СМСница• 25 декабря 2024
Полностью белая ЗП много лет
А в итоге:
1. Платные роды
2. Абсолютно все платные походы к педиатру + анализы+ лекарства
3. Садик далеко от дома ( возле дома нет мест либо взятка) и из за ковида
толком не ходили, потом война и садик закрылся.
4. Школа семейное обучение ( сама оплачиваю учителей)
Увидела уже сумму после повышения военного сбора до 5% и понимаю, что эти деньги нам с ребенком не лишние вот вообще.
1. Платные роды
Тра Ля Ля• 25 декабря 2024
Ответ дляБезникаЯ
Ну так подпишите декларацию с семейным врачом, как все, и ходите по записи бесплатно. В чем вопрос?
Лікар вам скаже, що місць немає, він набрав потрібну кількість пацієнтів.
До війни мешканцям Києва пропонували укладати декларації в області, наприклад, коли вони скаржилися у КМДА. Бо ніхто не може змусити лікаря брати пацієнта, якщо він набрав потрібну кількість. І вільних терапевтів просто не було, тому як альтернатива пропонувалася область) особливо це ’актуально’ було людям без власного авто і з малими дітьми.
В кого тако було• 25 декабря 2024
Ответ дляСМСница
Не у всех есть блат
Очевидно, не у всіх і є клепки в голові. Сидіть далі на своїй ставці, більше вам не світить
Я такая наивная• 25 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
Самое интересное из моих наблюдений что в частных клиниках те же врачи что и в госсударственных. Да у вас должен быть своей семейный врач с декларацией. Да вам сделают бесплатно минимальный перчень анализов узи и мрт если это будет нужно наложат гипс и сделают капельницу или укол. Да и операцию если нужно сделают бесплатно. За это вы и платите часть налога. Хотите удобства и быстро оформляйте частную страховку и будет вам счастье. Везде в мире все одинаково. В Украине уровень бесплатной медицины достаточнно высок мне есть с чем сравнить. И вы не из Киева или приезжая это 100 проц
Ой,не знаю где там в Украине высокий уровень бесплатной медицины. Я в Польше рожала, все бесплатно, налоги платили, врачи и анализы какие хочешь, на дом ходила медсестра. В Англии детям до 5 лет лекарства бесплатно любые,взрослым 9 фунтов любое лекарство, такие как ОК и эктирокс бесплатно всем, людям после 60 лет все лекарства бесплатно. Где в Украине такое? Антибиотики бесплатно и вакцины тоже.
Мюллерная• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
у меня совсем другие истории про Польшу. Вы работаете есть медстраховка? Кто заключет медстраховку с пенсионерами за чей счет знаете?Вы рожали в Украине есть с чем сравнить? Вакцини в Украине бесплатно. Вы хоть раз были за последние годы в обычной больнице в Киеве у меня сомнения
Ответ дляТра Ля Ля
При цьому люди навіть підписували декларації з лікарями приватних клінік Києва.
Мюллерная• 25 декабря 2024
Ответ дляТра Ля Ля
тут ще інше питання. Навіщо мені пацієнт який буде ставитись до лікаря в безкоштовній лікарні так як це робить автор. Я краще скажу що в мене не має місць. Неадекватів ніхто брати не хоче
Я такая наивная• 25 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
Вакцины бесплатные какие,индийские? В Украине не рожала,но в роддоме приходилось лежать и наблюдаться 1 триместр тоже,отношение успела сравнить. Украина это не только Киев,вы не знали? Бесплатная медицина в Украине всегда была и есть страх и ужас, платная ещё куда ни шло.
СМСница
• 25 декабря 2024
Ответ дляВ кого тако було
В мене паралельно ще є сімейний бізнес, так що навіть і не мрійте)
СМСница
• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Так в Киеве как раз страх и ужас в том же роддоме.
Тра Ля Ля• 25 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
Не смешите про Киев
Никакого хамского отношения без денег нет.
Поликлиника бесплатная детская и взрослая,по направлениям услуги бесплатные.школы бесплатные. Наша школа с английским уклоном с хорошим рейтингом бесплатная. Рожала я бесплатно.
Если вам некуда девать деньги,то конечно у вас все платное
Ми з вами з різних Києвів? До війни:
’Безкоштовна’ державна гімназія - 500 грн на місяць плюс фонд класу, плюс подарунки вчителям.
Поліклініка: щоразу педіатру даєш 100-200 грн, бо інакше будеш чекати запису мінімум 5 днів, а лікарняний треба у день хвороби. Ставлення гарне, дала свій номер телефону. Без грошей інакше, у цього ж лікаря.
’Безкоштовні’ медпрепарати, життєво важливі, які гарантуються державою безоплатно. Щоб отримати рецепт на їх видачу - даєш лікарю 200 грн. Якщо не хочеш давати - тобі пропонують взяти зустріч до лікаря на 1 число місяця. Вірогідність цього майже нульова. Бо ’віконечок’ мало, а пацієнтів багато. Якщо лікар працює у другу зміну цього дня - взагалі без варіантів, бо пільгові ліки в аптеці закінчуються о 10 ранку. Всі, хто не встиг - залишилися з ’гарантованим’ державою рецептом і без ліків. У черзі за ліками чула, що деякі лікарі видавали рецепти без грошей до 1 числа. Але таких були одиниці. Більшість були як мій лікар - лише за мзду. І ви не можете цього змінити, бо отримати такий рецепт модна лише в поліклініці за місцем реєстрації хворого у часто єдиного вузького спеціаліста. Дехто платив ще в аптеці, щоб отримати цей самий безкоштовний і ’гарантований’ державою препарат. Бо фінансування вистачало не на всіх. В аптеці я не платила, я скаржилася в КМДА, скаржилася керівництву фармації. У результаті препаратів вистачало не завжди, на відміну від тих, хто платив у аптеці.
Госпіталізація. Інститут нейрохірургії - 5 тис з Київською пропискою. Сума була озвучена до госпіталізації. Всі обстеження робилися лише платно. Безкоштовно було зроблено один раз - районний лікар на розшифровці написав протилежний висновок. В результаті хвора людина на папері виявилася здоровою. Що призвело до трагічних наслідків. З тих пір - обстеження за гроші, але там, де вміють ставити діагноз - ... У ’безкоштовній’ державній клініці :) Чому не безкоштовно? Тому що ’не положено’ робити не пацієнтам закладу, треба бути туди госпіталізованим. Звичайно ж, за гроші) це інститут серця.
Про ’безкоштовну’ медицину в Києві можуть писати лише здорові люди, які тією медициною не користуються взагалі. Освіта так само...
Ответ дляЯ такая наивная
В Англії не кожна жінка під час вагітності зустрічається з лікарем, а тільки з акушером. Тамтешня страхова медицина взагалі не налаштована на збереження вагітностей.
Мюллерная• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
всі вакцини робляться в одному місці. Мова йде про Київ і Київську область ви взагалі не в темі зате 5 копійок вже вставили. Яке відношення до вас я вас запитала за поліс страховий, ви не відповіли. Вибачте, але ми на різних левелах. Далі пояснення, про що ця тема, за гроші для вас, якщо ви не в змозі зрозуміти та проаналізувати текст
Я такая наивная• 25 декабря 2024
Ответ дляСМСница
Барышня доказывает что там шикарно. Я в Киеве как-то в Александровской операцию делала,заплатила 20 тыс в карман,потом ещё каждой медсестре совать нужно было каждый день по карманам,еду есть невозможно было,хорошо что не долго там была.
Я такая наивная• 25 декабря 2024
Ответ дляsim_sims
Интересно,от чего тут тогда столько детей у британцев,минимум по 3,у всяких арабов вообще по 5.
Я такая наивная• 25 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
Так,в Києві і області шикарна безкоштовна медицина,хто згоден ставте лайки,я хоч поржу
я робила операцію у Києві на яєчниках,мій брат на нирках,я знаю все про ваш Київ
Я такая наивная• 25 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
Бельгійські вакцини роблять у Індії? Це дуже цікаво,продовжуйте. Бачу,що ми дійсно з Вами не на одному рівні.
Ответ дляЯ такая наивная
І при цьому у них діти відвідують школи і садочки з температурою і нежитєм.
У літніх знайомих англійців немає тиску, в домашній аптечці лише вітаміни), а не як в українців забиті ліками шафки).
Мюллерная• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
я щось не памятаю щоб я щось писала про виробництво в Індії. Ще раз занадто низький левел. Далі за гроші
СМСница
• 25 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
А як ставиться автор?Чи це теж загроші
Я такая наивная• 25 декабря 2024
Ответ дляsim_sims
От дійсно, чому у арабів по 5)) у них по більше))
А мали в Англії помирати
Я такая наивная• 25 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
Так я ж і кажу,ми з вами на різних рівнях і різних по розвитку країнах
Мюллерная• 25 декабря 2024
Ответ дляСМСница
А як ставиться автор?Чи це теж загроші
Ви ще не відповіли за податки. Цікаво скільки ви отримуєте з цієї теми і чи це оподатковано🤣
СМСница
• 25 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
В мене закрадається підозра що з цієї теми вже отримуєте щось Ви і постійно про гроші питаєте
Мюллерная• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Погано тролите авторе це ж ваш нік ще один, вірно?
Мюллерная• 25 декабря 2024
Ответ дляСМСница
Таки це ваші пару ніків. Про що ваша тема нагадайте 🤣
Я такая наивная• 25 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
Живіть собі із спокійним відчуттям шо в Україні за ваші податки все чудово,а я не хочу, я краще платитиму іншій. Ні,я не автор.