Смячиком• 13 июня 2025
Чи винуватий репетитор, в низьких результатах дитини на екзамені?
Племінник здав англійську на 118 балів, займався рік з репетитором, інші бали теж невисокі, загальний 135. Репетитора порадила я, так як мої діти з нею займались і два роки тому, мій син здав на 195. Молодший, займається вже два роки, результати хороші. Вчора сестра сказала, що типу ото ти нас порадила, хоча репетитор неодноразово їй дзвонила і казала, що дитина не готується до занять. Трохи обідно, бо в людині реально впевнена і вона перевірена.
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
впевнена,що саме здатність до мов. інакше би всі говорили легко і вивчили би в школі. дочка сама вивчила іспанську,анл.легко. ніколи нічого вона не зубрила, книжки читає вільно.. а мені треба 100 разів повторити і написати той текст . час проходить - і я забуваю. хоча за освітою я філолог.
Дивний ви філолог тоді
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Мабуть, не погоджусь .Це завжди було. Були вчителі, які тупо орали весь урок і гатили указкою по столу, бо їх ніхто і слухати не хотів.
А були такі, що тільки в клас заходить, то вже розумієш, що треба налаштовуватись отримувати знання, бо 30 учнів якимсь чином стають одним цілим , і процес іде, бо в центрі постать вчителя, який вміло скеровує цей процес.
Але радянська школа , і теперішня, яка відрізняється відсутністю ленінської ідеології, але відстає від вимог часу і просякнута пірамідальним хабарництвом, а вчителі намагаються перекласти провину на батьків , то тей ще мазохізм.
Я думаю, що більші результати освіти там, де суспільство першочергово зацікавлене в цьому. Ідеально, щоб без ідеалогічного насилля , а з позицій гуманізма 🤷♀️. Та чи побачим коли таке?
Це батьки намагаються провину на вчителя перекласти
Ваші діти кому треба крім вас? Отож
Дивне створіння• 13 июня 2025
Ответ дляМолчунья
ой, сорри
Но блин люди начитаются сказок про ’изучи немецкий за 6 недель’ а потом с ума сходят почему у них не так и они пять лет учат...
У меня есть знакомый курд, он выучил отлично английский, русский арабский, персидский, а с немецким затык, не выходит каменный цветок.)
Ваша прЭлесть• 13 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Дивний ви філолог тоді
ні, просто іноземні мені важко даються.
Мадам Подлинник• 13 июня 2025
Ответ дляДавно без алко
С каким языком репетитор?
Французский. Это жесть. Он до сих пор считает, что она плохо преподаёт, а я с ней как раз и выучила грамматику + начала говорить без страха, что помогло мне улучшаться с носителями + я потренировала слух
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляТоскующая
Ні, то тільки для вчителів гроші неважливі.
Ага
Молчунья• 13 июня 2025
Ответ дляДивне створіння
это вы анекдот вспомнили или только я такая испорченная?
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
А хіба не так? Починають чмарити вже з садочка. Причому, спочатку батьки, а потім батьків і дітей вчителі і суспільство, або, навпаки, батьки нагинають вчителів, бо дєточка. А результат один - знань нема.
Саме так, ідіть психолога найміть, ті швидко розкажуть, які погані батьки школа і тд
Дивне створіння• 13 июня 2025
Ответ дляМолчунья
Вспомнила.
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляПопадалочка
А ось і репетитор відписалася.
Так. І я до нмт не готую,тим паче за рік
Кому треба ця відповідальність і козячі морди невдоволені потім
А за податками своїми слідкуйте
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Можливо, тривожна і невпевнена, чому зразу туга і ледача?
Усе разом)
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
ні, просто іноземні мені важко даються.
Ну то який з вас тоді філолог міг бути?
Великий сатирик• 13 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
1. Ніколи не майте справ з родичами, бо будете винні. Не позичайте грошей, не радьте нікого, не прилаштовуйте до себе на роботу.
2. Для іноземної мови рік то мало. Якщо дитина мову погано знала, то за рік вона її не вивчить. Рік то для тих хто знає і треба все повторити, структурувати. А як знань нема то ...
3. Багато розумних репетиторів не беруть за рік. Бо за рік вивчити уаесь матеріал неможливо.
Год ж та полное себе 2 уровня, точно не на минимальный результат хватит
Попадалочка• 13 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
А за податками своїми слідкуйте
Удалено администрацией...
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляПопадалочка
Удалено администрацией...
Ось якраз перерва між уроками)
І що не так з граматикою чи я вчитель укр.мови?
Слідкуйте за собою і своїми податками, дітьми і тд
Я не тону• 13 июня 2025
У моих детей одни и те же репетиторы. С одним был результат бомба-ракета, а с другим вяло. Один пахал как лошадь, второй ленится. Репетиторы вообще не при чем.
Попадалочка• 13 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Ось якраз перерва між уроками)
Удалено администрацией...
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляПопадалочка
Удалено администрацией...
В мене нема помилок)
А у вас проблеми в житті, що ви незнайомих людей намагаєтесь чимось вколоти
Сирожено_пирожено• 13 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Ваші діти кому треба крім вас? Отож
Якби мені не дзвонила керівним тоном додому посеред робочого дня класна, що моя дочка написала контрольну з математики на трійку , тому ви , як мать , робіть щось, то я б погодилась з вами
Але, коли я їй пояснила, що в мене не часу , ні знань для вищої школи немає , і школа таки існує таки саме для цього, і зарплати вони отримують теж за надання і контроль знань. Якраз у мене питання , чому донька написала на трійку, бо я доручила її саме школі, поки ми, батьки, зосередженні над забезпеченням інших її потреб, а також і свой особистий час маєм право мати.
То дзвінків більше не було.
І наче ви не в курсі, як зараз батьки не люблять оті трешові чати .
То дзвінків більше не було.
Ваша прЭлесть• 13 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Ну то який з вас тоді філолог міг бути?
прекрасний)) Отримую гарну зарплату і точно не бідую , не 25 тис. грн. Змінила роботу в січні, бо вирішила, що 30 тис. грн то мало на сьогодні з цінами такими. Шукала всього місяць, забрали зразу в одну з найбільших компаній України. На рідній мові і напишу, і складу, і перевірю. З іноземними гірше. Граматику знаю добре, а от мова....
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
То дзвінків більше не було.
Цирк на дроті
Сирожено_пирожено• 13 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Лікарів ви не в тему притягли
Репетитор вкладається в заняття, а школярам часто нічого не треба
І не напрягаючись це ще питання
Чому не в тему? Якраз так і є, судячи з відповідей. Як різні лікарі бувають, що і самі все життя вчаться , бо час, технології, хвороби змінюються від інших факторів, так і репетитори бувають різні. Тому що і люди, загалом, різні по своїй суті. І тут вже не тільки питання заробітку аби як, а совість, відповідальність перед собою , батьками і майбутнім учня, якого тобі з надією довірили, віддаючи часто- густо майже останні гроші.
Моторошні троянди• 13 июня 2025
Ответ дляАнонім Перший
Да, в этом случае репетитор виновата. 113 баллов - это ребенок не знает ничего.
Она должна была предупредить родителей, что ребенок не занимается совсем и к репетитору ходить нет смысла
в посте написано что репетитор неоднократно о этом предупреждала, звонила. В чем ее вина. что ребенок не учил, и родителям пофиг?
Сирожено_пирожено• 13 июня 2025
Ответ дляТоскующая
Добре, от ви всі пишете, що краще б репетитор відмовився. Кому краще? Репетитору? Згодна. Нехай би батьки несли відповідальність за дитину. А чи було б краще самій дитині?!
Адже без репетитора вона б не здала зовсім. І тоді був би втрачений рік. А так як-не-як, але нмт здане, нехай контракт, але дитина вступить і навчатиметься
Воно так, але тут співвідношення ціна - якість , і неоправдані надії автора. Але, оскільки, репетитор попереджав, що не справитися, то треба було не на авось, а шукати альтернативу. І , якщо була ціль вступити на бюджет, то , звісно, тут їй треба було цей рік контролювати, щоб син не просто відсиджував заняття.
ніколи такого не було• 13 июня 2025
Користуючись такою темою) Порадьте, будь ласка, гарного репетитора з англійської для підлітка)
Кукусики• 13 июня 2025
Ответ дляДавно без алко
За год английский школьную программу можно подтянуть уж на 135 это точно. Репетитор деньги брала результата нет я бы имела к ней вопросы тоже
Как раз с английским не все так просто, если ребенок пришел с 0. За год подготовиться к НМТ практически нереально, там очень специфические задания.
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
А навіщо ви віддаєте останні гроші репетитори? Це не перша необхідність
Довіреність добре, але що робити коли дитина тупа?
І таке буває
Я працюю з дорослими і з дітьми
Так от, є всякі
Якщо предмет не виходить,то не треба мучити ні дитину, ні себе , ні репетиторів
І таке буває
Я працюю з дорослими і з дітьми
Так от, є всякі
ПрипоРошенная• 13 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Яке там хабарництво у тій школі? Квітки на 8 березня?
От раніше так, було хабарництво, бо табель і атестат мали важливе значення для подальшого життя
Кукусики• 13 июня 2025
Вообще удивляет повальная помешанность на поступлении в вуз. Любого даже самого тупого дурака надо прям обязательно запихнуть в вуз, чтоб как у всех. Родители отдают последние деньги на репетиторов, ищут виноватых, пихают любой ценой хоть куда-то на контракт. А потом на этих дипломах колбасу режут. Я считаю, не дотянул мозгами - иди в пту/техникум или работать. Если со временем созреет, отучиться можно в любом возрасте. Обесценили высшее образование этими сотнями тысяч тупарей уже ниже просто некуда.
Анонимушка• 13 июня 2025
Ребенок наверное отбывал время на занятиях. Может ему было неинтересно, так бывает. Репетитору возможно надо было сменить тактику, метод преподавания.
Я не верю, что преподаватель не видел что нет никакого прогресса у ученика, платят деньги и отлично.
Ну, да, она предупредила родителей, парень не учил английский дополнительно, не выполнял д.з. Но на то она и преподаватель, чтобы подобрать необходимый метод, найти лучший, чтобы ученик смог выучить предмет.
Зачастую уроки проходят как в школе- открой книгу и поехали, читай, переводи, вставляй пропущенные слова. Это скучно!