Julia -e9ee• 10 декабря 2024

А с кацапни ржали.

Пенсии, лимит на переводы, куча разных тупых законов...народ втоптали под плинтус.
Аж не верится что эти люди стояли геройски на майдане, а сейчас жрут любое покрашенная против себя.
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляЗапятая-точка
То, что в вашем понятии ’переговоры’ приравниваются к капитуляции, это только ваши проблемы. Нужно было лучше учить историю и термины.
нажаль, це не моя проблема - це проблема України. Бо хуйло хоче, щоб ще ДО початку переговорів ми вийшли з херсонської і запорізької області. Це для вас новина ?
KriskaA• 11 декабря 2024
Удалено администрацией...
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляAgnosia
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляМаМарго
Ну якби всі військоврщобов´язані пішли воювати відразу в частини які хочуть то звичайно в тцк не було б потреби і вони б також пішли.
В країні ціла купа тисяч людей, які давали присягу на захист. І де вони? Як не бронь, то в тилу на вилові чи на Закарпатському фронті
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляKrasotka-d9fd
Я вже й сама не розумію за що війна йде.
Жалко хлопців
Тидиви.... За Україну іде війна, за Україну....
KriskaA• 11 декабря 2024
Колорадські су чки блюють від слова Україна :)) Це прекрасно ! Скоро вас буде розривати як чортів від ладана :))))
Agnosia• 11 декабря 2024
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляAgnosia
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ для123-08df
Скоро буде жіноча мобілізація
Хай би вже була... скільки бойових патріоток в темі, нехай доказують ділом, а не язиком. Хоча такі перші змиються за кордон
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
так доводимо ділом: працюємо, платимо податки, донатимо на ЗСУ.
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Мілочка - до своїх так звертайтесь, хоча хз що це за звертання таке в українській мові
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
koffetta• 11 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Ми - це хто? Ви зараз на Запорізькому напрямку ,чи може на Херсонському? Чи може там ваш чоловік, якій дома сидить бо ’діабет і йому харчуватися вдома нормально треба’? А ті, хто туди пішли воювати з більш важкими діагнозами, для них не скінчиться все дуже швидко?
Чи може там ваш син, якого ви вивозити зібрались?
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
annu-b519• 11 декабря 2024
Ответ дляAgnosia
Удалено администрацией...
Т.е. ответа по сути не будет? Ну прям очень ожидаемо))))

И да, хватит воевать чужими жизнями, мужчины имеют право на жизнь не менее чем вы и распоряжаться их жизнями никто не имеет права, поймите вы это наконец.
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляkoffetta
Все зрозуміло з цим персонажем
annu-b519• 11 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Скорее всего уже давно там, обычно такие как раз вещают оттуда, бояться окончания войны и отмены пособия.
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
annu-b519• 11 декабря 2024
Ответ дляkoffetta
Как же ожидаемо)))
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Teonaa• 11 декабря 2024
Жруть так, що аж за вухами хлопає! Просто зневіра вже в усьому.
Я навіть не розумію звідки беруться оці «до кордонів! Ніяких заморозок»
Боже, так стало плювать, аж незручно. Кордони, хуйлони…дайте пожить нормально десь би подалі