Смячиком• 13 июня 2025
Чи винуватий репетитор, в низьких результатах дитини на екзамені?
Племінник здав англійську на 118 балів, займався рік з репетитором, інші бали теж невисокі, загальний 135. Репетитора порадила я, так як мої діти з нею займались і два роки тому, мій син здав на 195. Молодший, займається вже два роки, результати хороші. Вчора сестра сказала, що типу ото ти нас порадила, хоча репетитор неодноразово їй дзвонила і казала, що дитина не готується до занять. Трохи обідно, бо в людині реально впевнена і вона перевірена.
Продавчиня кіз• 13 июня 2025
Ответ дляПопадалочка
💯
У мене з старшим таке було. Репетитор вже на третьому занятті сказала, що ми забираємо час один а одного. Чемно пояснила, що сину ці заняття не потрібні, бо він не готується.
У випадку автора, вважаю, що репетитор винна. Вона просто витягувала кошти бачачи ситуацію.
Ситуации бывают разные
У моей подруги старший сын, занимался с репетитором, сдал на высокий бал.
Этот же репетитор начал заниматься с меньшим сыном, тот не учит не фига, репетитор говорит, что деньги на ветер, не учит, но мама уговорила репетитора, чтобы все равно занималась. Та и занимается…но результата нет, малой не учит ничего
Давно без алко• 13 июня 2025
Ответ длянеДоЖиру
Ну, вчора мені знайомі розповіли про свою доньку, що дівчинка закінчила школу з золотою медаллю, займалася довгі роки майже по всіх основних предметах з репетиторами, а математику здала на 4 бали, тобто не набрала прохідний бал. Мій син каже такого бути не може, бо там є як складні завдання, так і дуже легкі, завдяки яким можна набрати прохідний бал. У сина в табелі з алгебри і геометрії 7 балів, здав математику на 140+ балів, не займався з репетиторами
Я сама решала их. Там есть задание реально для тупых.
Продавчиня кіз• 13 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
С2 не все немцьі сдадут, вернее, почти никто не сдаст. Ох уж ети знакомьіе)))) Мне моя втуляла,что живет в пригороде Веньі в соц жилье бесплатно, пока я карту не открьіла и ’ пригород’ не оказался за 25 км
25 км это и есть пригород
Или вы думаете, что это другая страна уже?))
Ваша прЭлесть• 13 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Не впевнена, що саме здатність до мов.
На мою думку , основне - це поняття, для чого вчиш іноземну ( мотивація) і гарна пам´ять. А ще , як і мова, і культура подобається, то і , взагалі, великий плюс.
впевнена,що саме здатність до мов. інакше би всі говорили легко і вивчили би в школі. дочка сама вивчила іспанську,анл.легко. ніколи нічого вона не зубрила, книжки читає вільно.. а мені треба 100 разів повторити і написати той текст . час проходить - і я забуваю. хоча за освітою я філолог.
Ответ дляГоворю-балакаю
У меня брат занимался с тремя репетиторами и толку не было, с одним пару занятий и репетир сам отказался, со вторым пару месяцев и родители не увидели результат... Когда припекло и надо было поступать случайно нашли репетитора, который смог заинтересовать и выучить язык, но денег родители отдали не мало. Сама потом подтягивала язык с этим репетитором для работы и не думала что может быть такая разница между преподавателями. Все таки методика, знания самого репетитора и умение найти общий язык с учеником имеют большое значение.
Дайте будь ласка контакти репетитора.
Кукусики• 13 июня 2025
Кстати, автор, мой сын тоже сдавал два года назад в 2023 году и по английскому не было 195 баллов таблице переводов, там 193 и потом сразу 200. То есть вы натупили не только со 113 баллами, но и не знаете точно на сколько сдал ваш ребенок?😂 Ох уж эти репетиторы, выдумывающие «правдоподобные» темы, хоть бы не поленились в таблицы глянуть.
ИзЮмрудная• 13 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я знаю людей яким радила тренера не дешевого, людина ходила на тренування, потім жерла і відповідно не худла. Мені теж щось подібне говорили, мол 800 грн бере, а толку 0, я не худну
ну, це дійсно дивно радити людині тренера, якшо в неї запит схуднути
Ответ дляГоворю-балакаю
Мы просто остановились на профессиональном репетиторе и носителе языка, меня подготовил к собеседованию на английском за два занятия, но я язык конечно знала на б1. Плюс с ним разговорилась ещё за несколько занятий. Брат учил пол года дважды в неделю, плюс делал задания, плюс он прямо фанател от преподавателя и это единственный раз когда я видела как он действительно интересовался учебой
Дайте, будь ласка, контакти викладача, може й моя дитина зацікавиться
Сирожено_пирожено• 13 июня 2025
Ответ дляФиктивная
Знаєте, в моєму дитинстві такої тупої відмазки не робити уроки, як особистість вчителя, не було взагалі. Це зараз бубочки заціловані і некеровані, тому чого дивуватися результатам
Мабуть, не погоджусь .Це завжди було. Були вчителі, які тупо орали весь урок і гатили указкою по столу, бо їх ніхто і слухати не хотів.
А були такі, що тільки в клас заходить, то вже розумієш, що треба налаштовуватись отримувати знання, бо 30 учнів якимсь чином стають одним цілим , і процес іде, бо в центрі постать вчителя, який вміло скеровує цей процес.
Але радянська школа , і теперішня, яка відрізняється відсутністю ленінської ідеології, але відстає від вимог часу і просякнута пірамідальним хабарництвом, а вчителі намагаються перекласти провину на батьків , то тей ще мазохізм.
Я думаю, що більші результати освіти там, де суспільство першочергово зацікавлене в цьому. Ідеально, щоб без ідеалогічного насилля , а з позицій гуманізма 🤷♀️. Та чи побачим коли таке?
Молчунья• 13 июня 2025
людям как ваша сестра нельзя советовать. Останетесь виноватой всегда.
Как репетитор (в прошлом) я могу сказать что если я за месяц вижу, что работа не идет, то так и говорю. Иногда родители в состоянии повлиять на ребенка. Если нет - прощаемся.
Мой ориентир - три не сделанных дз.
Сирожено_пирожено• 13 июня 2025
Ответ дляБез образів
Дитина не має приклалати зусиль? Не потрібно вчитися? Англійську треба вчити, а не просто відстдіти урок, за який платять батьки.
В залежності від віку. Чим старше, тим більше додається самостійна робота до рівня, коли репетитор вже не потрібен, бо основи і навики отримання знань закладені, і учень сам керує цим процесом.
Це все одно, як піти з сім´ї в особисте життя.
Молчунья• 13 июня 2025
Ответ дляДивне створіння
С нуля?
только на b1 нужно пол года включая время на сдачу экзамена и результаты. без b1 не допустят к b2, там опять изучение + экзамен + результаты. И вы хотите сказать что ваша знакомая за три месяца сдала на университетский уровень владения? Похоже что лучше всего у вашей знакомой получается врать на 7 языках)
Сирожено_пирожено• 13 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну, от ви і підтвердили мої слова про гарну пам´ять. Дочка юна, зацікавлена, швидко схоплює , і оперативна, і довготривала пам´ять гарні.
Самі написали ’ і я забуваю’.
Я теж філолог з дипломом романо- германської філології, але розумію, що з віком просідаю. Дочка вчить спонтанно- по спілкуванню, по фільмам, більше пісень слухає і т.д.
Мої знання більш академічні, розумію, що важче схоплювати сучасну рзмовну мову.
А школа, то А2 рівень. Всі знати не можуть, бо просто не цікавий предмет, тому і не запам´ятовують.
Самі написали ’ і я забуваю’.
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляАнонім Перший
Совершенно не верно.
Язык - это вообще не про пахать. Если, конечно, его нужно выучить не за один год.
Мой ребенок не пахал над языком от слова совсем. Просто системно учил на хороших курсах. Сейчас, в 11 лет, он свободно говорит.
Вы между курсами год перед нами разницу вообще е видите?
Дивне створіння• 13 июня 2025
Ответ дляМолчунья
Это не моя знакомая.)
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Не мучились би ви з нашими тьотіньок по 800 грн за годину, а знайшли перед здачею ЗНО вчителя-нейтива. У них і підхід інший, і нема дурного поділу на А, В,С 1та 2 відсутня, і фактор почуття стиду за невивчене, не зроблене був би вищий. Мотивація теж була б вища, і ніхто б не казав, що дитина тупа, тому я її кидаю.
Нажаль, у нас дітки дуже зажаті, бо так повппливала школа і суспільство. Треба більший акцент ставити на те щоб ’ розговорити’ , бо навіть привітатися перед початком занять з вчителем з посмішкою дитині важко.
Бідні дітки,всі їх зачмирили, погані вчителі батьки і репетитори
бифидобактерияЖоржик• 13 июня 2025
Ответ дляЩебетушка
Ну, балл не высокий, но проходной. Ребенок может поступать в вуз и это уже не плохо. Смысл сейчас в этих разборках?
куда например?
с таким баллом никуда не возьмут
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляСекретница
На мою думку так, винна. В нас репетитор з англійської бере дітей лише тих хто вчить і робить все, що вона задає, як тільки бачить що дитина не робить цього, одразу телефонує батькам і каже, що я займатися не буду з нею бо ( він, вона) не вчить нічого. А тут виходить тільки гроші важливо для неї
А вас не тільки гроші важливі на роботі?
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Мама платить гроші репетитору не для того, щоб контролювати. Якщо репетитор бачив наскільки плачевна ситуація, то єдине правильне рішення - відмовитися від занять. Попереджати можна по-різному. Очевидно, батьки не зрозуміли з попереджень наскільки критична ситуація.
Контролювати треба дитину, хоча ю до 18, а не виховання перекладати на репетитора
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Нехай тоді і лікарі відмовляються, бо є відкритий перелом, наприклад, а є пацієнт, якому тільки бандаж вдягнути, щоб час не витрачати. Ото такі ви репетитори. Самі аби як, але думаєте ,що рівень- бог, бо грошенят треба не напрягаючись отримати.
Лікарів ви не в тему притягли
Репетитор вкладається в заняття, а школярам часто нічого не треба
І не напрягаючись це ще питання
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Ні, треба було просто змінити репетитора. Гроші беруть, значить, повинен бути результат.
Так дитина туга й ледача, очевидно. Який результат?
Тоскующая• 13 июня 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Добре, от ви всі пишете, що краще б репетитор відмовився. Кому краще? Репетитору? Згодна. Нехай би батьки несли відповідальність за дитину. А чи було б краще самій дитині?!
Адже без репетитора вона б не здала зовсім. І тоді був би втрачений рік. А так як-не-як, але нмт здане, нехай контракт, але дитина вступить і навчатиметься
Тоскующая• 13 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Ні, то тільки для вчителів гроші неважливі.
Молчунья• 13 июня 2025
Ответ дляДивне створіння
Это не моя знакомая.)
ой, сорри
Но блин люди начитаются сказок про ’изучи немецкий за 6 недель’ а потом с ума сходят почему у них не так и они пять лет учат...
Меряю от 0• 13 июня 2025
Ответ дляНе против
Хіба мати виновата,що дитина дурнувата. Так і тут
Отож.Вспомните об этой фразе, когда булете во всез бедах обвинять учителей.
Дети ничего не делают.Вот и все.
Сирожено_пирожено• 13 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
А хіба не так? Починають чмарити вже з садочка. Причому, спочатку батьки, а потім батьків і дітей вчителі і суспільство, або, навпаки, батьки нагинають вчителів, бо дєточка. А результат один - знань нема.
Василина Семеніч• 13 июня 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Багато причин, чому загалом більшість не робить уроки. Основне- це школа і особистість самого вчителя - предметника. Зараз ще й війна .
Які ніжні буби
Попадалочка• 13 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Налоги то уже не ваше дело
А ответственность должна быть на ребенке
А ось і репетитор відписалася.
Сирожено_пирожено• 13 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Можливо, тривожна і невпевнена, чому зразу туга і ледача?