Пэрисхилтонша• 26 января 2025

Заказ в интернет- магазине, кто прав?

Заказала кроссовки в интернет- магазине, попутно заказала носки, цена была смешная, чуть больше 100 грн.,но я подумала мало ли, может акция.Написал менеджер, что заказ оформлен, отправка на следующий день . На следующий день пишет менеджер, что ошибка на сайте, носки по такой цене отправить не могут. Я принципиально настаиваю , так как заказ мною сделан и подтвержден, по закону потребителей я имею право приобрести товар за указанную цену. Магазин отвечает нет, не отправим и все, не устраивает- обращайтесь в суд. Обидно)
Copy-Paste• 26 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Я написала про человеческий фактор.
Человєчєский фактор досить чітко врегульовано законодавчо. Товар має бути проданий за ціною, вказаною на ціннику.
Але давайте змоделюємо ситуацію: людина записалася до лікаря, взяла відпустку за свій рахунок, витратила час і кошти на дорогу. А дату запису персонал переплутав і в цей день її не прийме лікар. Людський фактор, що ж... Підете додому?
Байрактара• 26 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Я написала про кассира ?
А хто?
БоВжеВільна• 26 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Давайте не отходить от конкретного случая.
БоВжеВільна• 26 января 2025
Ответ дляБайрактара
А хто?
Тот же администратор.
Copy-Paste• 26 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Чому? Аналогічна ситуація, просто переплутали. Вже не людський фактор?
Байрактара• 26 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Якщо це платна клініка, то скоріш за все щось вирішать.
БоВжеВільна• 26 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Не фантазируйте. Всё решаемо.
МояХатаЗкраю• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Нет, отправили кроссовки. А почему Вы как менеджер так бы поступили? Я бы отправила по указанной цене, так как вина моя, и я дорожу репутацией.
А вони ні. Жлоби.
Байрактара• 26 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Тот же администратор.
Так ви ж сама написали, що адміністратор нічого не заплатить. Я декілька разів у форі наполягала, щоб порахували по ціннику, то приходила адміністратор і приносила гроші у касу, ще й скандалити намагалася
Copy-Paste• 26 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Не фантазируйте. Всё решаемо.
Але тут вирішувати будуть на користь клієнта? А з неправильним цінником на користь магазину?
Л! Логіка!
МояХатаЗкраю• 26 января 2025
Ответ дляШвидкоруч
Зрівняли дещо з пальцем.
Нехай вам по життю зустрічаються лише такі фахівці , як ви
Ой, а що ж ви так перевзулись швидко?
БоВжеВільна• 26 января 2025
Ответ дляБайрактара
Я написала, если начнут быковать, вместо извинения.
БоВжеВільна• 26 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Л! Логіка!
У Вас некорректное сравнение.
МояХатаЗкраю• 26 января 2025
Ответ дляБайрактара
Якщо це приватний магазин, то теж мають щось вирішити
Copy-Paste• 26 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ой, а що ж ви так перевзулись швидко?
Як і всі в темі, що сині морди ставлять і доводять, що магазин має не по закону працювати, а по людському фактору .
При цьому в аналогічній ситуації, наприклад, в лікарні, як я навела вище, вже персонал не шкода, людський фактор не такий вже людський і додому йти ніхто не планує. Вже треба ’щось порішать’.
Такі собі подвійні стандарти.
Сонечко• 26 января 2025
Скиньте переписку и отправьте обращение в Держпродспоживслужбу. По закону они обязаны продать по цене ,которая была в заказе. Можно предварительно им написать,что готовы отправить жалобу на них. Если не дураки, то им дешевле будет вам носки по 100 грн отдать.
ДелайКак_Я• 26 января 2025
Ответ дляШвидкоруч
Вони і кросівки не відправлять, напишуть що ця пара бракована , а замінити нема чим.
Якби я була менеджером, то саме так вам і відповіла б. І повернула б гроші.
Вы бы в скором времени разорились.))
Подтяжка• 26 января 2025
Ответ дляШвидкоруч
Все вірно, з-за таких як ви, у нас в усіх аспектах життя повне . Ви в першу чергу не поважаєте себе, про всіх інших і говорити не треба.
МояХатаЗкраю• 26 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Такі собі подвійні стандарти.
100%
Я вже 5 років працюю повністю в білу. На хорошу зп, податків відповідно теж сплачується не мало.
Тому «людський фактор» і «порішати» викреслила зі свого життя.
Є закон, тож, будь ласка.

В інституті раку треба було невелике хірургічне втручання. Озвучили ціну. Кажу «де каса, щоб платити?». Дивляться як на ідіотку.
Бо це ж на руки треба було. Зробила цю операцію в приватній клініці, за меншу суму, ніж озвучили в інституті раку, тільки оплатила офіційно й максимально комфортні умови (добробут). Бо я не даю хабарі… це теж позиція… й коштує нервів
Сонечко• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Девочки представьте, вы идёте в магазин, берете товар по ценнику, вас все устраивает. На кассе отказываются продать . Ваши действия? Разворачиваетесь и идёте домой?
У меня так было при заказе в антошке.
Пришла забирать заказ, оказалось на сайте ошибка. Просто сказала, что по закону они должны продать по той цене, по которой оформлен заказ. Они куда-то звонили, звали руководство, в итоге отдали заказ по цене оформления.
Вообще не факт• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
В магазине я настаиваю, чтобы мне пробили по ценнику, и в пробивают. Потому что по закону я права
мегамоСГ• 26 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
А людина зі шкарпетками доклала стільки ж зусиль і витрат як людина яка записалася до лікаря?

Якщо б людина завчасно спланувала поїздку (це як завчасний запис до лікаря) до магазину десь в іншому місці, а не по дорозі додому...

Якщо людина взяла відпустку за свій рахунок (як та людина яка записалася до лікаря) щоб з´їздити саме в цей магазин...

Якщо б витратила час і гроші (як та людина яка записалася до лікаря) щоб доїхати до того магазину...

І вона ціленаправлено їхала саме за тими шкарпетками (як та людина яка записалася до лікаря) бо лише там вони є і саме такі як їй потрібно.

То я б принаймні зрозуміла її розпач від ситуації 🤔

Але вдома на дивані за чашкою кави зробити кілька рухів в Інтернеті. Причому першочергово купувалося взуття. А шкарпетки лише впали в око бо дешеві.
Вічний двигун• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Ничего себе, так у них и кроссовки недешевые, а я то еще думаю, разве 100грн это дешево за носки...
Прочла что носков было несколько в наборе - тогда за 100 нормально было бы конечно)
фан L.O.S.T.• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
І заплатили б з власної кишені різницю?
Вообще не факт• 26 января 2025
Ответ длямегамоСГ
Так в магазині таке часто буває.
На касі з´ясовується що інша ціна.
Касир каже ’мабуть не встигли цінники змінити’.
І людина або купує по реальній ціні, або відмовляється.

Можна звісно скаржитися і піднімати кіпіш на весь магазин.
Але магазин не повинен продавати собі у збиток.
Не приємно, але не смертельно.
Магазин якраз ПОВИНЕН продати по ціні на ціннику, такий закон. І коли прямо в очі кажеш, що згідно закону маєш право купити по ціні ан ціннику, навіть якщо він помилковий, то кривляться, але пробивають.
Подтяжка• 26 января 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ви далекі від продаж в магазині. Це не розкладка біля метро, де вам за 100, а іншим за 300. Менеджер не встановлює ціну. А формує вам накладну по даних бухгалтерії. І це не його вина, що ціна 100. Так зрозуміло.
От чия вина, той має і доплатити.
Copy-Paste• 26 января 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
І заплатили б з власної кишені різницю?
А хто ж?
Якщо в офісі працівник помилився і це спричинило збитки, кого притягнуть до відповідальності (догана, штраф)? Клієнта?
Бабульція• 26 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
100%
Є закон, тож, будь ласка.

’’Я вже 5 років працюю повністю в білу.
Тому «людський фактор» і «порішати» викреслила зі свого життя.’’

А раньше как жили?
Какая стала причина того, что вы ’переобулись’ и теперь ставите себя в пример?
TaFo• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Кто фейспалмов налепил, объясните, в чем я не права?я же не сама цены устанавливала в этом магазине
а быковала сама
Copy-Paste• 26 января 2025
Ответ дляTaFo
а быковала сама
А де Автор бикувала?