Пенсии, лимит на переводы, куча разных тупых законов...народ втоптали под плинтус.
Аж не верится что эти люди стояли геройски на майдане, а сейчас жрут любое покрашенная против себя.
Ответ дляЗапятая-точка
То, что в вашем понятии ’переговоры’ приравниваются к капитуляции, это только ваши проблемы. Нужно было лучше учить историю и термины.
нажаль, це не моя проблема - це проблема України. Бо хуйло хоче, щоб ще ДО початку переговорів ми вийшли з херсонської і запорізької області. Це для вас новина ?
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляМаМарго
Ну якби всі військоврщобов´язані пішли воювати відразу в частини які хочуть то звичайно в тцк не було б потреби і вони б також пішли.
В країні ціла купа тисяч людей, які давали присягу на захист. І де вони? Як не бронь, то в тилу на вилові чи на Закарпатському фронті
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ для123-08df
Скоро буде жіноча мобілізація
Хай би вже була... скільки бойових патріоток в темі, нехай доказують ділом, а не язиком. Хоча такі перші змиються за кордон
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
так доводимо ділом: працюємо, платимо податки, донатимо на ЗСУ.
Мілочка - до своїх так звертайтесь, хоча хз що це за звертання таке в українській мові
Ответ дляKriskaA
Ми - це хто? Ви зараз на Запорізькому напрямку ,чи може на Херсонському? Чи може там ваш чоловік, якій дома сидить бо ’діабет і йому харчуватися вдома нормально треба’? А ті, хто туди пішли воювати з більш важкими діагнозами, для них не скінчиться все дуже швидко?
Чи може там ваш син, якого ви вивозити зібрались?
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляkoffetta
Все зрозуміло з цим персонажем
Ответ дляkoffetta
Как же ожидаемо)))