Конотопська відьма• 29 мая в 12:07

Працювала на одній роботі, грошей не вистачало, взяла ще другу

Тепер вижата, як лимон, сил немає ні на що, ледь не потратипа в ДТП, бо мозок від втомленості не відрізняє кольори на світлофорі, ще й не втигаю готувати, тепер більше грошей іде на їжу, і виходить одне те саме, замкнуте коло....
Патика-мотика• 29 мая в 14:40
Ответ дляЩебетуха
Отличное.
Котлеты, голубцы, блинчики после разморозки отличные
Ну так из всех ещё готовить надо, а это время.
Щебетуха• 29 мая в 14:44
Ответ дляПатика-мотика
Все нужно готовить, если не сыроед.
Библиотекарь• 29 мая в 14:57
Я би вам порекомендувала промоніторити вакансії та зарплати, подивитись, що ви вмієте, а що потрібно довчити, залишитись на одній роботі, а вечірній час витратити на навчання ( курси, або самонавчання на ютубі і т.д.). І через якийсь час шукати одну роботу з вищою зарплатою. Або якщо вже є у вас ще додаткові навики то вже шукати вакансію на вищу зарплату, це може зайняти якийсь час, але краще одна робота з вищою зарплатою, без перевтоми, бо здоров’я важливіше, щоб потім не працювати на аптеку. Бажаю успіхів!
Гуляю босоніж• 29 мая в 15:01
Ответ дляХикориДикори
На одну людину на їжу не вистачає ?
Чи ви на оренді ?
А життя - це лише їжа і комуналка?
Гуляю босоніж• 29 мая в 15:08
Читаю і офігіваю, яке ж жебрацьке мислення в наших людей….(( І справа, навіть, не в темі автора і не в рівні заробітної плати, а в тому, що купа людей вважає, що 23000 на місяць - це цілком нормальне життя .
Миззери• 29 мая в 15:23
Ответ дляКонотопська відьма
не має авто, не тягну я його фінансово, я переходила дорогу....
Хорошо что вы живы и не инвалид
Это главное
автор Конотопська відьма • 29 мая в 15:34
Ответ дляГуляю босоніж
я взагалі в шоці
автор Конотопська відьма • 29 мая в 15:36
Ответ дляБиблиотекарь
я думала над цим, але +- однакові зп, куди рухатися не знаю
Лепетун• 29 мая в 19:31
Ответ дляКонотопська відьма
ні, я ж працюю на 2 роботах
Яка загальна сума вашого заробітку?
Не заздріть тьоті• 29 мая в 21:09
А кем вы работаете ? На вашей должности можно разрабатывать больше?
А Я Самая Самая• 29 мая в 21:54
Ответ дляПозитивна
І ЦЕ ВАМ МАЛО?
О , типові багаті порадниці вриваються в чат
А шо на ці гроші можна мати житло авто хобі та відпочинок ?
маринабаранова• 29 мая в 21:56
Ответ дляКонотопська відьма
толку від тієї свободи, якщо в кармані шиш
Тоді - не треба скиглити! Працюйте і заробляйте!