Царевна в уггах• 31 марта 2025
Смотрели сериал «Юнацтво»? Важная тема
Про подростков. Всем родителям смотреть
Жаль конечно, что мальчика сняли белым, хотя сами эти преступления делал темнокожий подросток
Зрадорозганячка• 31 марта 2025
Ответ дляПешеходик
Шок
І була її шкіра біла, як сніг і назвали її Білосніжка.
Як же це звучить тепер?
Типу вона народилась під час снігопаду чи щось таке
Не обижаюсь• 31 марта 2025
Ответ дляПешеходик
Шок
Як же це звучить тепер?
Її шкіра була як запечене яблучко...
Морожена_курка• 31 марта 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Сначала не поняла, что за сериал. Мне кажется, что юнак - это уже старше ребёнок.
Герою 13 років
БезникаЯ• 31 марта 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Так а коли вже білі заявлять про дискримінацію і почнуть відстоювати свої права? В фільмах, рекламі - всюди пріоритет темношкірим. На роботу їх в Європі чи Америці теж в першу чергу беруть, бо піднімуть галас, що дискримінують. Обслуговувати в сфері послуг їх теж бажано першими (бо ж інакше -то дискримінація). Зауважень теж не можна робити - бе це вже точно расизм і ксенофобія. Порушать закон - це від безвихіді, бо ’угнєтьонние’. Друзі, вам не здається, що вже давно пора білих захищати?
Согласна. Тем более белые это вымирающий вид.
Морожена_курка• 31 марта 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Он на реальных событиях? Ну, black lives matter. Нельзя их изображать в негативном ключе.
А вообще, тут же не в цвете кожи дело.
Не на реальных
Не обижаюсь• 31 марта 2025
Ответ дляМорожена_курка
Герою 13 років
Так есть же прекрасное слово - підліток. В моем понимании, юнак - это уже после подростка, переходной этап от подростка к молодику.
Морожена_курка• 01 апреля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Згодна , невдалий переклад
БезникаЯ• 01 апреля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
13 лет. Это украинский перевод Юнацтво. В оригинале Adolescence - можно перевести как подростковый возраст.
Посудомойка• 01 апреля 2025
Ответ дляМорожена_курка
я його українською дивилася. Чи яких ’ваших ’?
Ок, а в мене нема української
Не обижаюсь• 01 апреля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Я его под названием ’Подростковый возраст’ и знаю. Думаю, что не очень удачно перевели, хотя посмотрела разные возрастные периодизации, некоторые считают что юность наступает от 13-14 лет. Проблема моего восприятия. Я всегда считала, что юнак/юноша - это старше человек, не 13 лет.
БезникаЯ• 01 апреля 2025
Ответ дляПросто красавица
Там вообще не про подростковость. Скорее про семейные установки
Ну там в конце, когда старшая дочь высказалась по поводу переезда, заступилась за брата, а потом пошла накрывать завтрак для семьи, - отец благоговейно задаётся вопросом: ’как мы ее создали?’, а мать отвечает: ’так же как и Джейми’. Т.е. их вины нет. В одной и той же семье с одинаковыми установками, может вырасти и маньяк, и спаситель всех и вся.
БезникаЯ• 01 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Як раз темношкірі чомусь вічні порушники, а білі герої.
Але серіал не про це
Вы давно новинки не смотрели, года три точно.
БезникаЯ• 01 апреля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Мне достаточно узнать сюжет
Про то что сняли белого вместо темнокожего знала еще до выхода сериала
Я читала рецензию. Пацана выбрали на эту роль из 500 человек. И первым снимали третий эпизод, сцена с психологом, самая сложная. На случай, если актер не вытянет, то менять. Но он справился на отлично.
булоТАЙминуло• 01 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Ще є естонський фільм Клас, 2007 року.
Бредовый фильм на редкость
Стрекозей• 01 апреля 2025
Ответ дляПосудомойка
О, дякую! Зараз є титри
В суботу не було
Цікаво. В мене переклад є.
Це ж додаток. Має значення, в якій країні він встановлений?
Морожена_курка• 01 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Цікаво. В мене переклад є.
Так, має
Подмигашка• 01 апреля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Фінал взагалі для мене інший. Батьки, які шукають виправдання, вони ідеальні, а син помилка природи, так випадково вийшло. Не можуть сприйняти реальність, що щось вони пропустили.
Однакового виховання не існує. В кожній сім´ї відношення до кожної дитини різне. А особливо відчутна різниця між сином і донькою, меншою і старшою дитиною, різні періоди життя, фінансового становища. ’так же как и Джейми’ не може бути апріорі. Той образ сина, який вони для себе створили, в реалії виявився іншим, але вони не хотіли помічати.
Посудомойка• 01 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Цікаво. В мене переклад є.
Поняття не маю.
КарамбОлька• 01 апреля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет
Но считаю это не окей, менять историю и представлять героев темнокожими или азиатами или трансгендерами, а всех преступников обычными белыми людьми
Це не справжня історія, сценарій. Як був написаний, так і зняли.
КарамбОлька• 01 апреля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Мне достаточно узнать сюжет
Це ви самі вигадали.
Просто красавица• 01 апреля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Тем не менее, при общении с психологом мальчик выдавал жесткие патриархальные установки по поводу женщин.
Карма хамелеона• 01 апреля 2025
Це вже клініка, ще й тему окрему створити, що це серіал про мігрантів, навіть не подивившись його https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-90310463
Ще раз, серіал не заснований на якійсь конкретній історії і проблем мігрантів, чорношкірих там і близько немає
Навпаки, посил серіалу - це може статися з будь-ким, тому він і має такий резонанс
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет
Смотрю . Да, чернокожий бы лучше подошёл, мальчик сыграл посредственно, ещё и маленький какой-то, в истерике не убедителен.
Ответ дляКросівки оригінал
Там не тільки про булінг, першочергово на мою думку там проблема родини, без емоційна родина з авторитарним батьком, де неможливо цьому хлопцю зрозуміти, як керувати своїми емоціями, до кого він може прийти зі своїми переживаннями, на чию думку можна спиратись, те саме і в школі, показані явно не зацікавлені вчителі. Тому підлітки в яких нестабільний психічний стан можуть керуватись тільки тим що вони отримують зі свого оточення, взагалі не розуміючи що це ніяк не відноситься до реального життя і реальних проблем.
А багато хто ще проти уроків сексуальної освіти і психології для школярів
Уроки ещё нужно проводить так, чтобы детям было интересно. А то,как обычно - читайте параграф, потом отвечайте на вопросы...
Ответ дляНе обижаюсь
Я его смотрю под названием ’переходный возраст’. Мне кажется, так точнее.