Bransoletka• 03 февраля в 21:47

Заморозка війни. Шарп

Цікавий допис:
🍁 Поки все підтверджується.

👉 Спецпредставник Трампа приїде до України орієнтовно 15-17 лютого. Далі відбудуться його візити до Берліну, Риму, Парижу та Лондона.

👉 У першій половині березня Зеленського викличуть у Вашингтон.

👉 У квітні Трамп, Зеленський і путін можуть зустрітись в СА.

👉 Далі прогнозувати складніше, але все йде того, що схема: «заморозка - вибори - угода» стає найбільш ймовірною.

👉 У США все активніше поширюються чутки про найбільш принциповий пункт можливої сдєлкі: Україна відмовляється від намірів військовим шляхом відвоювати окуповані території і заморожує своє прагнення вступити до НАТО. Росія відмовляється від своїх претензій на Херсон та Запоріжжя і добровільно погоджується на передачу ВСІХ своїх заморожених активів Україні. Питання санкцій, Курщини, військовополонених - предмет перемовин.

👉 Про справедливість забудьте. На цей час немає жодних шансів її встановлення. Що буде потім, не знаю. Ніхто не знає.

👉 Ми що, віддаємо свої землі?

Ні, не віддаємо - в нас їх забрали грубою військовою силою. І ніхто у цьому світі не прагне допомогти нам їх повернути. Але на цей час є велика можливість зберегти людей і державність.

👉 Путін знову нападе через 2 роки.

Значить треба робити все, щоб запобігти такому нападу. І це цілком можливо з адекватним керівництвом держави і міжнародною допомогою - військові рейки, укріпрайони, виробництво сотень ракет середньої дальності тощо. Плюс двосторонні угоди про взаємну допомогу з нашими основними партнерами.

👉 Навіщо все це путіну - у нього 140 млн гарматного мʼяса і нафта з газом? До того ж, він не заспокоїться, поки не завоює всю Україну.

Це у великій мірі ілюзія, яку путінська пропаганда дуже успішно навʼязує як в Україні, так і у світі. Якби путін МІГ, він би вже давно завоював всю Україну. Але час для нього вже втрачено, і зараз він намагається урвати якомога більше в ці останні місяці.

👉 Можливо, що все піде не так, як ти, Шарп, пишеш.

Авжеж, можливо. І тут найбільше все залежить від Трампа, аніж від усіх інших протагоністів цього дійства. Проте, логічний ряд і головний дискурс Трампа щодо першочерговості завдання відірвати росію від Китаю диктують саме такий розвиток подій. Чому? Про це буде окремо.

А поки подумайте самі… Трамп - диктатор, авантюрист та зеркальна копія путіна. Вони обидва цинічні та без жодної моралі.

Але Трамп точно не партнер путіна і не його лялька. Він має за спиною колосальний ресурс, а путін лише нафту та фантомні болі. І у Трампа, в силу свого марнославства, дуже скоро виникне бажання знищити свого двійника, бо Трамп повинен у цьому світі бути один - двох Болівар не винесе.

Це путін дуже хоче бути на рівних з американським президентом, але це (цитата) «може призвести до конфлікту, причому тим жорсткішого, чим наполегливіше путін намагатиметься побудувати рівні відносини з Трампом».

Так що ні, ділити світ на двох з путіним Трамп точно не буде.

👉 Повертаючись прогнозованої схеми світоустрою найближчого майбутнього, хочу знову повторити: справедливості не буде. Головне вижити і підготуватись до нових катаклізмів. Підготуємось - є шанс їх уникнути.
SantaMonika• 03 февраля в 21:49
Ок
LudaSHS• 03 февраля в 21:50
Теж ось прочитала
Нагадаю, в нього був допис про заморозку в кінці 24 р ще \ версія не справдилася.
Ну цікаво вся метушня і до чого воно приведе.
Хитрый Лис• 03 февраля в 21:52
Пока это только предположение. В данном случае мы ни на что повлиять не можем. Так что ждём, что за нас решат
impossibilia non sunt• 03 февраля в 21:52
Удалено администрацией...
So_so• 03 февраля в 21:52
’Якби путін МІГ, він би вже давно завоював всю Україну. Але час для нього вже втрачено, і зараз він намагається урвати якомога більше в ці останні місяці’
Это написал человек абсолютно далёкий от происходящего, сейчас у всех есть близкие, друзья на фронте.
LudaSHS• 03 февраля в 21:53
Мені цікаво триндьож про рідкісноземельні метали від Трампа. Про які він і де.
невже про ті що в донецькій, Під Бахмутом??, і хто їх видобувати буде, що там будуватимуть заводи? Розмінують?
Вкладуть в регіон кошти? Інфраструктуру побудують? Чи про що те все?
Ох і почнеться зараз.
автор Bransoletka • 03 февраля в 21:54
Ответ дляLudaSHS
Теж ось прочитала
А що тоді писав?
rybka21• 03 февраля в 21:55
Ответ дляLudaSHS
Ох і почнеться зараз.
триндьож, я думаю
інакше це не розганялось би так публічно
LudaSHS• 03 февраля в 21:55
Ответ дляBransoletka
А що тоді писав?
Заморозка на лініі фронту і миротворці з азіі , до кінця 24 р
LudaSHS• 03 февраля в 21:57
Ответ дляrybka21
триндьож, я думаю
Лінсі Грем зараз не в фаворі в новій команди трампа, його типу на покой, пенс вже
Це той що в 23 р в Києві казав про вибори
І про те що Україна ціна, іі не можна кидати, бо багатства забере Китай.
In limbo• 03 февраля в 22:01
Ответ дляLudaSHS
Ох і почнеться зараз.
В обмін на морквинку і три ковша болтів до Хаймарс?
Jul-Ap• 03 февраля в 22:02
Ответ дляimpossibilia non sunt
Удалено администрацией...
А зачем нам Василь, если патрушев говорит, что Украины до конца 2025 г. не будет, лавров рассказывает о новососсии, а медведев рисует всю Украину в составе параши.
Можно, конечно, впасть в нездоровый инфантилизм и не замечать, но можно и повзрослеть, последние 3 года должны были научить хоть чему-то.
PinkMa• 03 февраля в 22:02
Не будет никакой замозки. зачем это путину? чмоня спокойно берет что хочет
LudaSHS• 03 февраля в 22:03
Ответ дляIn limbo
Ага
І типу 300 млд рашки які не в Сша а Ес
PinkMa• 03 февраля в 22:03
Ответ дляimpossibilia non sunt
Удалено администрацией...
Руский ванька вам ближе, слушайте его
tanya_217• 03 февраля в 22:05
До цієї схеми (заморозка-вибори-угода) у мене одне питання: щоб провести вибори потрібно зняття військового стану, а це означає, що має відкритися кордон для всіх бажаючих виїхати з України (чоловіків і цілих родин, які не хочуть кидати зараз своїх чоловіків і тільки через це досі не виїхали з України).
Я правильно розумію, що відкриваються кордони і можна буде виїхати?
LudaSHS• 03 февраля в 22:05
Ответ дляBransoletka
А що тоді писав?
Ось його прогноз 23 р
Тоді читала багато такого всього.
Манула• 03 февраля в 22:06
Ответ дляPinkMa
Ось теж не розумію навіщо хло заморозка? Але ж ми не знаємо всю цілісну картину. Навіть не уявляю які у команди Трампа можуть бути залізобетонні козирі проти пу?
LudaSHS• 03 февраля в 22:06
Ответ дляIn limbo
І ще там млн треба на розмінування, очистку, відбудову, колосальні кошти щоб то дістати
Amalpi• 03 февраля в 22:08
Если будет договор по заморозке, то в нем будет прописано, что мы не должны делать оружие и получать его от других стран, плюс отменить русофобию и всё такое, если нарушим, то опять всё по новой
rybka21• 03 февраля в 22:09
Ответ дляLudaSHS
людей туди заселити, то відновити інфраструктуру...та ой...
КотоВовна• 03 февраля в 22:09
Ответ дляPinkMa
Я думаю, що буде. Шульман у вівторок сказала, що 6 аеропортів, що не працювали з початку війни почали пошук персоналу (пам´ятаю, що назвала краснодар, ростов та ще якісь).
А мій чоловік продивляється кацапські ресурси і там вони пишуть, що у їхніх військових частинах йде активна підчистка документів. Списують хаотично все, що можуть і що без бойових дій списати буде проблематично.
Jul-Ap• 03 февраля в 22:09
Ответ дляPinkMa
А что он хочет?
По 4 тыс км кв в год?
Так это ещё годы до контроля над Донбассом, не говоря об остальном.
А так, модно попробовать воспользоваться деморализованностью украинского общества, его моральным разложением на фоне этих договоренностей и поставить янык #2, то есть взять все политически по типу Грузии.
LudaSHS• 03 февраля в 22:10
Ответ дляrybka21
За рахунок компаній Сша?
frumoasa17• 03 февраля в 22:11
Не реально. Активи раша не віддасть це буде один з предметів торгу. Територіальні здобутки, санкції теж.
rybka21• 03 февраля в 22:11
Ответ дляLudaSHS
За рахунок компаній Сша?
в тому й питання
natamala• 03 февраля в 22:12
Ответ дляtanya_217
Что нибудь придумают. Визы вернут, например
PinkMa• 03 февраля в 22:13
Ответ дляJul-Ap
А что он хочет?
По 4 тыс км кв в год?
он прямо говорит чего он хочет
rybka21• 03 февраля в 22:14
Ответ дляnatamala
хто, європейці? а який їм з цього зиск?
PinkMa• 03 февраля в 22:14
Ответ дляКотоВовна
сильно сомневаюсь