Джавеліна• 25 февраля в 14:03
Грип типу В.
Хто хворіє зараз,або вже перехворів?
Без озельтамівіру ніяк?
Це жесть якийсь,такий цей грип тяжкий.
Ковід двічі легше перенесла.
Без озельтамівіру ніяк?
Це жесть якийсь,такий цей грип тяжкий.
Ковід двічі легше перенесла.
Зубная фея• 25 февраля в 14:05
Ответ дляSo_so
Ребенок болеет сейчас, в первый день вечером начала давать как сделала тест.
Какие симптомы?
Джавеліна
• 25 февраля в 14:17
Ответ дляSo_so
Температура, интоксикация (болит голова, глаза), сухой кашель, чихание, слезотечение.
Яке лікування виписали вам?
Ми в суботу захворіли,сьогодні здали тест.
Теж озельтамівір приймаєте?
Джавеліна
• 25 февраля в 14:37
Ответ дляSo_so
Вам уже нет смысла его пить, там нужно в первые 48 часов успеть, но, конечно, это врач решает.
Я пью профилактическую дозу 75мг раз в день.
То вже немає змісту його пити?
Сьогодні 4 день.
Джавеліна
• 25 февраля в 14:45
Ответ дляSo_so
Я не могу такое решать, врач скажет как для Вас лучше.
Яки саме ви приймаєте?
Джавеліна
• 25 февраля в 14:47
Ответ дляSo_so
Я Тамифлю, ребенок Сельтавир, потому детская дозировка 45мг есть только там.
Ми просто зараз в іншому місті.
Сімейна каже не треба вже пити.
Сьогодні тут лікар місцева каже пити,щоб не було ускладнень.
Сімейна каже не треба вже пити.
Госпожа Белладонна• 25 февраля в 15:05
Ответ дляДжавеліна
То вже немає змісту його пити?
Сьогодні 4 день.
Ні, немає. Лікуйте вже лише симптоми.
Як міряти?• 25 февраля в 17:23
Хворію з четверга. Донька захворіла в суботу. Донька приймає озельтамівір, мені лікар сказала , що мені немає вже сенсу пити. В мене температури не було, у малої майже 40 в суботу. Сильний кашель і в мене і в неї. Дитина сьогодні почувається досить гарно. А я не дуже, сильно голова болить. А і я вакцинувалась , дитина-ні
Джавеліна
• 25 февраля в 21:54
Ответ дляЯк міряти?
А дитина на який день почала приймати озельтамівір і який саме приймаєте?