Ще з часів бєгства Залужного в Лондон. Знаю, що багато тут живуть, збагачуються, працюють і того тупіка не помічають. В Україні крутиться багато грошей зі зрозумілих причин. І здається що жизнь бурлить
Але направду це все булька яка держиться лише на морально вольових окремих відчайдушних професіоналів в зсу. І Трамп в тупікє.
Olga Zelenyak• 12 февраля в 16:38
Ответ дляFlower Girl23
Ну БРИКС - это пока экономический союз...
Любой союз существует до тех пор, пока он выгоден всем его участникам. Воевать за интересы раши вряд ли кому то выгодно, кроме Ирана и КНДР, которые взамен получают технологии производства ядерного оружия. Остальным это зачем?
Olenka_bum• 12 февраля в 17:22
Ответ дляlilu1990
Путін має здохнути. Це єдиний вихід, правда. Для всіх
Це вже було...
що далі?
Ответ дляOlga_72
Путін не знає що в рашці галопірующая інфляція по тим показникам офіційним що озвучили? Галопірующая інфляція це капець ринковій економіці.
Ще на кацапосайтах пишуть, що наступним кроком буде заморозка вкладів.Глубинному народу це буде подано, як збільшення відсотків на вкладі терміном на 5 років
Ответ дляWill_Be...
Тогда уж, они там все сдохнуть должны... Там 80% населения как путин - тупые, злые, кровожадные, сдохнет этот, будет следующий. Их надо только победить, и загнать в их обычное состояние - под каблук, иначе, через время снова поднимут голову.
Ще дуже бажаний на рашці ’парад сувернітетів’
Ответ дляowl62
Поки на це не схоже. Тоді полетить вся банківська система рашки. Вони поки йдуть в сторону ручного регулювання цін, з наслідками у вигляді дефіцитів товарів. А те що не буде регулюватись , те буде ціна космос. Варіант Кубінський.
Ответ дляOlga_72
Шлях СРСР в кінці 80-х
Аноним ФЕЯ• 12 февраля в 18:01
Ответ дляBransoletka
Я правильно розумію, газу у нас скоро може не бути?
На жаль це у нас, простих українців не буде ні газу , ні світла , а у Фірташа і ахмєтки буде все і газ і світло і гроші. Газ як експортували в Європу, так і будуть продовжувати, ахмєткє за рахунок держави добудують ще одну атомну і почне він з ще більшою потужністю продавати електроенергію сусідам нашим. Лише бідні українці, будуть купувати газ з європи, який європейці ,та ж словакія , через турецький потік купується у росії. І буде зєля кричати, шо купуємо чарівний дорогий європейський газ. Піпл схаває, як і їсть остальне лайно, що подають з владних кабінетів у маси.
виктория7аас• 12 февраля в 18:01
Ответ дляBransoletka
Правильно,прекращение транзита было главной ошибкой ,теперь они бьют по газодобычеместорождения в Полтавской и Харьковской области ,ночью прилетело в Гнединцевский газоперерабатывающий завод крупнейший в Украине ,газ закупаем Газпрома только из ЕС где цена почти 600 за тыс кубов.зато москалей без транзита оставили но только Венгрия Словакия Сербия Принестровье из Турции получают вот уж назло бабушке уши отморозили.Раньше 20 млрд добывали В прошлом 13,в этом сомневаюсь и в 10
виктория7аас• 12 февраля в 18:07
Ответ дляowl62
Скільки коштує долар в росії?
на бирже 92,банковский 95 только это к чему
Flower Girl23• 12 февраля в 18:53
Ответ дляowl62
Скільки коштує долар в росії?
Без малейшего понятия... Гугл Вам в помощь