Некомильфо• 29 января в 12:49

Як навчитися пекти довбані кексики

Рецепт яйця сметана мука какао. На 180гр вже 40хв а вони всередині вогкі. Можна їх якось допекти чи діла не буде? Тільки продукти спортила.
Ну ніяк не виходить. Або не піднімається або всередині вогкі. Рецепти різні пробувала. Ну хоч плач.
автор Некомильфо • 29 января в 13:13
Ответ дляЦветочница
сырники только из магазинного творога получаются идеальными, и добавление сахара там особо ни на что не влияет
Я можу зробити їх тільки з творога звісно магазинного, нежирного або максимум 5%, на 200г додаю дві столові ложки борошна, дрібку солі одне мале яйце. Все. Інакше не виходить.
Блакитне небо• 29 января в 13:14
Ответ дляАсталависта бэйби
Може сметана високої жирності?
Висока жирність сметани не є недоліком, дуже часто в кекси ще й масло чи олія входить
автор Некомильфо • 29 января в 13:14
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А в чем вы их выпекаете? Я купила на Алике картонные формы, они довольно плотные, и вот в них такая беда как вы описали, не поднялись, и внутри мокрые, как желишки.
Частина у великій формі для кексів де маленькі заглиблення. І тісто що залишилося в силіконових маленьких
Тро Нью-Йорку• 29 января в 13:16
Ответ дляНекомильфо
Давно. Але електро звісно не газ. Там якось взагалі проблем не було.
Довго вчилася в ній пекти бісквіт. Навчилася. Пиріг з яблуками на сметані печу все ок. Гарний пропускний смачний. А от кекси щось ні. Я сама виставляю ручкою температуру, не показує яка. На середньому рівні все печу. Пробувала замість розпушувача соду, пробувала і те і те разом. Пробувала рецепти з маслом, олією, на молоці і тп. Ну не виходить. І все. Як не піднімається то хоч пропичеться але смак не кексу а забитого тіста.
А магазині не продається шоколадні без начинок на вагу. Я не бачу таких.
Для кексов надо как бы сказать больше жара.. чем на бисквит они по-разному пекутся. Для хлеба, например, еще больше. Да новая духовка это ещё то испытание.. Термометр все же в любом случае советую приобрести, вещь полезная и не очень дорого.
По описанию мне похоже что именно духовка не пропекает, по идее она должна была все равно пропечь любое а тут как клеклое. То есть или температуры не хватает или разрыхлителя и соответственно тесто плотное не поднимается и тепло не проходит во внутрь кекса не допекает...
А типа столичного кекса пробовали печь, такой выходит?
Колдунья-вещунья• 29 января в 13:17
500гр муки
250гр масла (маргарина)
300гр цукру
5яєць
1стакан сметани
печу по цьому рецепту з радянських часів (зараз затюкають)
Мені смачніші з маргарином

Додаю будь які сухофрукти або какао
Завжди гарно пропікаються і смачні
автор Некомильфо • 29 января в 13:17
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ні не пробувала
Чарівна патика• 29 января в 13:18
Вот еще нашла рецепт в сохраненных
Девочки! Делюсь самым класным рецептом кексов
2 ст муки
2 яйца
0.5 ч ложки соды
0.5 пачки маргарина или масла
1 ст сахара
3 детских сырка = любого творога приб веса
Щепотка соли
Соединение
Маргарин растереть с сахаром
Яйца и все остальное
Формочки смазать
Выкладывать тесто до краев как ’пасочку’
На верх в серединку можно положить изюменку или смородину
Я выпекаю при темп 200 гр
Ставлю в разогретую духовку
Приятного аппетита!
Невгамовна• 29 января в 13:19
Ответ дляЧарівна патика
Скопируйте рецепт, не открывается
Невгамовна• 29 января в 13:19
Миловидна леді• 29 января в 13:23
Автор,а навіщо ви саме на сметані їх намагаєтесь зробити? Я одного разу спробувала-це ж якась жесть,вони гливкі виходять( Хоча печу я багато і часто,і дружу з тістом пречудово,та й духовка в мене електро,але ідеальна).
А ще терпіти не можу силіконові форми-в них завжди тісто якесь як наче непропечене виходить,надто вологе. Найкращі кекси виходять в індивідуальних металевих формах (в будь-якій Аврорі продаються,я саме там і брала),і в ті форми покласти вже паперові формочки,і тоді вже наливати тісто. 180 градусів,верх-низ без конвекції на 40-45 хвилин.

Якщо ви не проти випробувати новий рецепт,я зараз знайду,який завжди у всіх виходить з першого разу (бюджетний,правда,але і по смаку,і по консистенції він ідеальний)
KROX@• 29 января в 13:24
Ответ дляНекомильфо
Нє на смак вони не допечені, є вогкі але смак в них не сирого тіста
Тогда фондан попробуйте, там нужна жидкая серединка.
Тро Нью-Йорку• 29 января в 13:24
Ответ дляНекомильфо
Ні не пробувала
Попробуйте рецепт без сметаны. Там где в рецепте масло, сахар и яйца, без молока и пр. И без какао. Для того чтобы понять получается вообще тесто на кексы увас испечь или нет.

Мы тоже поменяли плиту и я играюсь хотя имею большой опыт в выпечке. Совсем все по-другому. Иногда пока приспособишься к режиму к заданной температуре кучу продуктов изведешь..
Поэтому вам надо делать не по тяжёлым рецептам ( в плане теста, не техники) чтобы приноровиться.
А тесто для кексов на кефире, молоке, сметане это тяжёлое, влажное тесто.
Всюди влазю• 29 января в 13:25
1 п маргарина
3 яйца
1 ст сахара
1 ч.л. соды погаш уксусом
300 граммов сметаны
3 стакана муки

консистенция густая, как на оладьи

этому рецепту 30 лет, пеку с подросткового возраста
на низ можно вишню и грецкий орешек
Колдунья-вещунья• 29 января в 13:27
Кекс по ГОСТ:
Пшеничная мука 250
Сливочное масло 170
Сахар 170
Изюм 170
Яйца (первой категории) 3
Ванильный сахар 1
Разрыхлитель 0.5
Соль (щепотка) по вкусу
Бабка-байкерша• 29 января в 13:28
Я для кексів беру рецепти без сметани

Асталависта бэйби• 29 января в 13:28
Ответ дляБлакитне небо
Та я не кажу, що недолік, але жири додають гливкості тісту, хоча без них не зустрічала рецептів кексів
Миловидна леді• 29 января в 13:29
Бабка-байкерша• 29 января в 13:30
Миловидна леді• 29 января в 13:30
Ответ дляАсталависта бэйби
Дивлячись,які жири.Олія,наприклад,навпаки дає пухкість та розсипчатість.На вершковому маслі кекси завжди забитіші виходять.
Асталависта бэйби• 29 января в 13:32
Ответ дляМиловидна леді
Ну так, але сметана , то той же жир, що і в маслі)
автор Некомильфо • 29 января в 13:32
Ответ дляБабка-байкерша
https://youtu.be/xyAiOkXZLEY?si=u2DW6OGqof3Kok94
Опис є терпіти не можу оце чекати слухати. Мені треба зайшла прочитала і все.
Плету интриги• 29 января в 13:32
Я кухонний рукожоп, але за цим рецептом виходять гарні кекси. Роблю без ізюму.
Миловидна леді• 29 января в 13:33
Ответ дляНекомильфо
Ні не пробувала
Автор,спробуйте саме той рецепт,що я вам вище скинула. Я його давала усім подругам та сусідкам,які хотіли навчитися пекти-він вийшов абсолютно в усіх) Коли я хочу чисто шоколадний,то не ділю тісто і кидаю просто в усю масу какао. Крохмаль не добавляю-забуваю про нього))) І на воді,як на мене,краще-пухкіше та повітряніше,ніж на молоці.

Ингредиенты:
3 яйца
Щепотка соли
200 г. сахара
120 мл. воды
125 мл. растительного масла
250 муки
0,5 пакетика разрыхлителя
1 ст. л. крахмала
3 ст. л. какао
3 ст. л. воды
ТихоЯ• 29 января в 13:34
Ответ дляНекомильфо
Та я робила і на маслі і на олії, все одно або не піднімається або гливке.
Это рецепт был написан на разрыхлителе цикория. Его там 18 грамм, а не 10 в Эткере, но получается всегда. Забыла этот момент написать
Млинець Мій• 29 января в 13:35
Дуже смачні,спробуйте)
Миловидна леді• 29 января в 13:36
Ответ дляАсталависта бэйби
Якщо домашня,жирнюча,то так. А якщо магазинна-то це не сметана,а чорті-шо)
Пасти Ла• 29 января в 13:36
Ответ дляХлопаю ресницами
У вас там жира совсем нет.
Стакан кефира (сметаны, молока), яйцо,стакан сахара, два стакана муки, 100 гр масла (маргарина, Тульчинки, чего угодно), разрыхлитель или сода погашенная (пол чайной ложки). Всё. Без вариантов получается.
Внутрь нутеллу, вишню, любую ягоду, изюм, варёную сгущёнку, какао.
В моей электродуховке не больше 35 минут
а жир причем? хлеб ведь без жира и пропекается
тянитолкайка• 29 января в 13:38
Ответ дляНекомильфо
О. Сирники в мене взагалі не виходять. Винайшла для себе рецепт, без цукру і не сильно жирний сир, тоді ще якось. Бо як цукру додам хоч дрібку на сторожі розмазня виходить.
На сирники жирний сир не підходить, сирники розпливаються.
Хлопаю ресницами• 29 января в 13:39
Ответ дляПасти Ла
Автор печет кекс, а не хлеб. И кекс, а не хлеб, у нее не получается.
Миловидна леді• 29 января в 13:40
Ответ дляНекомильфо
Ось тому у вас і не виходить нічого .
Якщо у вас нічого не виходить,і є саме ВІДЕО рецепти,но вам би не завадило їх подивитися і послухати господинь ,у яких ВИХОДЯТЬ кекси,щоб зрозуміти,що саме ви робите не так-можливо,є якісь нюанси,які ви ігноруєте,не подивившись.Та ж сама густота тіста. Іноді в рецепті треба суттєво коригувати кількість борошна через різну його якість та різний розмір тих же яєць. А подивившись у відео,яка саме має бути консистенція,ви тільки тоді зрозумієте,яку густоту тіста робити і скільки чого додавати.