Я_и_моя_собака• 25 декабря 2024
По слідам теми аутизм а і сліпих батьків. Ви думаєте, що наявність діагнозу щось
Щось змінює?
В нас в країні?
Підтримки фінансової 0! Все лягає на плечі батьків, за часту чоловіки йдуть з родини і дитину виховує і тягне лише мама.
Ну ж діагноз в дитини, далі що?
Якщо ще помічник вчителя потрібен, то є шанс знайти, а якщо асистент дитини, то - ні. Ну або мама сама стає асистентом, але кому тоді працювати?
Все лише на бумазі. Школа не зацікавлена в тому, щоб таких дітей навчати і допомагати.
Я пройшла всі круги аду в Україні, в решті вирішена було виїхати до Польщі. Моя дитина без проблем має все, що їй потрібно для того щоб вчитися і бути такою ж важливою частиною суспільства.
Тому я розумію батьків, які не ставлять діагноз, бо по суті це нічого не змінює.
В нас в країні?
Ну ж діагноз в дитини, далі що?
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
’Не ставити діагноз’ та ігнорувати стан дитини це різне
Не має різниці.
Ну був би він. Далі що?
Якщо в родини не має коштів на інклюзію, то нічого для дитини не зміниться
Ну був би він. Далі що?
Мотористка• 25 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
+100
Игнорировать болезнь ребёнка это не ребёнку ни на пользу ни окружающим
Качка в тапцях• 25 декабря 2024
Звісно змінює ! Ну ви смішна .
Є чудовий приклад з родини . Дитина замість хворої стала генієм . І тут однозначно заслуга лікарів , психологів , батьків та спеціалізованих навчальних закладів .
Наразі хлопчику 13 років , він навчається в звичайній школі і без тютора ! Я в захваті від нього , чесно .
Веселуха Муха• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не має різниці.
Ну був би він. Далі що?
Так як мінімум вивчати інформацію можна та прикладати максимум своїх зусиль, пробувати всі доступні варіанти, а не ’переросте якось’
Весёлая морковка• 25 декабря 2024
Скоріше важливим є прийняття батьками факту того, що з дитиною не все в порядку.
Коли відкриваються очі, людина може шукати інформацію і можливі шляхи вирішення проблеми.
В мого молодшого сина діагнозу немає, але зайняття з логопедом, а потім з логопедом-дефектологом були років 8, і це було важливо.
Але так, все за свій рахунок.
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Звісно змінює ! Ну ви смішна .
Я смішна?
В нас інклюзія лише на паперах
Попадалочка• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не має різниці.
Ну був би він. Далі що?
Задача родителей здесь не дать образование, а социализировать ребёнка, научить себя обслуживать, хоть как-то влиться в общество. Чем раньше это начать, тем больший шанс у ребенка на качественную жизнь,
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Яких саме зусиль? Якщо мама не є спеціалістом і не має фінансової підтримки на реабілітацію і терапію
Качка в тапцях• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я смішна?
В нас інклюзія лише на паперах
Тут або ви брешете або я.
У мене такий досвід , можливо у вас інший .
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Але так, все за свій рахунок.
В мене на те, щоб витягнути дитині мову, за 4 роки пішло близько 20 тис уе
Логопеди, масажі, дефектологи, нейропсизологи все це не маленькі гроші
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не має різниці.
Ну був би він. Далі що?
Какой диагноз? И чем вам в Польше помогли?
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Если есть инвалидность много бесплатных занятий . Поэтому да, ’змінюється’ остальное от родителей зависит. Некоторые не могут поднять жопу и поехать на те занятия -’далеко’ проще сидеть на жопе ровно и всех винить. НО это я пишу про Киев
Попадалочка• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я смішна?
В нас інклюзія лише на паперах
Это обычный инфантилизм и попытка снять с себя ответственность - государство моему ребёнку не помогает, значит и я ничего делать не буду
Освічую темряву• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я смішна?
В нас інклюзія лише на паперах
Працюю в приватному садочку
Приведе на адаптацію і тікає
Мовчить , що в дитини вади
А вона душить інших дітей, мичить реве по звірячому, головою в стіну різко або іншим дітям ногами в живіт і оре оре оре
Просимо відразу забрати і починається.
ллється бруд на садок і вихователів
Це страшно
І таких дітей повно
Приведе на адаптацію і тікає
Мовчить , що в дитини вади
Просимо відразу забрати і починається.
ллється бруд на садок і вихователів
Це страшно
І таких дітей повно
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
От специалистов зависит только 30% в лучшем случае. Всё остальное - результат работы родителей
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Що ви маєте під фразою - якісне життя?
Що дитина собі дупу підітре сама?
Щоб соціалізувати дитину, їй потрібна підтримка школи. В Україні це отримати в повній мірі дуже складно
Що дитина собі дупу підітре сама?
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Тут або ви брешете або я.
У вас він власний?
Істеріомама• 25 декабря 2024
Вы к сожалению правы , только здесь читаю про бесплатную медицину и все вокруг бесплатное , только здесь никто так и не написал где этот рай находится , все ложиться на плечи родителей как не крути
дожену і ощасливлю• 25 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Тут або ви брешете або я.
Я працювала помічником вихователя. І можу точно сказати, що в нас інклюзія лиш на папері.
Простоваля• 25 декабря 2024
Це новий спосіб популяризації сайту? Клепати теми ’по слідам’ відкритої, активної теми в топі?
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Я це знаю
Моїй дитині потрібен був помічник вчителя. Дитина на нього чекала майже рік. В результаті прийшла жіночка, яка я мирила мою дитину й казала, що вона лінива
Істеріомама• 25 декабря 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Працюю в приватному садочку
Приведе на адаптацію і тікає
Мовчить , що в дитини вади
Просимо відразу забрати і починається.
ллється бруд на садок і вихователів
Це страшно
І таких дітей повно
Приведе на адаптацію і тікає
Мовчить , що в дитини вади
Просимо відразу забрати і починається.
ллється бруд на садок і вихователів
Це страшно
І таких дітей повно
Согласна у меня мама ушла с сада из-за таких неадекватных родителей, работа в ад превратилась.
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
З документа дитини
К чему эта анкета?
Я у вас спросила чем именно вашему ребёнку помогла Польша?
Мотористка• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Т е лучше просто ничего не делать и не думать о плохом?
Девальвация• 25 декабря 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Якщо батьки закривають на це очі як у автора тієї теми - то інакше і бути не може.
Якщо батьки усвідомлюють що у дитини є проблеми і намагаються допомогти - це зовсім інша ситуація.
В мене є знайомі з проблемною дітиною, вони докладають дуже багато зусиль протягом всього зростання.
Зараз дитина в другому класі, пішла в школу з 8 років - але я на свої очі бачу результат.
Оцей результат досягнений зусиллями батьків.
Сам по собі такий діагноз не зникне і не покращиться.
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
К чему эта анкета?
Яка анкета?
Ви запитали про діагноз дитини, я вам відповіла
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я це знаю
В Польше сколько ППП проходили? Сколько учителя ждали?
Стрекоза любви• 25 декабря 2024
Автор, Україна, на жаль, бідна країна. Батькам нормотипових дітей, які мають особливості з мовленням, рухом теж доводиться проводити реабілітацію за свій рахунок.
Ну а якщо по факту, то інклюзивна освіта в Україні була впроваджена у 2016 році.
В Польщі - з 90-х років, в Німеччині - з 70-х.
Тобто, ці країни на 25-40 років раніше почали робити те, що намагаємося ми зараз впровадити.