Просто болталка• 31 января в 15:03

Спрей для взуття від запаху

Дівчатка, порекомендуйте справді діючий спрей для взуття проти запаху,
Не Silver для прикладу, бо він тільки додає специфічного аромату до «аромату» у взутті😂
Заикальница• 31 января в 16:08
Ответ дляПросто болталка
В мене багато взуття, є і укр,
І зара, і резервд
І спортивні бренди.
Не думаю що ecco i gant фігня
Пасту Теймурова пробовали?
Помню по молодости моя мама советовала парню моему. Он ее периодически использовал курсами. Очень помогало.
Потом и я сыну в подростковом возрасте покупала. Но у него это временная проблема была при гормональном всплеск.
автор Просто болталка • 31 января в 16:14
Ответ дляЗаикальница
Пасту Теймурова пробовали?
Пробувала, має тимчасовий ефект, так як і ламікони, ламізили, клотрімазоли і тд
автор Просто болталка • 31 января в 16:15
Ответ дляЗаикальница
Пасту Теймурова пробовали?
Зараз маю спрей теймурова для ніг, щранку чимті ніжки обробляю- ефекта не бачу(
Заикальница• 31 января в 16:18
Ответ дляПросто болталка
Ламиконы, ламизилы, клотримазолы и пр. зачем мазали, если у вас нет грибка?
Заикальница• 31 января в 16:21
Ответ дляПросто болталка
И да, паста Теймурова используется курсами, она симптомы убирает временно. Проблема где-то внутри, надо искать причину.
автор Просто болталка • 31 января в 16:23
Ответ дляЗаикальница
То ж така розумна як і всі)))) воняє значить грибок)
Заикальница• 31 января в 16:23
Ответ дляПросто болталка
Понятно)
60 метрів сметани• 31 января в 16:30
Ціна не показник якості. Єдине взуття, яке немилосердно смерділо у всіх в нашій сім´і - це еко з антибактеріальними устілками (у мене босоніжки, у доньки і чоловіка - черевики і кросівки), перестали купувати еко. У всьому іншому взутті запаху немає.
АЛЕ, Вам вірно написали вище - носіть не капронки, а бавовняні шкарпетки (не синтетичні), тоді, якщо немає грибка або проблем з гормонами, не буде і запаху
60 метрів сметани• 31 января в 16:31
Позбутися запаху у взутті, якщо він вже з´явився, мені особисто не вдалося ні разу, навіть заміна устілок не допомагала в тому еко.
автор Просто болталка • 31 января в 16:40
Ответ для60 метрів сметани
Це точно спробую, але ходжу переважно в сукнях, чи матимуть ефект носки на капрон зверху, чи тільки жаркіше мені буде
автор Просто болталка • 31 января в 16:42
Ответ для60 метрів сметани
Про еко знаю, я не захоплююсь ним, проте була 1 модель конче мені потрібна)))
А от у спортивному взутті нема такоі проблеми, nb , puma шкіряні і не тільки можу носити роками
Грушки-яблочки• 31 января в 20:41
Есть спрей для ніг, дезодорант. Іноді навіть рексоною мазала, і запаху не було.