Ганцю в кєдах• Изменено 03 февраля 2025
Temu для новачків і їхні 9 подарунків?
Скачала додаток тему, бо часто бачу рекламу в ютубі, зареєструвалася. Дарують 5 подарунків а потім ще й 4 зверху))) треба лише ’добрати енернію’ 1% щоб знижка була всі 100%, а не 99% (хоча я і за 99% придбала би все але ж не пропонують 😀)
Чи хтось отримував ті подарунки? Бо розумом розумію що то лохотрон.
Ганцю в кєдах
• 03 февраля 2025
Ответ для66сезон666серия
Лохотрон. Там безкоштовна буде лише доставка.
Дякую. Не витрачатиму тоді час і просто видалю додаток.
Лгин• 03 февраля 2025
Мне прислали. Причем я не ожидала, мне что то нужно было конкретное, а они мне - подарки, ну ок, выбрала
В итоге гирлянда большая, насос велосипедный автоматический и светильник с датчиком движения пришли в подарок. А за свои товары я заплатила гривен 600 по моему, это несколько товаров
Хвець-тець• 03 февраля 2025
Там на 10 тисяч треба купити, щоб той подарунок дали. Бісить, що не можеш нічого шукати, поки ті подарунки не потикаєш.
Хвець-тець• 03 февраля 2025
Ответ дляЛгин
Это наверно новеньким. А кто уже покупал на большие суммы, мне предлагает еще на 200 дол.добавить корзину или купить все что в корзине, а я накидала там там на 50 тысяч))
ничевока• 03 февраля 2025
Ответ дляХвець-тець
Там таке все трешакове. Що можна на 50 тис накидати? Можна хоч пару речей, для прикладу?
Дай подивлюся• 03 февраля 2025
Ответ дляничевока
Я там покупаю мелочевку.Фартук кухонный непромокаемый, подставку под телефон,шнурки с фиксаторами последний раз купила.У нас это стоит в два раза дороже
Кружите меня,кружите• 03 февраля 2025
Ответ дляничевока
Телефоны. Планшеты
Лгин• 03 февраля 2025
Ответ дляХвець-тець
Да, это именно за первый заказ, сразу после регистрации
Малая Налегке• 03 февраля 2025
Ну прям лохотроном я б не назвала, насправді там щось вони таки додають безкоштовно. Бо їм головне посадити тебе на постійні замовлення усякого барахла.
Я взагалі там іноді замовляю, але гарно продумаю, чи воно мені точно треба, і не ведуть на усі ті крутілки. Ціни значно нижчі за наші, сенс є. Головне, не купувати зайвого, не купувати без внятних відгуків.