Просто болталка• 31 января 2025
Спрей для взуття від запаху
Дівчатка, порекомендуйте справді діючий спрей для взуття проти запаху,
Не Silver для прикладу, бо він тільки додає специфічного аромату до «аромату» у взутті😂
Заикальница• 31 января 2025
Ответ дляПросто болталка
В мене багато взуття, є і укр,
І зара, і резервд
І спортивні бренди.
Не думаю що ecco i gant фігня
І зара, і резервд
І спортивні бренди.
Не думаю що ecco i gant фігня
Пасту Теймурова пробовали?
Помню по молодости моя мама советовала парню моему. Он ее периодически использовал курсами. Очень помогало.
Потом и я сыну в подростковом возрасте покупала. Но у него это временная проблема была при гормональном всплеск.
Просто болталка
• 31 января 2025
Ответ дляЗаикальница
Пасту Теймурова пробовали?
Пробувала, має тимчасовий ефект, так як і ламікони, ламізили, клотрімазоли і тд
Просто болталка
• 31 января 2025
Ответ дляЗаикальница
Пасту Теймурова пробовали?
Зараз маю спрей теймурова для ніг, щранку чимті ніжки обробляю- ефекта не бачу(
Заикальница• 31 января 2025
Ответ дляПросто болталка
Ламиконы, ламизилы, клотримазолы и пр. зачем мазали, если у вас нет грибка?
Заикальница• 31 января 2025
Ответ дляПросто болталка
И да, паста Теймурова используется курсами, она симптомы убирает временно. Проблема где-то внутри, надо искать причину.
Просто болталка
• 31 января 2025
Ответ дляЗаикальница
То ж така розумна як і всі)))) воняє значить грибок)
Заикальница• 31 января 2025
Ответ дляПросто болталка
Понятно)
60 метрів сметани• 31 января 2025
Ціна не показник якості. Єдине взуття, яке немилосердно смерділо у всіх в нашій сім´і - це еко з антибактеріальними устілками (у мене босоніжки, у доньки і чоловіка - черевики і кросівки), перестали купувати еко. У всьому іншому взутті запаху немає.
АЛЕ, Вам вірно написали вище - носіть не капронки, а бавовняні шкарпетки (не синтетичні), тоді, якщо немає грибка або проблем з гормонами, не буде і запаху
60 метрів сметани• 31 января 2025
Позбутися запаху у взутті, якщо він вже з´явився, мені особисто не вдалося ні разу, навіть заміна устілок не допомагала в тому еко.
Просто болталка
• 31 января 2025
Ответ для60 метрів сметани
Це точно спробую, але ходжу переважно в сукнях, чи матимуть ефект носки на капрон зверху, чи тільки жаркіше мені буде
Просто болталка
• 31 января 2025
Ответ для60 метрів сметани
Про еко знаю, я не захоплююсь ним, проте була 1 модель конче мені потрібна)))
А от у спортивному взутті нема такоі проблеми, nb , puma шкіряні і не тільки можу носити роками
Грушки-яблочки• 31 января 2025
Есть спрей для ніг, дезодорант. Іноді навіть рексоною мазала, і запаху не було.