вітаємося. Почав мямлити, щось жувати. Витягнула через силу про відвідини, він все відверто сказав, що до нас вона точно не поїде, а він щось придумає, типу, або сам або інший варіант. Зрозуміла, що за ці тижні обговорили і тепер він намагається знайти вихід . А я не хочу, щоб він обирав між нами. Я не збираюся конкурувати з невісткою. Образливо, що спочатку в планах була сімейна вечеря з нами, авжеж, може це в нього були плани.
Єдина родина із оточення до якої їздять це батьки із західної України
У них 2 сина, невістки знайомі між собою і сестра однієї невістки це краща подруга другої. То ж ці батьки на Різдво до війни приймали у себе: 2 сини з невістками та дітьми, і 2 пари батьків (обох невісток), та ще і сестру невістки з чоловіком
І прекрасно було!
А на новий рік часто цих батьків, то одної невістки, то другої запрошували і новий рік старше покоління разом гуляли іноді, а з дітьми саме на Різдво вся родина збиралася
Oksania_mama• 08 декабря 2024
Может вона вас стесняется? Может боится что-то не так сделать в доме?

Может у вас туалет на улице? ))))
Лепетун• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Всё? так ты тужилась...пардон, выдумывала. Нет потенциала.
Некомильфо• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Дурне питання. Чому їздять до батьків взагалі?
Ну возможно не такие уж и хорошие отношения у вас с невесткой, если она категорически не хочет к вам ехать. А так можете предложить сыну, чтобы он приезжал к вам сам , а невестка пусть ездит к её родителям.
Аль де Барановна• 08 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
25летним интересно с пенсионерами проводить выходные?
С какими пенсионерами?49 лет