Я тертий жук• 31 марта в 21:05
Родос? Кто был?
Поделитесь впечатлением. И где лучше отдыхать на эгейском или Средиземном море (стороне острова)? Нужен тихий спокойный отдых без тусни.
Кракадэ• 31 марта в 21:07
Ми були на Середземній частині, там море для дитині більш спокійне. Егейське по кольору нереально гарне, тому наступного разу якщо зберусь спробую цю частину. В нашому готелі русні майже не було, переважно німецькі пенсіонери, але ми вибули в жовтні, в них якраз сезон)
МастерЮля• 31 марта в 22:44
На егейській стороні хвилі, на середземноморській спокійне море
Ми брали авто і їздили всюди